Кога отидохте за пръв път с бебе на почивка?

  • 22 093
  • 114
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 252
Нямаше 4 месеца като отидохме на море за първи път. През повечето време си спеше в количката или под чадъра, в морето не съм го къпала. На 5 месеца го качихме до х.Мальовица.

# 61
  • Мнения: 627
Миналия месец. За 10 дена, на Люляците, Габрово. Там малката навърши 5 месеца, а голямата - 5 години. Беше приказка. Очаквах трудности, проблеми, все пак се помъкнахме със сума багаж, вкл.  кошарата, легена на бебка, стерилизатор и всичко останало.  ooooh!Бяхме страаашна гледка... на влизане и излизане от хотела. Обаче си изкарахме супер, бебка заформи бузките, въобще - препоръчвам горещо почивка с цялото домочадие

# 62
  • Мнения: 1 484
И  аз  съм  на  това  мнение ,никаде  без  децата.
Миналия месец. За 10 дена, на Люляците, Габрово. Там малката навърши 5 месеца, а голямата - 5 години. Беше приказка. Очаквах трудности, проблеми, все пак се помъкнахме със сума багаж, вкл.  кошарата, легена на бебка, стерилизатор и всичко останало.  ooooh!Бяхме страаашна гледка... на влизане и излизане от хотела. Обаче си изкарахме супер, бебка заформи бузките, въобще - препоръчвам горещо почивка с цялото домочадие

# 63
  • Мнения: 1 477
Малкия беше на 1г.и 5м. като отидохме заедно на море.Прекарахме почивката много спокойно.

# 64
  • Мнения: X
Привет, интересно ми е да науча вашият опит, кога за първи път се престрашихте да отидете с бебе на почивка за повече от 3 дни и по-далече, на море на планина, лято или зима, и на колко бе бебето ви?

Малкият беше на 3 месеца само, като го заведохме за първи път на море. Понесе му чудесно, ходихме в началото на септември. Е, на плаж не сме го водили, само два пъти за по час, добре скрит на сянка в количката и под чадъра.

Все пак и на морето хората гледат деца и бебета, не е толкоз страшно!  Laughing

Да не говорим, че въздухът е в пъти по-чист от този в София.

# 65
  • Мнения: 485
И двете деца бяха по на 1 г. 2м., когато ги заведохме на море. Изкарахме супер.

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 857
На 1,3г. го заведохме на море. Толкова ни беше хубаво, че след месец повторихме още веднъж почивката  Simple Smile

# 67
  • Мнения: 1 186
На 7 месеца беше дъщеря ни,когато отидохме на първото и море Peace

# 68
  • софия
  • Мнения: 636
Елена беше на 8 месеца, водихме я лятото във Велинград за 15 дни. Беше супер.

# 69
  • Мнения: 296
Първата почивка на Жулиен беше на море, когато стана на около 8 месеца. Просто по-рано не можеше, той е роден зимата. А Дейвид беше на море още на 2м. и няколко дни., това беше в началото на септември миналата година.

# 70
  • Мнения: 200
Хриси беше на два месеца като ходихме на почивка за една седмица на Черноморец, което от Добрич си е далечко , но иначе за морето, беше на 40 дни като я заведохме .

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 270
За първи път я заведохме на 9 месеца, всички си изкарахме страхотно, тя беше много щастлива и не спираше да ръкопляска Grinning. И на мене ми говореха, че не било за море толкова малко бебе, че щяло да се разболее и т.н. Глупости...всичко е въпрос на нагласа. Моя приятелка заведе дъщеря си на 2,5 месеца на море и аз тогава мислех , че е луда...виж с толкова малко бебе май не бих се наела...

# 72
  • Мнения: 1 484
Не   трябва  да  те  притеснява  аз  съм  на  мнение  ,че  ако  му  е  писано  да  се  разболее   и  във  вас  да  сте  пак  ще  се разболее.Ще  му  се  отрази   малко смяна  на  климата  нашия  на  морето  не  е  излизал  от  водата    и  никакви  проблеми  не сме  имали.Моя  приятелка  заведи  сина  си  като беше  на  1  месец   и  каза  че  е спал  през  цялото  време   само  за  ядене  се  будел.Гледай  да  има  удобства  за  деца.И  ние  си  уреждаме  почивка  на  Рибарица   дано да  останем  доволни.Все  някога  трябва  да  свикнат със  смяната на климата.

# 73
  • Мнения: 291
синът ми беше на 10дни когато го изтипосахме с количката на плажната алея(живеем на морето)да пиинем по бира.на планина го заведохме на 6 месеца,от тогава вече трета година всяка зима сме на ски,а всеки свободен уикенд на плажа.никога не съм имала проблеми,нямаме баби и дядовци защото са далеко,и дечко е винаги с нас.когато помислиш предварително за всичко което ще ти е необходимо нямаш никакви грижи за едно добро прекарване.даже сега ми е по трудно от времето когато беше бебе-сега мъкна тонове играчки,ди ви ди и т.н.........а като бебе лесна работа нищо не иска само си спинка и ако си избрала удобно място за почивка всичко е ок.

# 74
  • Мнения: 2 015
На 10 месеца Peace

Общи условия

Активация на акаунт