Играчки и закачки ще има, ала най вече здраве тая зима!

  • 16 352
  • 319
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 685
AnMary,стана ми много мъчно ,наистина.милата мама ,сигурно и е тежко много Tiredмъчно ми е ,че толкова млади хора си отиват от този свят, толкова рано.Жалко наистина Tired

# 286
  • Мнения: 983
Честит рожден ден на Ади и от мен.
Да е здрава, щастлива и много да ви радва    bouquet  bouquet  bouquet

# 287
  • Мнения: 6 604
Някой давал ли е Киди фарматон?
Говорих с неонатоложката на Мимето и тя ми каза,че е добър и да й давам по 2,5 мл. Сега обаче баща й ми го донесе и видях ,че на листовката пише-за деца над 1 год-по 7,5 мл.
Вие по колко давахте?

# 288
  • София
  • Мнения: 1 711
Честит рожден ден на Ади и от нас! Да е жива и здрава и само да радва мама!   bigdance2 newsm59  bigdance2

Аз днес не успях да се обадя на Дани, но утре ще им се обадя. Дано да са по-добре  Hug

# 289
  • Мнения: 4 589
Здравейте,

ние вчера се чухме с Дани. Каза че са малко по-добре, но не ми даде да отида да се видим, че имало жесток вирус и всички били болни, дори и майките. Добре звучеше.
Може живот и здраве като се затопли да си направим една среща, да се видим, запознаем. На мен ще ми е много приятно.

Вчера не се видях с Алекс, че имаше проблем с едно бебе. Но казаха, че е добре. Д-р Топов е доволен от очите и каза че засега всичко е добре. Дано днес да да си я гушна малката кукла.

Лек ден от мен и Алекс.

# 290
  • София
  • Мнения: 39 848
Хубави новини и от двете ви   bouquet

Моя мъж днес в 4:20 порасна с още един месец Simple Smile Вече е на цели 8. Колко бързо ми мина времето. Почти забравих тревогите и ревовете от едно време Simple Smile
След обяд ще го водя на консултация. Не помня дали имаше ваксина. Но той е мъж - няма да плаче.
От няколко дена когато го гушкам - ме гушка с две ръце и гуши главичка. Щастлива мама съм аз Simple Smile

За среща - нека се пооправи времето. Сега с тези вируси...

# 291
  • Мнения: 6 604
Добро утро.
Ники-много се радвам. Аз имам доверие на д-р Топов. Щом той казва ,че няма проблем значи е така. Да нацелуваш малката Алекс от нас.
Радвам се ,че и Вероничка вече е по-добре.
За среща-и на  мен ми се иска. Макар,че не съм от София бих се навила да дойда да се видим наживо.
Къде се губите тази сутрин?
Гери-заведе ли Жорко на ортопед?
Хайде ,пишете. Не ме оставяйте да си пия кафето сама.
Ан Мари-честита месечинка на малкия мъж.

# 292
  • София
  • Мнения: 39 848
Ако ще правим "голяма" среща, нека поне да е напролет.
Ще пусна тема, ако има желаещи, да се предложат дати и място.

# 293
  • Мнения: 4 589
Честита месечинка на твоя сладък мъж. Да ти е жив и здрав.

На Алекс ще й слагат ваксина synagis (http://www.bda.bg/bdias/6803s.pdf), но чакаме да стане 2.500кг.
Смешно е защото на запад тази ваксина се слага от години, а тук още не е приета и ще трябва да си я платя, но това не е проблем, ако ще помогне на Алекс.

А за срещата това имах предвид, като се затопли, минат вирусите и тогава.

# 294
  • Мнения: 6 604
Ники-каква е тази ваксина? Кажи малко повече за нея ,ако може.Линка не ми се отваря Embarassed

# 295
  • Мнения: 1 685
мидичке, Жоро още не съм го водила при олтопед ,но ще го заведа.    честита месечинка на Алекс baloni  Аз пък съм притеснена пак ooooh!Жоро много чурка вечер, сменям памперса по-два пъти .Изследванията (кръвната захар)бе в норма ,стерилната урина е ОК.А ,защо така се случва newsm78Да не би ,да пропускам нещо мами?

# 296
  • София
  • Мнения: 39 848
Ники-каква е тази ваксина? Кажи малко повече за нея ,ако може.Линка не ми се отваря Embarassed
 

# 297
  • Мнения: 6 604
Ан Мари-много благодаря. Исках да се уверя ,че става въпрос за същата ваксина.
И на мен неонатоложката ми каза за нея. Още повече ,че Мария много лесно се разболява от бронхиолит. Преди време е била безплатна за недоносените дечица,но сега не е . Тя ми каза ,че е била безплатна,тъй като тогава още се одобрявала и нашите дечица са били нещо като "опитни мишки".
Сега обаче,вече одобрена,се заплаща. Поне в България. Ники-не е ли много скъпа тази ваксина? Еднократно ли се слага?Ефикасна ли е? На каква възраст се слага? Знам ,че се интересуваш много заради малката и сигурно имаш отговори на тези въпроси.
Чакам новини от днес как е малката.
Хелче-поздрави на Дундурела.
 

# 298
  • Мнения: 923
Ан Мари-честита месечинка на малкия мъж.   bigdance2

# 299
  • Мнения: 4 589
Midi4ka* на мен д-р Масларска ми каза за тази ваксина и каза, че за Алекс е задължителна, че е много добра. Тук в БГ ще се плаща от касата чак от есента. Бяха обещали мостра за Алекс, но май няма да има. Да, до колкото знам 200Евро е една доза, а за нея трябват 3 или 4, но няма грижи, ще я платим. Но мога и да те заблудя за парите, но знам че е много скъпа и много ефикасна. Все още не може да се киши тук за съжаление.
Скоро ще ми дадат схемата за нейните килограми и възраст и ще мога да кажа повече.

Ето друг линк за ваксината, в който пише че е подходяща за недоносени деца до годинка.
http://www.synagis.com/

Общи условия

Активация на акаунт