Missed abortion?

  • 14 174
  • 173
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 756

контеса аз също имам един миссед и при мен кървенето беше повече от10 дни.когато отидох при доктора той ми изписа витамин c разтворим,калций и метергин .то е за да ти се изчисти лигавицата от останали боклуци.а относно кървенето на мен ми каза доктора,че е нормално да къря и 40 дни.на мен ми дойде точно на 26 ден от кюретажа.което си е също нормално.не се притеснявай, ще се оправиш.наистина е много неприятно ,но няма как трябвада го преживеем.и успех занапред. Hug Hug Hug

# 61
  • Мнения: 144
Здравейте и от мен. Моля ви за съвет. По принцип трябва да съм в 8г.с. Ходя при двама лекари единия в поликлиниката другия в Окръжна болница. Вчера ходих до болницата и лекарката като ме погледна на видеозона каза че плода отговаря на 6г.с и явно е спрял да се развива. Прегледа ме и с вагиналния видеозон и каза че почти със сигурност е така. Каза утре по обяд да отида пак да ме види. Веднага отидох и до лекаря в поликлиниката. Според него по късно съм забременяла и съм около 6г.с. Погледна всички снимки досега и каза че развитие има. Съвсем откачих и отидох и до Майчин дом при препоръчан лекар. Гледа ме и той и каза че всичко е приключило. Плода е мъртъв. Кажете ми какво да правя и на кой да вярвам. Ще полудея от притеснение до утре.

# 62
  • Мнения: 2 521
Миличка,много се надявам всичко да е наред с бебчето.Дано наистина си забременяла по-късно.Ако трябва утре след прегледа,иди при четвърти лекар-щом има съмнение,трябва да се изясни.Ще стискам палци всичко да е наред fingerscrossedКъсмет утре Flowers Four Leaf Clover

# 63
  • Мнения: 144
Дано е наред. Наистина цикъла ми беше доста нередовен в последно време но теста за бременност ми беше положителен още на първия ден от закъснението а на шестия ден лекар потвърди бременността. Дано имаме късмет утре дано...

# 64
  • Мнения: 636
Здравейте и от мен. Моля ви за съвет. По принцип трябва да съм в 8г.с. Ходя при двама лекари единия в поликлиниката другия в Окръжна болница. Вчера ходих до болницата и лекарката като ме погледна на видеозона каза че плода отговаря на 6г.с и явно е спрял да се развива. Прегледа ме и с вагиналния видеозон и каза че почти със сигурност е така. Каза утре по обяд да отида пак да ме види. Веднага отидох и до лекаря в поликлиниката. Според него по късно съм забременяла и съм около 6г.с. Погледна всички снимки досега и каза че развитие има. Съвсем откачих и отидох и до Майчин дом при препоръчан лекар. Гледа ме и той и каза че всичко е приключило. Плода е мъртъв. Кажете ми какво да правя и на кой да вярвам. Ще полудея от притеснение до утре.

Ако разликата е 2 седмици, трябва да си забременяла на датата, на която е трябвало да ти дойде. В твоя случай е добре да се изчака още една седмица, за да е сигурно. Знаеш ли си ориентировъчно датата на забременяване и на кой ден си прави тест? Сега прочетох, че на 1 ден закъснение си имала положителен тест. Съжалявам ...

# 65
  • Мнения: 144
Лилия. Н точно това смятах и аз че ако са 2 седмици разлика отивам в следващия месец когато трябваше да ми дойде цикъла ( дойде ми на 03.01.2009г. и трябваше да ми дойде отново на 31.01.2009г. на 01.02.2009г. направих 4 теста все положителни) Май е по добре да приема фактите. Не знам да чакам ли ко ли да правя...

# 66
  • Мнения: 9 776
За съжаление освен да се въоръжиш с още малко търпение, друго няма какво да направиш. Дано всичко е наред Hug!

# 67
  • Мнения: 636
И аз съм го преживяла, знам какво е ...

След като на един ден закъснение имаш положителен тест значи не си забременяла късно. Вече би трябвало да има сърдечна дейност. Но наистина се препоръчва да се изчака поне още 4-5 или една седмица дори - да се случи чудо. Човек все се надява, макар понякога да е безмислено. Знам, че никак не е успокоително, но миседа се случва твърде често, отколкото си представяме...

# 68
  • Мнения: 144
Ще изчакам. Утре ще отида пак на лекар да видим какво ще покажат снимките и ще чакам още една седмица. Дано се случи чудо. Дано  Praynig

# 69
  • София
  • Мнения: 1 806
Kalinchica изчакай още една седмица - щом има съмнение. Понякога просто плода се развива по-бавно. А проверявахте ли за сърдечна дейност?
Пожелавам ти късмет и диагнозата да не се окаже вярна. Но ако се наложи кюретаж, не изпадай в паника. Ако се зачетеш във форума, ще видиш, че това доста често се случва ито без да има някаква установена причина. Аз го преживях през декември миналата година, много сълзи изплаках, но времето минава и се надявам скоро да се зарадвам на хубава новина.
Отиди на лекар пак другата седмица. Пожелавам ти успех!

# 70
  • Мнения: 468
Хайде и за да споделя моя опит.В началото на 2006г. и аз направих мисед. През септември забременях отново.Бях 5 - 6  г.с. когато отидох на доктор с леко зацапване.Оставиха ме една седмица в болница , понеже било рано за сърдечна дейност и да видят как ще протекат нещата.В 7г.с. пак преглед с вагинален ехограф , пак няма пулс , искаха да ме изчистят отново , но моя доктор каза , да изчакаме още една седмица , а един друг се обади , като идвам следващия път за всеки случай да си приготвя багажа ,за да остана да ме изчистят.Така отивам пак аз в 8г.с. пак няма пулс , но пък ембриона растял.Този другия доктор пак там , и вика давай да я чистим и ме пита дали си нося багажа.Е аз не носех и отказах на моя отговорност.Моя доктор се съгласи , но ако следващата седмица пак на преглед.През това време се появи гадене и повръщане.Отивам пак в 9г.с. пак на вагинален ехограф и най - накрая тогава се появи сърдечна дейност. Всички бяха отписали тази бременност.Но детенцето ми вече наближава две годинки , да ми е жива и здрава.Идваше ми да я заведа при онзи доктор дето , докато ме гледаха на ехограф си ядеше мазната закуска и само викаше "Да я чистим" и да му натрия гадната мутра.

# 71
  • Варна
  • Мнения: 756
Да ти е жива и здрава дъщерята Крисис.За много голямо съжаление ,сме абсолютно зависими от докторите.Пък това ,че между кадърните(макар и малко) има много големи идиоти, на които не им пука за нас си заслужава да му натриеш носа. newsm10

# 72
  • Мнения: 3 695
Krisis добре, че не си се дала  Laughing

# 73
  • Мнения: 2 521
Kalinchica,пиши днес след прегледа какво са казали Flowers Four Leaf Clover

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
И аз чакам.Калинчица,стискам ти палци мила!
Погледни Крисис какво е написала,не се отчайвай!Пиши!

Общи условия

Активация на акаунт