Missed abortion?

  • 14 184
  • 173
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 144
Момичета как сте какво се случва с вас? На мен най накрая ми дойде цикъла толкова болезнен както никога досега както казва little rabit . Гинеколожката ми каза че е нормално и че щом има болка значи е имало и овулация което било добре. Назначиха ми изследвания на хормони цитомегаловирус и хламидии. За съжаления цитомегаловируса е положителен и лекарката каза че това е причината за аборта  SadНа вас правиха ли ви такива изследвания? Какви бяха резултатите?

# 151
  • Варна
  • Мнения: 756
На мен не са ми пускали такива изследвания, освен цитонамазка и микробиология.А пуснаха ми и за токсоплазмоза.Колкото до това каква е причината за аборта не ми казаха.

# 152
  • Мнения: 647
Момичета как сте какво се случва с вас? На мен най накрая ми дойде цикъла толкова болезнен както никога досега както казва little rabit . Гинеколожката ми каза че е нормално и че щом има болка значи е имало и овулация което било добре. Назначиха ми изследвания на хормони цитомегаловирус и хламидии. За съжаления цитомегаловируса е положителен и лекарката каза че това е причината за аборта  SadНа вас правиха ли ви такива изследвания? Какви бяха резултатите?


Ами при мен вече минаха три цикъла, сега последният беше безболезнен, както и преди за разлика от предишния. След втория цикъл пак ходих на лекар и всичко беше наред, правих си някакви кръвни изследвания, които ми даде личната лекарка, май хормонални и всичко ми е в норма. И докторът като ме гледа на ехографа каза, че всичко е наред, сега пак правим опити, но аз вече се отчаях, че ще стане, уж всичко е наред, уж след аборт лесно се забременявало..., да ама не, поне при мен не се получи. Иначе аз пак бях болна, точно в дните на предишната ми овулация бях с температура и изобщо пак карах някакъв ужасен грип, не знам това ли е причината да не се получава. Но вирусът наистина беше гаден, майка ми баба ми се заразиха от нас и при тях доведе до пневмония и двете бяха в болница по Великден, изобщо изкарахме кошмарни празници.  Sad Това е от мен, сега пия цитросепт и се надявам да не лепна пак някой вирус, че вече не издържам.  Cry
Забравих да кажа, че сега цикълът ми е едва 3 дни, като само първите два е по-обилен, после си е направо оскъден, докато преди продължаваше 5-6 дни, не знам на какво се дължи промяната, но доктора каза, че няма защо да се притеснявам.

# 153
  • Мнения: 144
И на мен лекарката ми каза че съм се възстановила чудесно и след 1-2 месеца можем да започваме пак с опитите. Цитонамазка и на мен ми правиха всичко е отрицателно няма гъби няма бактерии няма нищо. Хламидиите отрицателни хормоните в норма само този цитомегаловирус положителен. Четох четох по въпроса и хич не се ориентирам. Лекарката казва че това е причинило аборта. Ама защо като правиха хистология на плода нищо не му откриха? Това бил вирус някакъв. Сега ми назначи лечение. Имуностимулатори и още едни хапчета и противозачатъчни вагинални таблетки. Много се обърках. Успех  little rabit стискам палци всичко да е наред вече  Praynig

# 154
  • Мнения: 647
И на мен лекарката ми каза че съм се възстановила чудесно и след 1-2 месеца можем да започваме пак с опитите. Цитонамазка и на мен ми правиха всичко е отрицателно няма гъби няма бактерии няма нищо. Хламидиите отрицателни хормоните в норма само този цитомегаловирус положителен. Четох четох по въпроса и хич не се ориентирам. Лекарката казва че това е причинило аборта. Ама защо като правиха хистология на плода нищо не му откриха? Това бил вирус някакъв. Сега ми назначи лечение. Имуностимулатори и още едни хапчета и противозачатъчни вагинални таблетки. Много се обърках. Успех  little rabit стискам палци всичко да е наред вече  Praynig

Успех и на теб и не се тревожи!  Peace

# 155
  • Мнения: 1 325
Здравейте момичета!След кафеникаво зацапване което на моменти ставаше по-светло днес отидох в спешното и там установиха, че ембрионът вече няма сърдечна дейност!В 11 г седмица съм и според доки е спрял да се развива някъде към 10г седмица!Засега ме оставиха в ръцете на природата, тоест естественно изчистване, под наблюдение разбира се, ако не успея така следват медикаменти и ако пак не се получи , измукване с вакум! Мисля и чета каква е причината за аборта ми!!!Всички изследвания ми бяха в норма(а тук изследванията са доста)
Преди малко ми започнаха болките и малко по-малко кръвта изсветлява, дано да е по-безболезнено и не се налага кюртаж Praynig

