С нови сили в 2009-та, крачим от СОФИЙСКАТА ДРУЖБЕНСКА чета (6)

  • 13 640
  • 290
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 307
Светлушке -  Peace 12:30 долу. А как сте се познаем  newsm78. Аз сам с розова количка, и ще те чакам около кафето.

Муци - аз дори закъснях с почерпката , докато я приготвя.... Joy. Малката ни събуди в 7.  Laughing


# 256
  • София
  • Мнения: 1 456
... Joy. Малката ни събуди в 7.  Laughing


То това си е време за обяд вече.... hahaha

# 257
  • Мнения: 189
Зайке, ние сме със синьо-сива лятна количка, ще се познаем, едва ли ще има много хора Simple Smile

# 258
  • София
  • Мнения: 23 097
Добро утро, момичета!
Благодаря ви за загрижеността  Hug
Кати свали температурата, вчера вече беше много по-добре. Преди малко обаче беше наредила две редички сополи и направо ми се дорева... Та сега сме обзаведени и с хрема. За капак и аз съм леко болна - от вчера ме боли гърлото, но за мен това е адски зле, защото ми излизат няколко червени петна по тялото (като от изгорено). Т.е. когато ме боли гърло, ми излизат тези петна. По-рано пиех антибиотик заради някакви бектерии в гърлото и след това около 1,5 год. ги нямах тези петна, явно отново съм се обзавела с гадините в гърлото и днес ще ходим на лекар, като се прибире мъжът ми.
Зайке, Светлушке - много бих искала да ви се придружим, яд ме е, че няма да можем, а времето е слънчево, не знам дали е топличко, но със сигурност е за разходки!
Отивам да си направя чай, че да използвам времето, докато малката спи!
Приятен ден ви желая и се пазете от настинки и грипове  Hug

# 259
  • София
  • Мнения: 1 456
Тонка, пробвала си да пиеш или да правиш гаргара с Цитросепт. И вместо капика стават. Разтварят се според упътването!!!!
Ние го пробвахме при последното боледуване и излезе доста ефективен.

# 260
  • Мнения: 4 393
Времето наистина изглежда приятно, ние с малката също ще се присъединим на срещата ако ни искате.Само трябва да се събудим  ooooh!

# 261
  • Мнения: 189
Ооооооооооооо Женя,ти се появи  Heart Eyes Чудесно тъкмо сме повече , ще те чакаме

# 262
  • София
  • Мнения: 5 079
Ех, блазя ви за разходката днес, аз ще си изгния в офиса...  Tired

За неделя не обещавам, защото ме плаши времето и мен (най - вече ветровете... Sick), но ако има шанс да сме в клуб няма да пропуснем...
Лошото е, че от тези в Дружба 2, единият не работи в неделя (Бел), а другият, до Вселената не работел по презумция на свободен принцип... Трябвало само с резервация и повод. #2gunfire
Остава "Тайната градина", но той не е много голям, въпреки, че ще ни събере при лошо време... Стига и те да нямат нещо. Thinking
Друг е въпросът дали не ви е далече Дружба 2, но повечето известни големи клубове са ангажирани на 95% в почивните дни... Crossing Arms

# 263
  • Мнения: 13
Ех, блазя ви за разходката днес, аз ще си изгния в офиса...  Tired

Crazy и аз така, а времето навън не е толкова студено и за малка разходка е идеално
tonkabonka за гърло пробвай с преварена кока кола било ефикасно и бързо оздравяване за 15-ти да сте налиния Peace

# 264
  • Мнения: 451
Мацки,днес е супер времето  Mr. Green

И аз направих една разходка по моловете с приятелки,
малката нали е на ясла  Blush
Та пак ми мина деня уж имах домашни задължения  ooooh!

За клубче аз много харесвам "В страната на чудесата" в Младост също е просторно и хубаво  Peace

http://www.stranatanachudesata.com/

Ако има още предложения може една анкетка пак да пуснем  Hug

Муцка диетката върви както си личи по лентичката въпреки че докато бяхме болни не бях много режимна  Whistling

Хайде изчезвам да свърша малко работа ,приятен ден на всички   bouquet

# 265
Здравейте мами!
 Може ли да ми кажете къде има каса на Топлофикация. Казаха ми, че има в Дружба1, но не разбрах къде.
Моля мамчета! Ще съм ви много благодарна. Друга каса имало чак зад Плиска или до Площада на авиацията!

# 266
  • София
  • Мнения: 1 456
Здравейте мами!
 Може ли да ми кажете къде има каса на Топлофикация. Казаха ми, че има в Дружба1, но не разбрах къде.
Моля мамчета! Ще съм ви много благодарна. Друга каса имало чак зад Плиска или до Площада на авиацията!

Каса на топлофикация има точно от страни на блок 9 в Дружба 1.
Касата е в трафопост, от тясната страна на блок 9, от към тази улица дето са я отбелязали като 5026. Не знам от къд еще идваш зада ти обясня по-точно, затова ето линкче
http://bgmaps.com/map.aspx?sid=5ca8b24bbb13df8390c6c46f20723491& … &initsearch=0

# 267
 Знаех си, че мога да разчитам на вас. Муци, благодаря!

# 268
  • София
  • Мнения: 23 097
Добър вечер  Wink
Днес се разходих из пазара ни, след като мъжът ми се върна от работа и пое щафетата за гледане на детето. Ходих и до Пинокио, че оттам пазарувам храната на Кати. И понеже видях, че тотално са преобразили магазина, реших да разгледам дрешките, защото искам да купя на малката дънково яке, изчистено, без бродерии и разните там мъниста  Mr. Green И какво стана - преживях ценови шок  Crazy Съвсем са се забравили. Наблъскали уж маркови дрешки и турили едни бомбастични цени! Дънковите якета по 50 кинта. Малко множко ми се видя, та ще поогледам и на други места задължително. Ако в крайна сметка това е нормална цена - ще купя такова яке и така... За да не остана съвсем без покупка, взех едно много сладко долнище на пижамка  Wink
Светлушке, Зайке - как беше разходката днес?
Хайде, приятна вечер от мен - отивам да поднасям вечерята...

# 269
  • Мнения: 13
Здравейте момичета,
Искам да ви почерпя, защото една приятелка вчера роди момиченце, да и е живо и здраво.


Днес никакви ви няма засрамете се  gydi

Общи условия

Активация на акаунт