ПО - КРАСИВИ, ПО - ЖЕНСТВЕНИ след раждането

  • 3 685
  • 62
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 325
Първото ми е момче,второто-момиче.И при двамата се разхубавих,но и понапълнях с няколко кг. С баткото много бързо си върнах фигурата,даже и по-хубава стана, а сега-незная,още е рано да се каже.

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Изкарах една много лека и безпроблемна бременност. Изглеждах добре и се чувствах добре. Е, кожата ми се нацепи точно там, където най-малко очаквах, но то не може съвсем без екстри  Simple Smile. През бременността качих 16 кг. и ги свалих сравнително бързо. Смело мога да кажа, че след раждането съм по-красива с по-женствени форми  Simple Smile

# 62
  • Мнения: 826
Аз чакам момиченце Grinning Чувствам се по-красива и наистина, по-женствена. Вярно косата ми пада повечко - може би бебка ще е с гъста грива, Mr. Green но пък кожата ми свети, обличам се... и се харесвам в огледалото. Дрехите ми като че ли станаха по стилни и дамски - позабравих спортния стил. А за гърдите ми, които...  bombs няма две мнения - мъжа ми ги обожава. На мен не ми допадат толкова новите ми млекоцентралки, но пък имам чувството че мъжете само там зяпат, напоследък. Mr. Green Като цяло вече родили жени ми казват, че съм красива бременна. Аз също смятам така (дано да не прозвучи твърде нескромно) Peace

Общи условия

Активация на акаунт