ЮНСКИ МАМИ 2009! ТЕМА № 20

  • 10 470
  • 288
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 5
Здравейте, днес и при нас е една мълга, а вече ми се иска да е пролет, да има слънчице, цветя...въобще очаквам я с нетърпение.
Гледам доста се писали за зодия Водолей. Моите най-мили чувства към вас  newsm51 Прекрасни са хората от тази зодия... и разбира се към тях добавям и малкия ми бонбон...Слънчеви, добри, грижовни...невероятни сте водолейчетата :hug
Искам да споделя за Цитросепта. Имах намерение да го пия, защото знаех колко са добри отзивите за него и да подсиля малко организма си за есенно-зимния период. Освен всичките вируси, имах предвид и изтощението, което идва с бременността и това че още кърмя бъдещия батко...Но в аптеката ми казаха, че не се препоръчва за бременни...и е по-добре да вземам осцилококцинум.
Пропуснах да се включа, когато коментирахте мазилата против стрии. Каквото и да си изберете, само ще ви кажа, че е много важно да се мажете и след раждането. Аз с първата бременност малко се нацепих, но след като родих, увлечена в грижите за бебчо, забравих да се мажа и положението стана страшно.
Amorevole  по принцип аз съм от Кърджали, така че може да се счита, че не си сама от този южен край.
Сигурно пропускам доста неща, за които сте писали и моля да бъда извинена. Радвам се, че пишете толкова много  bouquet
Накрая да се представя. Казвам се Мариета. Родена съм на 11.09. 1979 г., зодия дева. (май си имам съименничка и наборка от Варна- Мариета79- специален поздрав към теб newsm76)

# 271
  • Germany
  • Мнения: 2 012
На Цитросепта и в листовката,  и на кутийката пише, че е безвреден за бременни Peace Аз също го пия. От около 2 год. си правя курсове 2 пъти годишно и съм доволна.

# 272
  • Мнения: 35
Gydelichkova  и аз съм така.Сутринта рано рано се събуждам от зверски глад.Досега не ми се е случвало такова нещо.И по принцип аз сутрин не ям,но днес съм като хищна хиена Joy
Може да има нещо общо с луната/не помня точно как беше/,но при пълнолуние или новолуние апетита се изостря Laughing

Хиляди благодарности на Франческа!
И ако може да добавя още малко информация за мен - родена съм на 18.май.1984год., зодия Телец

# 273
  • Мнения: 136
sharky81, много не познавам вкуса на нахута, яла съм го няколко пъти в салата и определено ми хареса. А ти по какъв начин го ядеш? По принцип е много полезен и е хубаво, че го хапваш.
Заредила съм се с мандарини и кивита и по цял ден залъгвам глада с тях. Откакто ям толкова много плодове, се чувствам определено по-добре, а и казах  Stop на запека   Laughing

lili_to, и аз мисля, че Луната влияе. Ако не се лъжа, сега е намаляваща, та поне май храната не се лепи много-много. Точно се замислих, че може би заради това имам и проблеми със съня тези дни.

# 274
  • Мнения: 1
Допълвам информацията - родена съм на 27.08.1982

# 275
  • Мнения: 35
Gydelichkova,сега ме подсети като каза запек,че забравих да ви кажа как се спасих аз от тая гад - със сладко от рози.Тук в нашия град го има под път и над път/нали сме долината на розите/.По половин чаена лъжичка на ден - резултата е феноменален Peace

Ако има и други като мен,които са опитали какво ли не и нищо да не им помага,пробвайте по този начин.

# 276
  • Мнения: 165
За Цитросепта специално питах и гинеколога си и ми каза, че може да се приема. Ако не се прекалява с количеството капки едва ли ще навреди-все пак е екстракт от грейпфрут, а не химия. Колкото до флуора-в никакъв случай не бих пила особено пък през бременността, нито бих дала на детето си, след всичко което прочетох за него-това е една от най-силните клетъчни отрови, достатъчно други отрови поглъщаме за да взимам и още, и освен това е особено голяма опасността да се предозира, но всеки сам си решава.
Аз също мисля както каза somebody, че здравината на зъбките е до голяма степен наследствена и ако се внимава със сладкото, което извлича калция от зъбите не би имало особени проблеми.
Това за сладкото от рози и аз го чух, но няма в кварталния магазин и трябва да потърся в големите вериги.

# 277
  • Мнения: 25
sharky81, много не познавам вкуса на нахута, яла съм го няколко пъти в салата и определено ми хареса. А ти по какъв начин го ядеш? По принцип е много полезен и е хубаво, че го хапваш.

Аз нахута го правя подобно на боба, направо си е същото но по-водничко и друг вкус! и сега такъв съм го поръчала/з-то в къщи ми готвят/, но мисля скоро да опитам и една др рецепта  - Хумус - арабско ястие, също много вкусно. Не съм го правила само съм го хапвала по ресторантите!

# 278
МОМИ4ЕТА ,
В4ЕРА БЯХ НА ЛЕКЪР,
ЩЕ СИ ИМАМЕ МОМ4Е  baby_neutral
МНОГО СЪМ ЩАСТЛИВА ,
ПШЕТЕ МЕ В СПИСЪКА НА МЪЖКИТЕ МАЙКИ Hug
ЛЕК И ПРИЯТЕН ДЕН НА ВСИ4КИ!

# 279
  • Мнения: 9 814
sharky81 , добави Gittanna - 27.08.1982 г. /дева/
amabel 11.09.1979 /дева/
и BEATRIKS в мъжките майки.

BEATRIKS , честито ти мъжленце.

# 280
  • Мнения: 35
Това за сладкото от рози и аз го чух, но няма в кварталния магазин и трябва да потърся в големите вериги.
Знам,че го има в Била и Пикадили.

BEATRIKS,честити сини гащи stork-boy

# 281
  • Мнения: 165
Честито момченце на BEATRIKS! stork-boy
А също и честити госпожици на Катеринка  stork-girl stork-girl

# 282
  • Мнения: 25
Аз ги добавих...да видим сега с мъжлето на Беатрикс какво ще направя!

Напомням за новата тема...вече почнахме да се местим

# 283
# 284

Общи условия

Активация на акаунт