Играчки и закачки ще има, ала най вече здраве тая зима!

  • 16 354
  • 319
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 39 849
Дано Вероника се оправи по-бързо.

Сега от позицията на майка си мисля какво ли й е било на моята мама.
Като родих Дияна казах на мама "Страх ме е да не и се случи нещо и знам, че този страх няма да ме напусне цял живот". Това е майчината съдба.

# 271
  • Варна
  • Мнения: 965
Много мъчно ми стана и за двечките. Много се надявам утре Вероничка да е по-добре (нали преди да зазори е най-тъмно).  fingerscrossed

Пали, а вие с Ади как сте?

# 272
 Cryмного ми мъчно за Вероника и дундурела,дано се размине по бързо,ама едва ли Sadхелче предай и поздрави,макар че едва ли и е до това,нашта принцеса се разплака за 1ви път за мама и на мен ми стана мн приятно,ама така от сърце ,че ми се до рева Embarassed

# 273
  • Мнения: 6 604
Добро утро  bouquet.
Дано новините за Вероничка днес са по-добри Praynig Praynig Praynig. Така ще е -сигурна съм.
Хелче-предай й и нашите поздрави и стиснати палци Hug. Липсват ни в темичката.
Как са останалите дечица?
Вики,Гери,Хелче,Фешън,ПАли,Ан МАри(все ще забравя някой Embarassed) как са малките сладури?И по-големите ,де(Пали,Ан Мари Wink)
Мимчето да пише как е Стефи.
Ники-как е днес малката принцеса?
Включвайте се по-често,че с това лошо време,с Мимето умираме от скука Whistling.

# 274
  • Мнения: 983
.......ми, да, мен забрави  Mr. Green Ама аз така или иначе няма какво да споделя. Чакам уикенда и това е  Whistling

# 275
  • Мнения: 1 685
.......ми, да, мен забрави  Mr. Green Ама аз така или иначе няма какво да споделя. Чакам уикенда и това е  Whistling
Laughing Я кажи Ivanah,Жоро как е  HugСлуша ли? Аз днес ще запиша час, при ортопед.моето момче има проблем някакъв  Rolling EyesПърво, не е проходил стабилно.мисля ,че ходилата го болят -сигурна съм.И като върви едното му краче е на страни(не знам как да обясня точно).        И аз, и мисля на Семирамида.Горката Вероничка TiredДано днес има по-добри новини Hug

# 276
  • Мнения: 983
Жорко напоследък е непоносим вкъщи. В яслата е най-кроткото дете, ама вкъщи си ни го изкарва  ooooh! Вечер е едина малка лудница удома.  Абе, нека е здрав, пък другото се преживява  Wink

# 277
  • Мнения: 4 589
Привет и от нас,

Аз днес като ходя в Токуда ще й се обадя и ще й предам поздрави от всички. Дано малката се оправи бързо. Много е мъчно да ги гледаш тези малки душички как се борят.
Алекс вчера се държа много добре. Гушкахме се повече от час и тя прави много смешни физиономии. Още й подават по малко кислород, но от една маска, която й слагам на гърдичките, близо до личицето.
Стъпка по стъпка, напред и нагоре. Борбата е трудна, но така е. Трябва да сме силни за нашите деца.

Хубав ден и нека бъде изпълнен с повече усмивки.

# 278
  • Варна
  • Мнения: 965
Гери, навътре стъпва Жорко ли (от глезена)?
nikolina-pikolina, много ме радва  напредъка на Алекс

# 279
  • Мнения: 2 070

момичета,каката на темата черпи Laughing
днес ставаме на 5 години

# 280
  • Мнения: 1 685
Viki_76,Жоро не стъпва на вътре а леко на вън ,в страни.Не е ,на вътре.

# 281
  • Мнения: 6 604
Честит рожден ден на кака Ади от Мимето


Ивана-знаех си ,че ще забравя някой Blush. Извинявай.

 Това е за теб Heart Eyes

# 282
  • Варна
  • Мнения: 965
Пали, да ти е честита рожденничката, да здрава и лъчезарна и да има много късмет в живота!  Hug

# 283
  • Мнения: 1 685
                честит рожден, Ден на каката на темичката!!! Пали, нека ви е здрава.Всичко хубаво и желая!

# 284
  • София
  • Мнения: 39 849
Честито на порасналото момиче Simple Smile

Прочетох тъжна вест в майската ни темичка Sad Съпругът на една от нашите мами е починал. Аз чаках таз мама да ми прати изследванията на мъж й да ги занеса на един мой приятел за 2ро мнение, но всичко се е развило толкова бързо.
Моят свекър е починал когато Джони е бил на 9 месеца.

Общи условия

Активация на акаунт