Missed abortion?

  • 14 183
  • 173
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 647
little rabit само не си вкарвай лоши мисли в главата. Природата си знае работата. Ще дойде момента и тогава ще износиш едно прекрасно и здраво бебче. Само имай търпение  Hug

Коремът ме боли ужасно, досега през живота си не съм имала такъв болезнен цикъл, на някой случвало ли му се на втория месец след аборта, да го боли така?  Sad
Ами не знам защо реших, че пак ще се получи, преди ставаше от раз, а уж след аборт лесно се забременявало, ама при мен не стана, хем не чаках изобщо.

Последна редакция: пт, 20 мар 2009, 20:19 от little rabit

# 136
  • Варна
  • Мнения: 756
На мен винаги ми е бил много болезнен цикъла.И корема ме боля и кръста.Ама ти искаш всичко да стане от първия път.Не се тревожи ,хубавите неща идват по бавно защото са много чакани. Hug

# 137
  • Варна
  • Мнения: 756
http://www.allabouthappylife.com/wallpapers/roses_bouquets/roses_bouquet_3554.jpg

  за малко настроение

Последна редакция: пт, 20 мар 2009, 20:47 от AnMary

# 138
  • София
  • Мнения: 679
little rabit само не си вкарвай лоши мисли в главата. Природата си знае работата. Ще дойде момента и тогава ще износиш едно прекрасно и здраво бебче. Само имай търпение  Hug

Коремът ме боли ужасно, досега през живота си не съм имала такъв болезнен цикъл, на някой случвало ли му се на втория месец след аборта, да го боли така?  Sad
Ами не знам защо реших, че пак ще се получи, преди ставаше от раз, а уж след аборт лесно се забременявало, ама при мен не стана, хем не чаках изобщо.
Двата цикъла след аборта бяха кошмарни, болезнени и обилни, тогава ми изписаха противозачатъчни за 1 месец, уж да регулираме кървенето и цикъла, та стана още по-зле имах кървене всички дни докато приемах противозачатъчните след което ми дойде 3 почти нормален цикъл, а 4 изчезна та се наложи да ми изписват дуфастон за да го предизвикат.
На нас ни казаха да чакаме най-малко 5 месеца след миседа, преди да започнем с бебеправенето.

# 139
  • Мнения: 647

Благодаря ти за розите.  Simple Smile Аз наистина по принцип съм страшно нетърпелива и хич не обичам за нищо да чакам, а и с първото ми дете забременях от раз и втория път така стана, само дето нещо се обърка.  Sad Не знам сега пак ли причината е вируса, който карах в дните на овулацията и бях с температура 38.5... каквото и да разправят, че не е от вируса, явно грипът има пагубно въздействие, само дето се тормозих да не пия нищо от страх. А за цикълът, предишния месец не ме болеше изобщо и по принцип никога не ме е боляло, дори след секциото, иначе не е обилен, но пък ми прави впечатление, че кръвта е много тъмна, почти черна, така беше и първия път.

# 140
  • Мнения: 144
little rabit имай търпение  Simple Smile На мен доктора ми каза да чакаме 6 месеца е разбира се зависи и от това как се възстановявам но да ти кажа честно предпочитам да чакам повече и всичко след това да е наред отколкото да съм нетърпелива и после пак да стане някой фал. Може би всичко е до организъм пий Нимезил на мен лично много ми помага при болки. Иначе аз вече втора седмица след аборта кървя. Дори получих гъбички от антибиотика та сега пия хапчета и за това.

# 141
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Млко зайче, не се притеснявай ще стане. Но колкото повече мислиш за това, толкова повече се натоварваш психически. Аз също знам, че след аборт9 назависимо какъв е той) трябва поне 5-6 месеца да минат преди да се правят опити за бебе. На мен лекаря ми беше обяснил, че се налага това изчакване, за да може матката да има време да се възстанови. А ако няма време за това може да не успее да задържи плода и след няколко опита да се окаже, че вече не е в състояние да износи бебе до края. Много объркано го обясних, но надявам се, че не сте ме разбрали погрешно. Имам и приятелка, която много прежива-две седмици преди термин загуби първото си бебе, след това в 5 месец се заради с рубеола и се наложи аборт по мед причини и слава Богу третия път беше успешен и сега си има 2 годишно момченце, но и на нея лекарите и бяха казали, че е най добре поне 6 месеца да се пазят и да не забраменява. А за цвета на МЦ и при мен след аборта е такъв вече почти година. Доки каза, че нямало проблем

