Спане с бебето в спалнята,мъжа в друга стая

  • 15 746
  • 178
  •   1
Отговори
# 90
  • Bristol
  • Мнения: 9 367
Не угаждаш ли по-скоро на себе си, че си усигуряваш по-малко ставания през нощта?
При мен беше точно така, угаждах на себе си, на мъжа си, защото поне той можеше да си поспи нощем, както и на детето си, което можеше да се кърми, когато си пожелае. Ако мъжът спи по-дълбоко и не се буди или детето е на АМ, тогава ситуацията е малко по-различна. Сигурно аз щях да изкарвам някои нощи на дивана Laughing

# 91
  • Мнения: 301
Аз лично, не мога да спя спокойно, ако мъжът ми не е до мен. Някак си ми действа успокояващо, самото му присъствие в стаята, в леглото ни ...

Това е и част от нашите причини да не се делим в две стаи.
Не мисля обаче, че само спането отделно може да е причина за промяна на отношенията или пък, ако спите заедно няма да спрете да се обичате никога. По-скоро, ако сте свикнали да не се делите може да ви липсва близостта.
Иначе не мисля, че мога да поставя някога някой (било то и мъжа ми) пред детето. Но за детето е добре да свиква да спи в отделно легло. Минах през грешката да спи постоянно между нас - много трудно е да му обясниш после защо отива в неговото си легло или защо в детската не идвам да спя при него. Самостоятелността е много важна. Не, че бих се отказала сега от моментите, в които се гушкаме тримата на спалнята.  Laughing

terious да не съм женена за теб?  hahaha

# 92
  • София
  • Мнения: 2 217
Лично аз винаги съм по-склонна да угодя на децата си, отколкото на мъжа си, просто така ми идва отвътре ( не относно това кой къде спи, а по принцип). Peace 
Именно. При нас дори мъжът ми никога не би пренебрегнал децата, за да угоди на мен - жал му е колкото на мен и смятам, че мъж ,който се цупи на подобни неща е малко над средната интелегентност на разгонен макак.
Много се дразня на родители, които така страстно бранят семейното ложе от собствените си деца. Секс може да правиш и на друго място освен в общата спалня - не ми казвайте, че темата не се върти около това.
Децата ми няма как да ми бъдат пречка в живота - в нито един момент. Винаги съм била изолирана, много съм страдала от това и може да съм пристрастна по темата.
Що се отнася до това, че повече жената угажда на себе си, за да не става по сто пъти да кърми - извинявам се, но тя няма ли право да спи? Само една яко закостеняла в психиката си жена би се правила на герой в такъв момент ,за да не кажа по-груба дума....

# 93
  • Мнения: 2 498
Никога не съм взимала детето да спи при нас на спалнята /ставала съм и над 10 пъти на вечер/....всеки да си знае мяастото....

# 94
  • София
  • Мнения: 5 289
....Секс може да правиш и на друго място освен в общата спалня - не ми казвайте, че темата не се върти около това.Децата ми няма как да ми бъдат пречка в живота - в нито един момент. Винаги съм била изолирана, много съм страдала от това и може да съм пристрастна по темата.
Що се отнася до това, че повече жената угажда на себе си, за да не става по сто пъти да кърми - извинявам се, но тя няма ли право да спи? Само една яко закостеняла в психиката си жена би се правила на герой в такъв момент ,за да не кажа по-груба дума....
Крайна си.
Мисля, че  секса тук е на последно място, ще ти кажа защо на мен не ми се нрави детето да спи на спалнята със нас.Първо немога да спя когато бебето е до мен, страх ме е да не се обърна да го затисна или без да искам нещо да направя в съня си.Второ детето свиква да спи с мама или с тати на тяхното легло, после е много трудно да го отделиш, хубаво е да знае кое е неговото легло и кое на родителите.Трето от хигиенична гледна точка, не смятам че детето трябва да спи в чаршафите на родителите си, каквато и хигиенистка да сте и прочие.Не може да кажеш, че щом неискам детето ми да спи в моето/нашето легло знамчи то е пречка,в никакъв случай и съм сигурна че никой тук не го мисли, само защото смята з аправилно всеки да си спи в леглото.
А относно кърменето, тогава всяко майка си решава сама, аз си го гушках и го кърмех на ръце, през деня наваксвах със спането,когато бебето спеше спях и аз.Разбира се, че имаме нужда от огромна доза сън, за сметка на стотиците ставания през ноща.
 

