Бебето на Нейка

  • 4 472
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 6 960
Следя цялата история на НЕйка. Много се радвам , че е запазила детето си!
Дано са щастливи!

# 16
  • Мнения: 105
Рибка, мога да ви дам чисто ново скафандърче, ще видя и други дрешки. Аз за съжаление ги раздадох вече, не знаех за Нейка, иначе имах доста, даже нови. И мойто бебе се роди през лятото, така че размера трябва да е същия, само дето е момче.

Кажете ако има нужда от нещо конкретно.

# 17
  • Мнения: 60
Благодаря, Мишка Simple Smile

# 18
  • Мнения: 2 489
Браво на Нейка! Браво и на вас, момичета! Казвайте, когато се появи нужда от нещо за малката Стефани.

# 19
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Momicheta,kak sa Neika i bebeto?

# 20
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Добре са. Беба са я почнали коликите според мен. Не плаче- само се напъва и почервенява милата. Но се справят геройски. Иначе са добре. Grinning

# 21
  • Мнения: 382
минаха вече две седмици,а никой не казва как са Нейка и бебето-добре ли са,имат ли нужда от нещо?

# 22
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
из4аках малко с инфото за да е окон4ателно- Нейка и бебето са добре. Близките и я приеха и днес може би пътуват за Кубрат. Безкрайни благодарности на вси4ки които помогнаха мама и бебе за са заедно. Тя  ще влезе скоро да ви разкаже как са.  bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 2 952
Може би, това е най-хубавото, което можеше да им се случи. Стискам палци родителите на Нейка да й помагат, да се разбират и всички заедно да са щастливи.

Сигурна съм, че Нейка е безкрайно благодарна специално на Рибка и Йосариан за подкрепата, която те й оказваха   bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 6 477
Наистина това е най-доброто за нея и бебето - да е при близките си, които да й помагат! Ех, значи то стана като "латино сериал" с хубав край - в хубавия смисъл на думата! Hug Радвам се като виждам и в живота да се случват наистина такива хубави неща в истории започнали така тъжно......Дано са щастливи и двете - и беба и мама да е доволна от избора си! Желая им много здраве и късмет!  bouquet

# 25
  • Мнения: 368
Страхотна новина. Желая им много щастие и здраве.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт