Missed abortion?

  • 14 148
  • 173
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 1 795
Изследвания след един аборт по принцип не се препоръчват, освена ако не е било проблемно и самото забременяване. Аз въпреки това на принципа страх лозе пази си направих някои, оказа се без да е имало смисъл. Причина не се откри. Явно в повечето случаи си е просто късмет - дано другия път за нас да е добър!

# 121
  • Мнения: 647
А след това правиха ли ви изследвания. На мен ми казаха че зависело какво ще покаже хистологията на плода и ще преценят след това какво да ме изследват. Сега усещам много странно боцкане в слабиНите и корема. На моменти по силно на моменти по слабо. Случвало ли ви се е  Rolling Eyes

Аз после си исках още болнични от личната ми лекарка и тя ми пусна пълна кръвна картина и всичко ми беше в норма, както и пълната кръвна картина от деня, в който ми правиха аборта. Други изследвания не съм си правила.

# 122
  • Мнения: 144
Аз съм решила още от сега че следващия път първите месеци поне няма да работя. Имам възможности за отпуски и ще се възползвам. Много ми е напрегната работата и ще я пропусна. И съм си казала и че никой няма да разбере че съм бременна. Толкова ме е яд сега че разбраха много хора. Следващия път когато ми проличи тогава ще се разбере. Ей бясна съм че ме издъниха  Close

# 123
  • Мнения: 647
Аз съм решила още от сега че следващия път първите месеци поне няма да работя. Имам възможности за отпуски и ще се възползвам. Много ми е напрегната работата и ще я пропусна. И съм си казала и че никой няма да разбере че съм бременна. Толкова ме е яд сега че разбраха много хора. Следващия път когато ми проличи тогава ще се разбере. Ей бясна съм че ме издъниха  Close

Изобщо не се тревожи за подбни неща и щом можеш да си почиваш, възползвай се.

# 124
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 047
Kalinchica , това наистина е тъжно.Нооо-горе главата.% месеца след мисед пак бях бременна и 9 месеца след това гушнах моето малко съкровище.А при мен проблема беше,че много трудно забременях първия път и след аборта ммислех,че изобщо няма да забременея.Но ми се случи.Колкото до работата-веднага като разбрах, че отново съм бременна спрях да работя.Много се пазих първите 3 месеца-предимно лежех, още повече че пак прокървих и се наложи да ми бият Прегнил, но общо взето после не съм имала проблеми и бремеността ми беше много лека.

# 125
  • Мнения: 144
Atina_Eli дано всичко е наред следващия път. Аз забременях веднага от първия път и бяхме хем много учудени хем ужасно щастливи. Просто не очаквахме че ще се случи веднага. Така че се надявам след няколко месеца отново да съм бременна  Hug

# 126
  • Пловдив
  • Мнения: 114
И аз збременях веднага след missed,дори не изчаках препоръчителните 3-6 месеца.Не се установи точната причина за аборта,но беше многоплодна бременност и може би оттам са дошли усложненията.Мислете позитивно,стискам палци на всички Praynig

# 127
  • Мнения: 144
Момичета днес си взех резултатите. Докторката каза че няма нищо генетично. Каза "станало е случайно". Изписа ми пак антибиотик който да пия когато ми започне цикъла и като ми свърши да отида на преглед и да започнем с изследвания. Така ли е било и при вас?
little rabit какво става с теб как си?

# 128
  • Мнения: 647
Момичета днес си взех резултатите. Докторката каза че няма нищо генетично. Каза "станало е случайно". Изписа ми пак антибиотик който да пия когато ми започне цикъла и като ми свърши да отида на преглед и да започнем с изследвания. Така ли е било и при вас?
little rabit какво става с теб как си?

Здрасти! Аз пих антибиотик само 7 дни от деня на аборта, после на 15-я ден бях на преглед - вагинален и на ехограф. Личната лекарка ми пусна пълна кръвна картина, след като бях спряла да пия антибиотика и всичко ми беше в норма, това е, други изследвания не съм правила. Иначе, да се похваля, оздравях! Не е за вярване, като се има предвид гърлото колко ме болеше, и то не се наложи да пия нищо сериозно, само Тантум верде смуках по 2 на ден и чайчета, лимони, мед, пчелен прашец и пр. Сега чакам да дойде събота и си купувам тест - да видим резултата.  Hug

# 129
  • Мнения: 144
little rabit стискам палци мила  Praynig дано резултата да е положителен  Hug

# 130
  • Мнения: 647
little rabit стискам палци мила  Praynig дано резултата да е положителен  Hug

Ами... каквото е това. Желая и на теб в най-скоро време 2 чертички!

# 131
  • Мнения: 647
little rabit стискам палци мила  Praynig дано резултата да е положителен  Hug

Днес ми дойде, явно не е дошъл моментът.  Sad

# 132
  • Варна
  • Мнения: 756
ще дойде момента, не се тревожи.другия път ще се похвалиш ще видиш Hug

# 133
  • Мнения: 144
little rabit само не си вкарвай лоши мисли в главата. Природата си знае работата. Ще дойде момента и тогава ще износиш едно прекрасно и здраво бебче. Само имай търпение  Hug

# 134
  • София
  • Мнения: 3 789
Нищо не може да направи,освен да поизчака още малко.Ако е в 5-та седмица наистина е рано за сърдечна дейност.Или да устиска още 2 седмици или да отиде при добър доктор в когото е сигурна.
Много добър съвет. Peace

Общи условия

Активация на акаунт