Missed abortion?

  • 14 176
  • 173
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 144
Говорих с лекарката ми. Настоява да чакам понеделник. Само в случай че се усили кървенето а не е малко както сега тогава каза че ще ме прати в Шейново.

# 91
  • София
  • Мнения: 6 011
Дано да има шанс бременността ти, ако не - Шейново е добър избор. Казвам го от опит, много добре се отнасяха с мен и още едно момиче с мисед.

# 92
  • Мнения: 144
Момичета всичко свърши днес. Много тежко беше. Лекарят каза че е бил тежък аборт. Дано всичко за напред е добре. Благодаря ви за подкрепата! Hug

# 93
  • Мнения: 179
Kalinchica,при мен в 7ма седмица започна кървене,плода вече беше спрял да се развива.Кървенето е и признак,че нещо не е наред с плода,в много случаи организмът сам се чисти.В какъв смисъл ти е  казал тежък аборт?Все пак плода е бил по-малък от сантиметър?

# 94
  • Мнения: 144
Вчера получих кафеникаво зацапване и малко кръв. Сутринта като станах вече беше на съсиреци. И веднага отидох в кабинета. Лекаря ме прегледа отново с вагиналния видеозон но още при прегледа ме болеше много. После ме сложи на магарето да ме прегледа отново но по принцип съм много тясна а и сега изобщо не можах да се отпусна сложи ми местна упойка но не можа нищо да направи защото съм много стегната. Сложи ми хапчета във влагалището и в дупето и каза след 5 часа да се върна отново и че ще ми направи аборта с пълна упойка. Каза че проблема е че съм прекалено стегната. Затова е било тежко. Каза че първата упойка не ме е хванала напълно и са ми сложили още защото съм подскачала на магарето.

# 95
  • Мнения: 70
Kalinchica, съжалявам много за това, което ти се случва. Аз преживях същото миналата година, на 6.03 беше и моят аборт. Знам, че е трудно, но не се отчайвай, опитай се да мислиш за случилото се като за нещо, което е трябвало да се случи - природата си знае работата, по всяка вероятност ни е спестила много по-голям удар в бъдеще.
Желая ти бързо възстановяване и скоро да се похвалиш с две чертички Hug

# 96
  • Мнения: 718
Simple Smile Мойта първоначална диагноза беше 4 см. киста.Ела да я видиш какъв дангалак стана и как дивее Laughing
И моята също, скъсах се от рев...Нямало овулация и фоликулът не се бил спукал... ooooh!

Това са много сериозни неща и според мен трябва да се прибегне до абразио, когато е 100% сигурна диагнозата.

# 97
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Калинчица,много съжалявам,още веднъж.Почивай си повече и много скоро ти желая една прекрасна бременност и здраво бебе нафинала.Желая ти го от цялото си сърце!

# 98
  • Варна
  • Мнения: 756
Калинчица ще се оправиш ,само трябва да си спокойна. Hug HugЧестит празник мили Дами !!!Бъдете горди и уверени жени,бъдете смели в мечтите и начинанията си,покорявайте с красотата си на богини.И не забравяйте ,че вашето призвание е да правите света по добър!!!

# 99
  • Мнения: 144
Благодаря ви за думите момичета  Hug Пия си антибиотика сега и се моля хистологията да не покаже нещо страшно. Честит празник на всички вас   bouquet Да сте живи и здрави и много щастливи   bouquet  bouquet  bouquet

# 100
  • София
  • Мнения: 6 011
 Hug
Епикризата след 20 раб дни ти казаха, нали? Аз моята още не съм я взела.
Всеки ден пиех по един Аулин и нищо не ме боля, питах специално за него докторката в Шейново, тя позволи.

# 101
  • Мнения: 144
Понеже аборта го направих в частен кабинет в който ме прати лекарката ми от Окръжна болница там и ще направят хистологията след 10 дни. Иначе ми изписаха Ципрофлоксацин да пия на 12 часа по 1 и ако имам болки може аулин или нимезил. Вчера ме болеше много корема след като си тръгнах от кабинета и веднага пих един нимезил и повече не съм пила. Сега усещам само някакво боцкане в корема. Кървене имам съвсем малко.

# 102
  • София
  • Мнения: 6 011
На мен ми го направиха в Шейново.
Пих Аулин 4-5 дни подред, просто психически бях смазана и не желаех да чувствам и физическа болка като напомняне на кошмара.
Иначе точно ципрофлоксацин ми изписаха, за 5 дни през 12 часа. Кървене, спиране и започване отново ми казаха, че е нормално да има в следващите десетина дни. И моето беше малко и само за 3-4 дни.

# 103
  • Мнения: 647
Понеже аборта го направих в частен кабинет в който ме прати лекарката ми от Окръжна болница там и ще направят хистологията след 10 дни. Иначе ми изписаха Ципрофлоксацин да пия на 12 часа по 1 и ако имам болки може аулин или нимезил. Вчера ме болеше много корема след като си тръгнах от кабинета и веднага пих един нимезил и повече не съм пила. Сега усещам само някакво боцкане в корема. Кървене имам съвсем малко.

Съжалявам много за случилото се, желая ти бързо възстановяване! А мен не ме болеше изобщо, чувствах само тежест, кървене имах точно 2 дни след аборта и то оскъдно. Сега пробваме пак, но днес вдигнах 38 градуса температура от вирус и дано пак не се оплеска нещо.  Cry

# 104
  • София
  • Мнения: 1 806
Калинчица, съжалявам SadБързо възстановяване и успех следващия път! Почивай си повече сега и се храни пълноценно.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт