С нови сили в 2009-та, крачим от СОФИЙСКАТА ДРУЖБЕНСКА чета (6)

  • 13 639
  • 290
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 969
Здравейте,
извинявам се за дългото ми отсъствие, ама имаше много работа и задачки, а вкъщи не мога да се включвам, че се занимавам с дребната.
Гледам, че се уговаряте за срещата. В неделя наистина го дават лошо времето. Гледам разисквате клубове, тези дето са в Дружба изобщо не са клубове. Олче, този Бел дето го споменаваш моя крак и на Валето няма да стъпи повече там след като толкова грубо се отказаха да я гледат там. И това е място за целодневно гледане на деца, а не клуб за игра.
Единствения клуб, както може да се нарече е в Цариградски комплекс, и той не е голям, но поне има джунгла и на Валето й харесва там. Ако решите да ходим на клубче мога да мина да питам за неделята дали е свободно да се съберем там. А може да пробваме и в някой от клубовете в Младост 1А. Пък майките, които сме с коли да организираме транспорта.

# 271
  • София
  • Мнения: 969
Тонка, Катеринка бързо да оздравява и в неделя да можете да дойдете на срещата  Hug

P.S. Нещо не ми даде редакция и ми излезе като ново мнение, аз ли съм забравила как се борави във форума или нещо се скапа сайта  newsm78

Последна редакция: ср, 11 фев 2009, 14:49 от sofy

# 272
  • София
  • Мнения: 23 097
Здравейте, мацки  Wink

Пепче, да й е живо и здраво детенцето на твоята приятелка  Hug

Sofy, мила - нищо не мога да обещая засега за неделята. Следобяда в 5,00 отиваме групово на лекар, аз за гърлото, което не ми се влияе от бисептол-а, който пия, а Катеринка на профилактичен преглед, за да я преслушат и да й видят и нейното гърло. С ръка на сърцето да си призная, че ме е страх да водя Катето на затворено място с много хора... Няма да си простя, ако се разболее толкова скоро отново  Sad Другото нещо, което е почти мисията невъзможна - Кати да стои дълго време на едно място! Вкъщи дивее в проходилката или си играе с тонове играчки на пода, а на заведение - че то ще е пълен цирк, няма да мога да я удържа и ще се наложи бързо да напускаме обекта  Mr. Green Въобще до този момент не съм предполагала, че е толкова сложно ходенето напред-назад с дете на тази възраст...  Blush

# 273
  • София
  • Мнения: 969
Тонка, ами тогава пожелавам на теб и Катеринка бързо да се възстановявате и като е хубаво времето ще ходим на разходки. Валето ще вози Катеринка, тя много обича да бута истински колички  Simple Smile
Иначе си права, че в момента не е хубаво да бъдете на затворено място, защото сте с отслабнал имунитет и да не пипнете друг вирус. Аз и затова реших да запиша Валето на градина от март, че този месец го дават много вирусен, пък дядо й ще се оправи за 2-3 седмици с нея.

# 274
  • София
  • Мнения: 23 097
Софи, надявам се и другите да ме разберат! Нашите всеки ден по 5 пъти звънят да ме предупреждават да не събирам Катеринка с други дечица и изобщо да я водя на населени места  Mr. Green Всъщност когато тя вдигна температурата, предната вечер ни бяха на гости семейство с 2 малки деца... Те уж не бяха болни, но ето че все отнякъде е пипнала вируса  Sad Софи, ще се радвам да ме отмени твоята принцеса в бутането на количката, помощ винаги приемам  Wink
Довечера след докторите ще отскочим до Пинокио да пробвам на малката обувки за прохождане... Харесала съм много сладки на Колев и Колев, много ми ги хвалеха приятелки.

Муци, къде си душко? Ти винаги си много активна, пък днес те хвана липсата  Mr. Green

Хей, вие вчера с разходката (да не ви изброявам поименно  Crazy) - как изкарахте, нищо не казвата...

# 275
  • София
  • Мнения: 1 456
Ето ме и мен най-после!

Пепче, живо и здраво да е детенцето!

Тонка
,  аз пък не обичам да ходим по клубове, ама какво да се прави! Точно от такива местенца пипваме какво ли не!
Като го дават гадно времето така да е! Клуб да е!
Обаче не съм ходила в този в Цариградски комплекс. newsm78

Софи, има ли достатъчно място за всички-и мами с коремчета, мами с бебоци и мами с госпожици и господинчовци? Да вземем  ги питаме отсега?Какво ще кажете?