# 95
  • Мнения: 743
Единствения вариант детето да не се отвива много,и аз мааалко да поспивам,е да спи между двама ни.Ако го оставя на неговото легло,означава аз цяла нощ,без да преувеличавам,да го завивам,на всеки 15 мин е отвит,а спи само по тънка пижамка,и пак се поти.Изпотен и незавит,значи да истине.Е,аз как трябва да постъпя,кой къде да спи!?

# 96
Лично аз винаги съм по-склонна да угодя на децата си, отколкото на мъжа си, просто така ми идва отвътре ( не относно това кой къде спи, а по принцип). Peace 
Що се отнася до това, че повече жената угажда на себе си, за да не става по сто пъти да кърми - извинявам се, но тя няма ли право да спи? Само една яко закостеняла в психиката си жена би се правила на герой в такъв момент ,за да не кажа по-груба дума....
[/quote

Ами кажия по-грубата дума - няма проблем. Само че, не можеш да се изтипосаш във форума с такова крайно мнение и да квалифицираш методите на някои майки /повечето/, като жени с крайно закостеняла психика.
Аз пък смятам, че децата още от раждането си, трябва да си знаят мястото и че не е правилно да спят в едно легло с родителите си. Не се смятам за жена със закостенели виждания, чела съм и професионална литература по тази тема и при нас този вариант работи. Не съм изгонила мъжа си от семейната спалня, не съм си пренебрегвала и децата, не ги смятам и за пречка в живота ни. Просто имаме правила, които се опитваме да спазваме.

# 97
  • София
  • Мнения: 5 289
Единствения вариант детето да не се отвива много,и аз мааалко да поспивам,е да спи между двама ни.Ако го оставя на неговото легло,означава аз цяла нощ,без да преувеличавам,да го завивам,на всеки 15 мин е отвит,а спи само по тънка пижамка,и пак се поти.Изпотен и незавит,значи да истине.Е,аз как трябва да постъпя,кой къде да спи!?
И това докога?
И моят се поти и моят се отвива, че и чат пат се понапикава....пак си спи в леглото, като ставам нощем го завивам, в стаята е достатъчно топло за да не истине.

# 98
  • Мнения: 4 749
До абитуриентството ъфкоурз, Карч Mr. Green

# 99
  • Мнения: 6 733
До абитуриентството ъфкоурз, Карч Mr. Green

А не става до абитуриент само. Ми после като почне да се поти и от секс ако не е мама да го завие кой?

# 100
  • Мнения: 3 634
Ей, подигравачки!  Mr. Green Аз си спя с детето и ми е много приятно - завивам, целувам, прегръщам... На мама той е търкалце, до мен ще спи докато навърши 2 год.  smile3541

# 101
  • София
  • Мнения: 5 289
На мама той е търкалце, до мен ще спи докато навърши 2 год.  smile3541
А после ти ше спиш с него. Mr. Green

# 102
  • Мнения: 743
И аз обичам да си е до мен,и аз много цункам и гушкам,такива са ни взаимните потребности и на всички ни е хубаво.Вие явно нямате такива,всеки знае себе си.Не си налагайте мнението.Докога ли,до когато АЗ реша.Жалки сте с тези подигравки и злоба!

# 103
  • София
  • Мнения: 5 289
 Е стига са кви са тия изказвания,ние дето не спим с децата си нямаме нужда да ги гушкаме...
Говорим си съвсем нормално, защо трябва чак толкова крайно да се изказваме, моя син като легне не дава ни да го гушкаш, ни ръка да сложиш на него, обръща гръб и захърква.Когато е буден тогава го гушкам, мачкам, глезя и прочие.

# 104
  • Мнения: 4 749
Когато е буден тогава го гушкам, мачкам, глезя и прочие.
Не се обяснявай, злобата ти прозира Mr. Green
Роза, шегуваме си. Никой не те напада. В темите мненията винаги се цепят и от време на време има мегдан за майтапи. Що се впрягате хора Laughing

Общи условия

Активация на акаунт