С нови сили в 2009-та, крачим от СОФИЙСКАТА ДРУЖБЕНСКА чета (6)

  • 13 637
  • 290
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 23 097
Здравейте, момичета!
Мен лично всякакъв час ме устройва, но малката едва ли  Wink
В момента Катеринка е болна, вчера я водихме в детския център в 25 поликлиника. Казаха вирусна инфекция, изписаха ни 8 лекарства, от които давам само 2 бр.! Някой е я заразил, а не сме общували с болни. Сами разбирате деликатността на положението - ако сме на затворено място има опасност да се разболее отново и адски ме е страх, ако пък е наистина толкова студено и навън няма на може да седнем - пак не става... Така че не мога да потвърдя окончателно присъствието ни  Sad Иначе при по-добро време ние си се разхождаме около езерото и с удоволствие бихме се запознали с желаещи  Hug
Шпунц, много гадна прогноза - то какво ли друго да се очаква от средата на февруари.
Ако имам възможност пак ще се включа днес, сега като сме без баби ми е много тежко, пък и малката нали е болничка - сърцето ми се къса (досега е имала само една хрема, това ни е първата болест  Cry)
Приятен ден от мен!

# 241
  • Мнения: 110
Здравейте на всички бях загубила линка на сайта нали съм си блейка Laughing
в дружба-2 правите  ли срещи че 1 в това време Sad

# 242
  • Мнения: 189
Здравейте и от мен,

за закрито място нямам и идея къде  newsm78 А и аз много не вярвам на прогнози Simple Smile

Ние се разбихме от разходки тези дни, Тонка и до вашия блок бяхме Simple Smile

# 243
  • София
  • Мнения: 1 456
Здравейте ненагледни!!! Hug

Тонка, много лошо това! А, не може ли да е пипнала нещо дето е пипнало преди това болно детенце или пък човек и така да се е заразила? Хайде дано да се оправите по-бързичко, че като са болни мъничетата е много тежко! Hug Hug Hug

Ками
, абе ти няма ли да кажеш в кой блок сте???? Heart Eyes
Зарад списъчето, де! Mr. Green А, кой линк си загубила?

Калоян   на  Bebo4ka
Никол(23.10.2008 г.) на kami_nikolova бл.418
Катерина(03.06.2008 г.)  на Tonkabonka бл. 16
Стефания( 08.05.2008 г.) на Jeniqa
бл. 170
????????? на Oncheto
Анжела(18.01.2008 г.)  на Zaika Baika бл. 121
Лъчезар(17.01.2008 г.) на Svetlu6ka бл. 155
Валентина (02.02.2007 г.)на Sofy
Калоян (25.07.2006 г.) на nana77 бл. 161
София(03.07.2006 г.)на mama Pisana бл.34
Велизар(08.05.2006 г.) на Олчето (и на баба Шпунц) бл. 170
Алекс (03.11.2005 г.)  на Муци бл. 50
Елица(31.08.2005 г.)  на Silsav бл.65
Симона(11.07.2005 г.) на MIA
бл. 50
Антония(15.03.2005 г.)на Mimeto бл. 171
Илейн(22.05.2003 г.)на kami_nikolova бл.418

Дружбенските маминки в очакване

Олчето(Април) бл. 170
Miika(Май) бл. 3
Pepche(Юли) бл. 23
mimetO(Август)

Таниии бл. 185


Писанке, кафенце...Мммм! Laughing

Шпунци, ти ся` с прогонзи ли шЪ на плашиш!!!! Crossing Arms Laughing

Ние пък ходихме на Панчарево в неделята с MIA,  и да ви кажа в града беше едно ветровито и облачно, а на езерото слънце да видиш!!!!
И точно това си говорихме, да вземем да се разходим до тук на 15.02. вместо в градинката??? Не е далече и има много място за игра. А, пък бебенцата ще си спинкат. Стига разбира се да е хубаво времето и да позволява.
Какво ще кажете???

