Ресторант за сватба - Варна

  • 74 116
  • 154
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 259
Момичета, благодаря ви за предложенията. Но вариантът сватбата да е на басейна на някой голям хотел (Ерма) не ме устройва, защото все пак там ще има и други гости и 100 % ще кажат в 12 часа да спрем музиката, за да се съобразим с туристите. Затова сякаш клоня към вила Аква, поне е самостоятелно. Ако знаете и други такива по-малки хотелчета в района, ще съм ви благодарна.Обстановката няма голямо значение- с подходяща декорация и украса мисля, че всичко ще бъде ок.
Не е така.2005  нашата сватба бе  в гранд-хотел "Варна".Бяхме си до към 1.30 часа.Никой не ни каза нищо за музика и гости.
Но,все пак зависи от разположението на ресторанта спрямо  хотелската част и решението на собствениците на хотела.

# 106
  • Мнения: 48
Момичета, благодаря ви за предложенията. Но вариантът сватбата да е на басейна на някой голям хотел (Ерма) не ме устройва, защото все пак там ще има и други гости и 100 % ще кажат в 12 часа да спрем музиката, за да се съобразим с туристите. Затова сякаш клоня към вила Аква, поне е самостоятелно. Ако знаете и други такива по-малки хотелчета в района, ще съм ви благодарна.Обстановката няма голямо значение- с подходяща декорация и украса мисля, че всичко ще бъде ок.

Нашата сватба беше там 2006 година - вила Аква, беше приказно красиво, но веселбата навън в градината беше до полунощ 0.00 часа, после ни накараха да спрем музиката и продължихме в дискотеката, което не беше същото.....общо взето ни прекъснаха купона точно в най-веселата част Sad((
Така, че уточни го това с организаторите.
Желая ти прекрасна сватба Simple Smile))))

# 107
  • До морето
  • Мнения: 7 072

Нашата сватба беше там 2006 година - вила Аква, беше приказно красиво, но веселбата навън в градината беше до полунощ 0.00 часа, после ни накараха да спрем музиката и продължихме в дискотеката, което не беше същото.....общо взето ни прекъснаха купона точно в най-веселата част Sad((
Така, че уточни го това с организаторите.
Желая ти прекрасна сватба Simple Smile))))

Еее, аз пък си мислех, че точно там няма да направят проблем за музиката, защото няма да има други хора!А иначе доволна ли си от отношението и обслужванет?Използвахте ли агенция за украсата или беше от Аква? И как стои въпроса с храната- кетеринг или как newsm78? Колкото до Гранда и аз не мисля, че в ресторанта ще има проблеми, но моята идея е сватбата да е около басейна....

# 108
  • Мнения: 48
Ами оказа се, че наоколо има хотелчета на които пречим със силната музика. От Люси и Иван (те държаха хотела тогава) не съм доволна, много обещания в началото, много високопарни приказки, но самата вечер се изложиха, излъгаха, че е свършило виното, което си донесохме, и след скандал изваха още 30 бутилки, нямаха достатъчно хляб, водата за всички гости беше топла, а сватбата ни беше в каря на август!!! Иначе менюто беше от тях, беше много вкусно, тортата си я внесохме. Осигуриха ни заря...много професионално докато разрязвхме тората - точно навреме. За украса използвахме външна фирма....напрвиха градината разкошна...само с воали...никакви балони и щуротии... Другото, което не ми хареса, е че нямаха бели шатри, а едни зелени на райета, като тези на пазара Sad
Но най-важното, че се получи страхотен купон, който завърши в басейна с рокли и костюми  Laughing

# 109
  • До морето
  • Мнения: 7 072
Благодаря ти много за споделеното, важното е че в крайна сметка сватбата ти е била страхотна и си доволна! Ще се радвам и ако някой друг сподели впечатления!

# 110
  • Мнения: 7 605
Като каза сватба около басейн, ако сред гостите ще има малки деца (до 3 годишни), помислете хубаво, защото ще правите меча услуга на родителите, които ще трябва през цялото време да си отварят очите на 4...