Като гледам има 12 гласа1 което означава, че максимален брой на присъстващите ще е 12. Обаче по списъчето сме доста повече....
Я, бързо да се отчетете кой е там и кой ще идва, че да се ориентираме. Hug

За транспорт и за съм на среща. До сме три мами
Светлушка, Софи и аз. Женка, вие как сте? Ако и вие сте на линия ставаме четири коли. Все ще се наместим, а?Писанке, вие? Шъ крадеш ли колата от мъжО Joy
  Heart Eyes

# 276
  • София
  • Мнения: 969

Софи, има ли достатъчно място за всички-и мами с коремчета, мами с бебоци и мами с госпожици и господинчовци? Да вземем  ги питаме отсега?Какво ще кажете?

Муци, ами 12 мами ще се съберем май  newsm78. те са 2-3 големи диванчета. А децата ще игрят вътре. Има място може би за 3 колички, не повече. Колко ще са майките с бебенца? Но това е, че ако има и други хора вече незнам как ще се съберем. Малко е пак.
В Младост 1 има клубчета разни, никой ли не е ходил да знаем колко са големи. Може да проверим Слон балон, че е сравнително близо и той.
Аз подкрепям Муци, да направим списък кой ще идва и тогава да преценим къде ще се съберем.

# 277
  • София
  • Мнения: 1 456
Започвам списъка с тези дето сме сигурни (за сега-към днешна дата Mr. Green)

Муци + 1
Софи + 1
МИА + 1
Писанка + 1
Олче + 1 + коремче  Heart Eyes + Шпунци Mr. Green
Светлушка + 1
Пепче + коремче Heart Eyes

Хайде който съм пропуснала да свирка и да потвърждава

Нана77, Амарето, Зайка, Женка, Bebo4ka, kami, Oncheto
Silsav, Мiika, mimetO, Таниии...????

Последна редакция: ср, 11 фев 2009, 20:52 от Муци

# 278
  • Мнения: 110
Майчета много исках да дойда но за съжаление ми излезна работа пожелавам ви приятно изкарване Peace

# 279
  • Русе
  • Мнения: 271
Започвам списъка с тези дето сме сигурни (за сега-към днешна дата Mr. Green)
...............
Хайде който съм пропуснала да свирка и да потвърждава

Нана77, Амарето, Зайка, Женка, Мимето, Bebo4ka,kami, Oncheto
Silsav, Мiika, mimetO, Таниии...????



Ние ще пропуснем този път. Най-вероятно ще ни се наложи да се приберем до Русе  Rolling Eyes
Тонче, дано скоро оздравеете  Hug

# 280
  • Мнения: 4 393
Засега ме бройте - плюс един брой дете в количка и още един брой кола.Но за да съм честна, не съм 100 процента убедена че ще дойдем.Защото в събота вечер сме в някакъв хотел до язовир до Перник и по принцип сутринта трябва да сме си тук, дано в 11 да сме се прибрали ...

# 281
  • Мнения: 529
 Клубчето в Младост 1А -"В страната на чудесата" ми харесва, но за съжаление, няма да мога дойда. Надявам се  като се постопли да се виждаме по-често.
 sofy, ти в Дружба 2 ли си, скоро не съм ви чела.  Embarassed

# 282
  • Мнения: 128
Скоро не съм се мяркала насам, момичета, я раздухайте за какво точно става дума,среща ли?Кога и къде?

# 283
  • Мнения: 451
Хайде на кааааааафето Hug




Добро утро мацки ,май ще сме малко мами пак на срещата Naughty
Ние за сега с ме с 2 ръце за среща ,колкото и да не обичам клубчетата ooooh!
Муцка без кола съм  #Cussing out

miika Срещата е за 11ч на 15.02.09 в градинката на Зайка Байка 121бл май беше  newsm78
И от там ако е кофти времето в някое клубче на кафе и игра  Hug Ако е хубаво времето на въздух на разходка  Peace

# 284
  • Мнения: 189
Добро утро,

Писанке, благодаря за кафетоооооооо  Hug

Ваще деца не спят ли бе хора??? Ако сме в клубче не е ли по-добре следобяд като се наспят децата и без другото сме на закрито?
Където и да сме ще дойдем с Лъчи, макар и за малко Simple Smile

Лек ден

Общи условия

Активация на акаунт