Предлагам следната организация при добро време -
избираме сборен пункт и се явяваме там в 11.00 ч. Разпределяме се в колите и тръгваме. Тук е момента да каже кой е с кола, че да сме сигурни, че няма да остане някой ненаместен. Mr. Green Отиваме на Панчарево, изяждаме по един сандвич или кекс, поиграват си децата и хоп обратно.

Или пък остава в градинката в 11.00 ч!

При лошо време - идвате ми на гости! Mr. Green Joy щото друго не мога да измисля.

Хайде сега да решим!






Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 16:00 от Муци

# 244
  • Мнения: 110
В 418 сме
-адреса на темата бях загубила

# 245
  • Мнения: 13
Здравейте и от мен
tonkabonka много лошо че Катеринка е болничка, ама то май си започна вълната на грипа за който говореха. Пожелавам ви бързо оздравяване   bouquet
Муци идеята  за Панчарево много ми допада, аз за съжаление не съм шофьор   Rolling Eyes
Дано времето е хубаво. Аз тази седмица също се разбих от разходки-в събота в борисовата почти цял ден, а в неделя ходихме на село, времето беше прекрасно 14 градуса и едно слънце направо да се разтопиш Laughing , а в София доколкото разбрах и град е валяло  umbrella
Шпунц аз на този синоптик хич не му вярвам, винаги дава по ниски стойности отколкото по БТВ например където си имат един много забавен синоптик Mr. Green
Да ви кажа, че резултатите от изследванията БХС са ми много добри  newsm44, но все пак решихме, че ще минем и на ФМ.
Хайде лек ден за сега

# 246
  • София
  • Мнения: 203
Добре че влязох, че щях да изпусна срещата Heart Eyes Аз съм за 11, че после Симбата се разкиселява, но и по-късно да решите, пак ще дойдем, само живи и здрави дотогава  Simple Smile А за Панчарево идеята е супер, хайде, майчета, казвайте какво шъ праим!!

# 247
  • Мнения: 189
Добро утро  kaffeetrmker_2

За Панчарево съм ЗА, с кола съм и мога да взема някой. Само не знам как ще стане с Лъчи, защото той спи на обяд, но ще измисля нещо.  newsm78

А ако е лошо времето? Има някакав нов детски център в Цариградски комплекс,но не знам нищо за там #Crazy

Лек ден

П.П. Тонка, как е малката кукла???

# 248
  • Мнения: 307
Добро утро.

Закуска:

Наистина за неделя го дават много лошо времето. Трябва да мислим за нещо на закрито.

 Hug

# 249
  • Мнения: 451
Добро утро мацки!

Зайке,много благодаря за закуската Simple Smile ,страхотна е  Hug

Момичета май най добре ще да е в някой клубче да се съберем newsm78
Ако изберем нещо трябва да се обадим да видим пък дали няма рожденни дни  Naughty


tonkabonka  бързо оздравяване   bouquet

# 250
  • Мнения: 189
Днес май времето ще е хубаво, с Лъчи ще ходим на разходка към 12:30, има ли желаещи???

# 251
  • Мнения: 307
svetlu6ka - Аз съм желаеща.

# 252
  • Мнения: 189
Зайке, супер,тъкмо ще се запознаем най-накрая? Ако искаш 12:30 в градинката при вашия блок и ще решим къде ще ходим. Ако имаш др предложение,казвай Simple Smile

# 253
  • София
  • Мнения: 1 456
Добро утроооо!

Зайке, ранобуднице, благодарности...  bouquet

Писанке, диетката как върви? Аз вчера започнах отново! Embarassed

Тонка, по-добре ли сте днес?

Светлушке
, ти изпити нямаш бе човек???? Joy Heart Eyes Само разходки ти в главата... hahaha


Ако временто е лошо можем наистина да отидем в клубче.
Например Снупи в Слатина е доста обширно и има място за всички. Но, Писанка е права, че трябва да им звънем да питаме преди това, че последните седмици все на рождени дни попадахме. Sad
В Дружбите не се сещам за по-големичко клубче, май??? newsm78

# 254
 Здравейте мами!
 Може ли да ми кажете къде има каса на Топлофикация. Казаха ми, че има в Дружба1, но не разбрах къде.

Общи условия

Активация на акаунт