# 111
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Нашата сватба беше в ресторант Акант Руж, идеално място за малка сватба- ние бяхме 20 души,много романтично и изискано.Обслужването беше перфектно.Останах изключително доволна, самият ресторант е достатъчно красив и няма нужда от никакви украси.
Препоръчвам го за малка сватба!

# 112
  • До морето
  • Мнения: 7 072
Ами то по принцип не е задължително да е около басейн, просто искам сватбата да е на открито, а не се сещам за друг вариант. Ако някой знае някое хубаво заведение/хотел с голяма зелена ливада отпред или пък красива градина, подходяща за парти, веднага да си каже Wink

zornitsa, не ме устройва.Както вървят нещата гостите отиват към 100 и отгоре Rolling Eyes Благодаря ти, все пак
 

# 113
  • Мнения: 0
Здравейте на всички от форума.
Имам нужда от вашата помощ- нужна ми е информация за хотел " Азалия"на Св. Константин и Елена. Прочетох почти всичко във форумите, но снимки за него почти няма. А харесахме много ресторанта, с прекрасна тераса  към морето. Единственото нещо,което ме тревожи е дансинга- мисля че като се наредят масите няма да е много голям, а държа да има място. Някой правил ли е там сватба или ако има инфо за него. Трябва ни ресторант на първа линия до морето за около 100 души. Ако има и др.предложения ще съм мн мн благодарна !!!

# 114
  • Мнения: 0
Да Ви споделя... търсих си ресторант за моята сватба догодина и попаднах на нещо съвсем ново ... новооткрития и реновиран ресторант на комплекс "Спорт палас" над Трифон Зарезан... останах много добре изненадана ! Ресторанта е страхотен и с капацитет 200 човека с най-красивата гледка към морето... има и страхотен външен басейна за изнесени ритуали с цялото море пред теб и залеза... Май ще се спрем на него...

# 115
  • Варна
  • Мнения: 3 057
Здравейте на всички от форума.
Имам нужда от вашата помощ- нужна ми е информация за хотел " Азалия"на Св. Константин и Елена. Прочетох почти всичко във форумите, но снимки за него почти няма. А харесахме много ресторанта, с прекрасна тераса  към морето. Единственото нещо,което ме тревожи е дансинга- мисля че като се наредят масите няма да е много голям, а държа да има място. Някой правил ли е там сватба или ако има инфо за него. Трябва ни ресторант на първа линия до морето за около 100 души. Ако има и др.предложения ще съм мн мн благодарна !!!
Виж Марина на Слънчев ден.

# 116
  • Мнения: 4 916
Да Ви споделя... търсих си ресторант за моята сватба догодина и попаднах на нещо съвсем ново ... новооткрития и реновиран ресторант на комплекс "Спорт палас" над Трифон Зарезан... останах много добре изненадана ! Ресторанта е страхотен и с капацитет 200 човека с най-красивата гледка към морето... има и страхотен външен басейна за изнесени ритуали с цялото море пред теб и залеза... Май ще се спрем на него...

По принцип във Варна няма как да видиш залеза в морето  Grinning География, какво да се прави.
Била съм в ресторанта на Спорт палас - не бих повторила.

# 117
  • Мнения: 0
Да Ви споделя... търсих си ресторант за моята сватба догодина и попаднах на нещо съвсем ново ... новооткрития и реновиран ресторант на комплекс "Спорт палас" над Трифон Зарезан... останах много добре изненадана ! Ресторанта е страхотен и с капацитет 200 човека с най-красивата гледка към морето... има и страхотен външен басейна за изнесени ритуали с цялото море пред теб и залеза... Май ще се спрем на него...

По принцип във Варна няма как да видиш залеза в морето  Grinning География, какво да се прави.
Била съм в ресторанта на Спорт палас - не бих повторила.

Странно как сте била в ресторанта, имайки в предвид, че като ни развеждаха преди няколко дни все още не беше отворен ?!?...

# 118
  • Мнения: 674
В Хоризонт е хубаво!!! Peace

# 119
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Нашата сватба беше в хотел "Детелина"...мястото е страхотно...ако искаш снимки пиши ми лс... Crazy

Общи условия

Активация на акаунт