А вие за какво мечтаете?

  • 7 915
  • 152
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 163
Здраве за семейството си.

# 136
Може да ми се смеете ,но мечтая да се преродя отново ,за да имам такъв глас ,че да мога да изпея песните от мюзикъла "Коса" за себе си и за всички вас.

# 137
  • Мнения: 721
моля се най-вече да сме живи и здрави.всичко което сме искали до момента сме го постигнали именно защото се чувстваме щастливи заедно.мечтая си децата ми да израстнат стойностни личности, достойни за уважение.с две думи мечтая си всичко да продължи да е такова каквото е до момента в семейството ми,  да съхраним и за напред любовта, уважението и разбирателството помежду си.тогава всичко се постига

# 138
  • Мнения: 12
Мечтая да създам свое семейство и да живея на някое по-спокойно местенце, близо до природата.

# 139
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Моята работа да е моето хоби  Hug

# 140
  • Мнения: 2 674
Освен традиционните живот и здраве и мечтая да живея в  gated community.

# 141
  • София
  • Мнения: 604
1)здраве за мен, семейството и роднините ми
2)дълго семейно щастие и любов
3)собствено жилище
4)да започна мечтаната от мен работа и да се реализирам професионално
5)второ детенце, по възможност момиченце Heart Eyes Peace
много ли станаха ...Joy
 

# 142
  • Мнения: 998
Здраве за мен и семейството ми ,най вече за ДЕТЕТО
и мечтая второто да се роди живо и здраво,да успея да го износя и да родя този път без усложнения.

# 143
  • Мнения: 7 723
Мечтая да легна до разголен Антонио Бандерас на някой безлюден остров.
Да! Crossing Arms

# 144
  • Мнения: 398
Имам няколко цели и мечтите ми са свързани с тях а именно:
Мечтая си да бъда като английските баби които се приготвят за Коледа от началото на ноември...Огромна елха и под нея много подаръци за всички...За Коледа и Нова година къщата ми да е тясна да събере всички гости вкл. децата и техните семейства и много,много внучета.Сутрин докато всички спят аз да ставам да меся мекици,вечер край камината да се лее руйно вино и да се пеят песни от сърце.
Мечтая си да ми оставят да гледам всички внуци и цялата градина да е с разпиляни играчки,катерушки и люлки. Heart Eyes
Мъжа ми мечтае да прекоси Америка с кола (каравана).Аз мечтаейки си представям всеки един елемент.
Мечтая да вида Австралия и Нова Зеландия.

И понеже заедно с мечтите идват и страховете ще кажа,че от всичко най много ме е страх от самотата.И за да се предпазя от това при първа възможност ще станем приемно семейство.По този начин обичащите ще се увеличат и се надявам никога да не усетя що е то самота.

# 145
  • Мнения: 1 168

И за да се предпазя от това при първа възможност ще станем приемно семейство.По този начин обичащите ще се увеличат и се надявам никога да не усетя що е то самота.


Това звучи чудесно, поздравления! И аз искам, но не ми стиска финансово Blush

И понеже не ми стиска финансово за нищо, след здравето най-вече на детето, а после и нашето, че да го отгледаме поне Laughing, подреждам материалните си мечти. Имам повече от чудесно семейство, така че тази ми мечта е сбъдната вече, но искам да живеем спокойно финансово, а не всеки месец да преливаме от пусто в празно и най-вече в собствено жилище. Ако имам финансовото спокойствие, веднага ще си пожелая още 1-2 деца, няма значение собствени или осиновени.

И мечтая да няма домове с хиляди изоставени деца!

# 146
  • Мнения: 1 738
Мечтая си времето да спре. Тук и сега.
Имам прекрасно, здраво дете. С половинката ми сме щастливи и влюбени. И двамата имаме хубава и добре платена работа. Щастливи сме. Искам това щастие да няма край. Това е всичко, за което си мечтая.

# 147
  • Добрич
  • Мнения: 1 147
Мечтая времето назад да върна - в оня период на щастие, в който почти всички изброени ваши мечти за семейство, дом, обичащ съпруг и две прекрасни деца- син и дъщеря бяха реалност. Моят живот се дели на преди и сега
Преди имах всичко това и не разбирах, че съм сбъднала мечтите си
Сега мечтая да разбера как е устроена вселената, има ли живот след смъртта,как протича всичко извън нашето физично его.
Мечтая да си върна изгубения син- някога, някъде и вярвам, че това не е химера.
Моля се за здраве и късмет за дъщеря ми и никоя майка повече да не изпитва моята мъка
И силно вярвам , че след като разгадая света, навярно това ще се случи

# 148
  • Мнения: 721
миличка много съжалявам за детенцето ти.да ти е жива и здрава дъщеричката.прегръщам те силно

# 149
  • Мнения: 398
Мечтая времето назад да върна - в оня период на щастие, в който почти всички изброени ваши мечти за семейство, дом, обичащ съпруг и две прекрасни деца- син и дъщеря бяха реалност. Моят живот се дели на преди и сега
Преди имах всичко това и не разбирах, че съм сбъднала мечтите си
Сега мечтая да разбера как е устроена вселената, има ли живот след смъртта,как протича всичко извън нашето физично его.
Мечтая да си върна изгубения син- някога, някъде и вярвам, че това не е химера.
Моля се за здраве и късмет за дъщеря ми и никоя майка повече да не изпитва моята мъка
И силно вярвам , че след като разгадая света, навярно това ще се случи

Толкова жестоко това .Милата майчица...Ох,незнам какво да ти кажа...Твоя син е ангел и е до теб,ти просто не го виждаш. Опитай се да свържеш мечтите си с дъщеря ти,представи си я абитурентка,защо не и булка с бяла рокля...Просто помечтай...Онази болка ще стои в теб докато си жива.

Общи условия

Активация на акаунт