# 142
  • Мнения: 94
Първото ми забременяване беше след 6-7 месеца опити. За съжаление в 11 г.с. - мисед. На другия ден абразио и поне 3 месеца трябваше да се пазим по препоръка на докторите. След изтичане на периода от първия опит забременях и сега в съседната стая спи бебока Simple Smile Важно е човек да не се предава и да вярва в успеха си. По-специални изследвания не са ми правени, бременността ми беше лека, естествено раждане почти на датата на термина Simple Smile Успех!

# 143
  • Мнения: 647
little rabit имай търпение  Simple Smile На мен доктора ми каза да чакаме 6 месеца е разбира се зависи и от това как се възстановявам но да ти кажа честно предпочитам да чакам повече и всичко след това да е наред отколкото да съм нетърпелива и после пак да стане някой фал. Може би всичко е до организъм пий Нимезил на мен лично много ми помага при болки. Иначе аз вече втора седмица след аборта кървя. Дори получих гъбички от антибиотика та сега пия хапчета и за това.

Първият ми цикъл беше оскъден, без никакви болки, но този е кошмар, никога нищо не ме е боляло така, не се издържа, не мога да мръдна, а и малкият е с температура, и постоянно мрънка, дано поне утре не ме боли така.  Sad

# 144
  • Мнения: 144
little rabit не знам мила. По добре за твое успокоение звънни на гинеколога си и го питай всичко това нормално ли е. И аз изпитвам в момента някакви много странни болки сякаш някой ми разкъсва вътрешностите но доктора каза че всичко е ок. Само  мога да се надявам скоро да ми мине. Така че консултирай се с лекар най добре.

# 145
  • Мнения: 647
little rabit не знам мила. По добре за твое успокоение звънни на гинеколога си и го питай всичко това нормално ли е. И аз изпитвам в момента някакви много странни болки сякаш някой ми разкъсва вътрешностите но доктора каза че всичко е ок. Само  мога да се надявам скоро да ми мине. Така че консултирай се с лекар най добре.

Вече съм значително по-добре, но ще отида на лекар като ми спре, днес вече не ми е оскъдно и на цвят си стана ярко червено, явно нещата се нормализират.
За гъбичките ти препоръчвам Лактацид интимен гел, има го в аптеките, много е ефикасен, аз откакто го ползвам, не съм имала проблеми.  Peace

# 146
  • Варна
  • Мнения: 756
Аз пък ползвам и съм много доволна от SEBAMED.Също е хубав за гъбички защото ph-то му е 3,8.

# 147
  • Мнения: 144
За гъбичките ми изписаха Фунголон 4 капсули да изпия и да се мажа с Клотримазол. Иначе интимния ми гел е Нивеа. Доволна съм от него. За гъбичките специално явно съм предразположена да ми излизат от лекарства. Още като дете ми се е случвало защото много боледувах и ме тъпчеха постоянно с антибиотици.
Момичета вече 14 дни кървя. т.е не кървя ами имам кафяво зацапване. Кога ще спре? Нормално ли е?

# 148
  • Варна
  • Мнения: 756
Вземи си да пиеш витамин С на упсавит разтворим.На мен ми ги изписа доктора след аборта.

# 149
  • Мнения: 647
За гъбичките ми изписаха Фунголон 4 капсули да изпия и да се мажа с Клотримазол. Иначе интимния ми гел е Нивеа. Доволна съм от него. За гъбичките специално явно съм предразположена да ми излизат от лекарства. Още като дете ми се е случвало защото много боледувах и ме тъпчеха постоянно с антибиотици.
Момичета вече 14 дни кървя. т.е не кървя ами имам кафяво зацапване. Кога ще спре? Нормално ли е?

Ми не знам, явно при всеки е различно, аз имах само 2 дни кървене и то оскъдно. Днес си взех направление от личната лекарка и за другия ми лекар, който работи със Здравната каса и тя ми каза, че ми се полагат още някакви кръвни изследвания и ми даде и за тях направление, утре сутрин ще ходя на гладно в поликлиниката да ги правя и ще пиша подробности за какво точно са, като занеса резултатите на гинеколога ми.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт