ЮНСКИ МАМИ 2009! ТЕМА № 20

  • 10 458
  • 288
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2
честито беатрикс  Simple Smile

# 286
  • Мнения: 9
Здравейте момичета,аз съм на 29год. и съм зодия Риби 10.031979  това ми е първа бременност,тези дни не можах да пиша забавлявайте се на срещата и лека бременност на всички  bouquet
Вчера бях за първи път на биохимичен скрийнинг,  момченце ще  е не било срамежливо и всичко си показало каза док. изследванията ще излязат след 4 дни.

Последна редакция: сб, 17 яну 2009, 13:27 от tanya_nikolo

# 287
  • София
  • Мнения: 6
Здравейте, ето още една мама "Броненосец" в екипа на юнските мами. Това за мен е втора бременност и много се радвам.
В началото бях малко притеснена, защото съм на 32г. и си мислех че времето ми е минало. Но сега виждам , че на тази възраст мамите раждат първите си деца. Много се радвам че не направих грешка и сега ще имаме бебче около 12 юни-2009г.
Продължавам да работя и към момента, защо се чувствам отлично и не ми тежи, но ако започне ще си помисля да се оттегля и да си остана в къщи. За сега обаче съм " работно момиче" и се гордея с това. До този момент полът на бебока не се знае какъв е , защото трудно го откриваме с моята гинеколожка в удобна поза. Но скоро много се надявам да го видим и "разкрием". Каквото и да бъде вече го очакваме с нетърпение и желание. Каката е на седмото небе и много много ще помага. Пожелавам на всички мами, безпроблемна бременност и раждане. Поздрави - " Броненосец"
Моля, запишете  ме на първата страничка между юнските мами.

Последна редакция: сб, 17 яну 2009, 18:02 от takanat

# 288

Общи условия

Активация на акаунт