# 156
  • Мнения: 144
mari_rus при мен дори една нощ не стигна за да се изчистя сама. Наложи се медицинска намеса. Но не се притеснявай ще ти сложат упойка и нищо няма да усетиш. Съжалявам за загубата която преживяваш. Щом си чела вече знаеш че се случва доста често. На мен лекарката ми каза че причина също е и СТРЕСА. Не се натоварвай и не си  мисли глупости. Колкото повече се задълбочаваш толкова по объркана ще ставаш. Природата си знае работата. Успех! Стискал палци всичко да е наред с теб  Praynig Praynig Praynig

# 157
  • Мнения: 1 325
Kalinchica, дадоха ми почти седмица за да видят дали ще се справя сама.Лекарката ми каза, че ако кървене не започне до 3дни да минавам на хапчетата, кървенето започна преди няколко часа.Преди малко ходих до wc и усетих как от мен изпада нещо много голямо, с извинение полвинчо отиде да го погледне, и го видя, малко едва оформено човече newsm45 Много ми е мъчно!Погребах бебенцето си в тоалетната чиния! newsm45

Последна редакция: вт, 05 май 2009, 22:24 от mari_rus

# 158
  • Мнения: 9 776
mari_rus, миличка, много съжалявам, че преживявате това Sad. Не знам какво друго да напиша. Жестоко е. Кураж Hug.

# 159
  • Мнения: 144
mari_rus  миличка много съжалявам наистина! Знам какво преживяваш и усещаш. Имай сили знай че това е най правилното нещо което е могло да се случи колкото и жестоко да звучи. Знам че е тежко знам че те боли но имай сили. Наистина. И заради себе си и зараи човека до теб а и заради детенцето което имаш. Такова нещо никога не се преживява не се забравя. Приеми нещата и продължавай живота си напред. Това е природата мила. За съжаление се налага да се сблъскваме и с такива трудности. Успех мила! Наистина имай сили. Това е най важното Hug Всичко ще се оправи и ще имате здраво бебче след това  Hug Hug Hug
Недей да мислиш такива неща моля те! По добре е било и за теб че организма ти се е справил и сам без да се налага лекарска намеса. Знам че е страшно и ужасно. Знам колко те боли. Имай сили!

# 160
  • Мнения: X
Мари, съжалявам че трябва да минеш през това, миличка. Силно те прегръщам, кураж! До теб е любимия, Даная вече спинка сигурно. Погледни я и горе главата. Следващия път ще е като по ноти. Природата си знае работата, нали вярваш в това? Целувам те.

# 161
  • Мнения: 1 325
При мен чистенето май върви добре.Вчера изхвърлих и плацентата, а днес имам само кървене.Болките намаляха, но вчера докато изхвърлях всичко беше ужас CryОх дано всичко на прегледа в понеделник е ок Praynig
Иначе още през бременноста ми направиха всички нужни изследвания(кръвна картина, токсоплазма , листероза, цитонамазка, но още резултатите от нея не са готови), иска ми се да си пусна едни хормонални изследвания.
Сбъдващи, Hug

# 162
  • Варна
  • Мнения: 756
Плацентата не се ли образува в 12-та седмица? newsm78 Мила нещо се бъркаш не вярвам да си изхвърлила плацента.Нещо друго е било.

# 163
  • Мнения: 1 325
nikol7972, може и да не е било плацентата.Първо изхвърлих плода, после падаха също толкова големи парчета колкото плода, и си помислих, че е това.
Kalinchica , благодаря ти мила Hug
Да се отчета след двата конторлни прегледа след аборта, изчистила съм се напълно сама Hug Док каза, за бебеправенето след един цикъл, но аз мисля да изчакам повече.

# 164
  • Варна
  • Мнения: 756
Да Мари_рус наистина е хубаво да изчакаш повече от един цикъл.  Hug Но пак ти си знаеш най добре. Каквото е било е приключило.Странно ми е как във Франция постъпват. newsm78 Няма кюретаж, от само себе си всичко да се изчисти.

Общи условия

Активация на акаунт