САМОКОВче малко сладко все се гуши,гали в мама,татко.

  • 13 127
  • 294
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 674
Ели се губи, защото беше на работа днес. Confused

Снимки после или утре.  Mr. Green Беше лудница Wink, ще видите от снимките, Габи не беше в цветущо настроение, ама какво да се прави, но общо взето всичко мина оК, а децата се наиграха на воляяяяя, ще видите как. Laughing

А подаръци получи милион - трябва ни специална стая, че да ги съберем. Joy Пиано с микрофон, кухня, тоалетка, бюро със столчета, цветя, парички.....В нашето тясно жилище е доста претъпкано сега. Joy

# 256
  • Мнения: 674
Качих малко снимки. Grinning
Този път обаче не успях да снимам папкането Mr. Green, защото имах много работа по приготовленията и........позабравих.
Освен обикновените мезета и салатки, бях направила хапки с бяла риба (вътре с кашкавал и маслинка), които поизгорих Embarassed, разбира се пингвините, украса от "палми" на шопската салата, различно украсени сандвичи за малките......май друго няма по-интересно. Simple Smile

Лека нощ, аз си   sleepuu, защото Габи пак  newsm45 миналата нощ и на всичкото отгоре стана в 6 и нещо сутринта..... Crazy

# 257
  • Мнения: 79

Аууууууууууу,никой няма днес.Хайде да пусна аз едно кафе днес,то и без това рядко ми се случва.
Ели, Габи е страхотна Hug Heart Eyes,и подаръците са супер също.Как се чуствате вече на цели 2год.? newsm62
Хайде мами, появявайте се.Приятен ден.

# 258
  • Мнения: 674
Ммммм, хубаво кафенце.
Аз след малко ще си лягам обаче, защото пак сме будни от 5 и нещо. Crazy Този път ще правя компания на Габи за следобедния сън, че вече не знам къде съм от недоспиване. Sad

Поли, чувстваме се по същия начин като винаги. Laughing Габи ми е много смешна - като я питам на колко годинки е вече, вместо по по-лесния начин просто да отговори: "две", казва: "едно, пет, шест, седем, осем" Shocked Joy

# 259
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Здравейте,мами!Ние почти оздравяхме,ако не броим М,който все пак се разболя.Детето ходи на училище,аз на работа.А за Ларедут какво да кажа,пуснах две поръчки от началото на намаления,едната я получих,сега ми сърбят ръцете за още една,смятам утре да си внеса паричките,ако някоя мама иска да се присъедини,да свирка,ще си разделим таксата от 6 евро на две.
Ели,чудна е снахичката и майка й също много хубава,отива ти този цвят!Много хубав празник,подаръците са супер,а за празнична трапеза никой не се съмнява,че ти си представи както винаги невероятно,нищо,че без много снимки!  bouquet
Поли,а ти се оказа много добра кулинарка!И тортата  и гозбите от китайската кухня в мен предизвикват голямо слюноотделяне!Тук е мястото за облизващия се емотикон.А каква хубава и добра помощничка си имаш!Да ти е жива и здрава!

# 260
  • Мнения: 577
Здравейте

Поли като пропада Патиланци имам 2 идеи препоръчаха ми детски парти център Приказките http://www.prikazka.net/ аз лично не съм ходила.
и ресторант Добро този в Лозенец има и детски кът  често ходя и кухнята много ми допада най-вече мидите http://www.dobro-bg.com/index.php?action=document-startpage.

# 261
  • Мнения: 5
Момичета как няма да има болни, като на вън е пролет. Аз съм оставила Митко вкъщи и май няма да ходи на детска за сега.

Ели, а незнам как ще я разделим тая малка, сладка Габи. Каква е кукла само.

# 262
  • Мнения: 0
танче още не съм много наясно с тоз ларедут!!?? Embarassed
много искам да си поръчам от тези спални комплекти като на ани-цели 3 на брой но не съм навътре в нещата
ако се наемаш да споделиш твоята поръчка с моята съм пас даже и ще избера още нещо за да не идва празна пратка/е незнам ти какво си поръчала де!!! ако искаш пиши ми на скайпа-evelina.georgoeva188 да се уточним
ели малката габи е многоооооооооооо сладка,на мама куклата,прекрасни сте празника е бил невероятен!!! браво
от мен за сега е това
 newsm10  love001 smile3535

# 263
  • Мнения: 0
поли благодаря ти за кафенцето беше чудесно  love001
благодаря и за рецептата тези дни и аз ще запретна ръкави да приготвя тази вкуснотия
а за грипа-ужас нямама думи дано отмине бързо но то знаете че щом загрее времето и хоп-грипче smile3518
но какво да се прави нямаме думата бързо оздравяване на всички болни човечета и много лудории и усмивки!!!

# 264
  • Мнения: 4
Таничка и аз приемам предложението.Ей тази рокличка ми хареса.А като размер гледам че има 102 Ако можеш поръчай ми я ще си разделим таксата а и ще почерпя.

# 265
  • Мнения: 70
ей не съм значи само аз зарибена от тази Редута

61018

- 15 ЕВРО
-БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКОА
- БЕЗПЛАТЕН КАТАЛОГ

# 266
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Бубе,сложих рокличката в моята кошничката. HugСамо,че ръст 102 дават за 4 годишни госпожици,сигурна ли си за размер?Аз утре ще пускам поръчката,че съм с дебитна карта и първо внасям,а след това поръчвам,така че имаш време да си помислиш.
Еви,понеже аз предложих и на кумата ми да се включи в поръчката,та почти напълнихме кошничката и има място само за 1-2 неща,извинявай,ако те подведох,но ако искаш нещо,пиши ми,ще си го сложа в кошницата.

Последна редакция: нд, 25 яну 2009, 16:31 от clavena

# 267
  • Мнения: 79
Поли,благодаря ти за предложенията.В ресторант "Добро"сме ходили аз и Мими Winkна РД,наистина е мн хубаво.Ще разгледам и другото предложение.
Бубе,само да отбележа,(нямам за цел да  те обидя)ако рокличката е за това лято за Лати,малко ще и е големичка.Тя всъщност колко е висока.Аз също много я харесах тая рокля,но ние сме още дребни 86см. ooooh!.
Бързо оздравяване на всички болнички.

# 268
  • Мнения: 4
Лати е 90 см висока но не съм сигурна Лятото колко ще порасне да не се окаже малка или къса.А като я гледам кройката може да и дойде добре.Не искам да рискувам с по- малка.Но ви благодаря момичета накарахте ме да се позамисля.Даже се консултирах с мъжа ми и двамата сме за размер 102  love001

# 269
  • Мнения: 0
танче не се притеснявай ако не може

Общи условия

Активация на акаунт