Социалните мрежи в Интернет

  • 2 299
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Имам във facebook, изнудиха ме приятелите ми от чужбина да се регна там и честно казано там наистина най-лесно ги намирам, разменяме си снимки, коментитраме разни книги и филми, има и разни други простотийки, оито не ми се нравят, но за сега бива.

# 31
  • София
  • Мнения: 3 064
Наскоро се регистрирах във Фейсбук и ми е много лесно да общувам там със старите приятели, които открих. Един вид възобнових контактите, вече съм в течение какво се случва с тях и какво се е случило, докато аз съм дондуркала деца. Разглеждам им снимките, много от тях са музиканти и са по света, намерих и старо гадже...абе много е яко.
И там писах, че тук във форума намерих нови приятели, а там открих старите.
Според мен форума не е мрежа, поне по това, което съм учила по социология...

Форума е град, джунгла..нещо такова... И тук има групи по интереси, тематично е, но е съвсем различно.


И аз така, само че не съвсем отскоро. Наистина ми помага да открия доста стари приятели, някои пръснати по света, други, с които сме си загубили дирите, хубаво е. Открих и нови познати, с които имаме общи интереси. Hi5 е тъпо според мен, макар че се регистрирах. Една мрежа ми стига на мен - Фейсбука ми допада.

# 32
  • София
  • Мнения: 117
Имам във Facebook от многог време и го ползвам всеки ден.Лесно се общува с него! Party

# 33
  • Мнения: 13 512
Имам във фейсбук отскоро. Приятно ми е да виждам какво правят познати и приятели по света и у нас. Разчиствам навлеците (можеш да премахнеш хора от листата си), оставям само приятели.
и аз така

Общи условия

Активация на акаунт