Отговори
# 240
  • Мнения: 1 054
Отговаряше на 8 седмица и 3 дни, когато беше 17мм. Гуш, ЛАЛИ  Hug

# 241
  • Мнения: 1 214
Дано не е така , Лали  Cry

# 242
  • Мнения: 521
Лали, да се надяваме, че не е така и че нещата ще се оправят. При мен в 8 седмица 4 ден беше 17,8 мм. И мен доктора ме уплаши, че няма сърдечна дейност, но после се оказа, че всичко е наред, просто грешка. Дано и при теб да е така.  Hug

# 243
  • Мнения: 521
КоконаБонбона, виждам че си на линия, можеш ли да ми пратиш парола за нашата страница със снимки ако я знаеш

# 244
  • Мнения: 1 214
КоконаБонбона, виждам че си на линия, можеш ли да ми пратиш парола за нашата страница със снимки ако я знаеш

Не знам паролата и се опитах да ти пратя лично , но кутията ти е пълна , така че трий , защото и от друг няма да я получиш.

# 245
  • Мнения: 521
ААА, мерси много, може би затова никой не ми я праща   bouquet Лека нощ

# 246
  • Мнения: 636
Лали, съжалявам много  Sad

# 247
  • Мнения: 179
Моята докторка е изключително мила и все още изчаква,но....каква грешка-за седмица не е мръднало......в понеделник ще ме види последно и ме приема в болницата.Случва се,няма да правя трагедии от това.Ето линииката ми показва 9 та седмица,а то е 7мм.И то 9та седмица по мои сметки,а не по дата на последна менструация.  Hug прегръдки на всички и не се разстройвайте от моя неуспех  Laughing Ще пиша в понеделник!

# 248
  • Мнения: 9 973
ЛАЛИ дано грешат  Praynig

# 249
  • Мнения: 60
Лали успех дано да не са успели да видят правилно

# 250
  • Мнения: 196
Лали  Hug ! Много съжалявам. При моя предишен мисед последния ми преглед беше в 8г.с. и 5 дни. Тогава беше с  размери 15.4 мм. Имаше си сърдечна дейност, но когато отидох в 11г.с. седмица да се записвам на ЖК беше със същите размери останало и нямаше сърдечна дейност. И на мен постоянно ми минават разни черни мисли, но гледам да ги пропъждам.
Билянка за сърцебиенето и при мен се получава от време на време, а също така се и задъхвам.

# 251
  • Мнения: 4
Здравейте момичета и от мен!Дойде време и аз да се запиша към августовските майки!Термина ми е на 11.08.

# 252
  • Мнения: 60
Здравейте момичета и от мен!Дойде време и аз да се запиша към августовските майки!Термина ми е на 11.08.
[/quote


добре дошла Simple Smile

# 253
  • Мнения: 285
Лали  Hug Hug,
Моля се да не са прави докторите. Praynig
Пиши ни какво става.
Аз като бях сега на ехограф в четвъртък, доки не успя да го премери, защото ехографът и беше толкова стар и не можеше да се центрова нещо.
Та си останах без размери. Аз като бях в 7 ма и 4 дни бебчо беше 12мм.Това са ни последните измервания.
Следващата седмица като отида на ФМ се надявам да ни премерят и всичко да е наред.И аз имам сърцебиене, дори се събудих с такова, защото си сънувах нещо. А момичета на мен коремчето започва да ми се закръгля вече. Още си влизам в старите панталони, но се вижда малко по-обло. Много е вълнуващо. Аз понеже съм слабичка и принципно нямам корем, та сега си личи.Е, през дрехите не, но аз си го усещам.
Тина, как е Вики прави ли изследвания?Стискам палци.

# 254
  • Мнения: 3 010
Лали съжалявам.......  Sad в понеделник на УЗИ бяхме 1.34см в 7г.с и 4дни
Дано да е грешка или ако пък не пожелавам да се възстановиш много скоро и отново да си на линия при от4етните  Praynig

Последна редакция: сб, 17 яну 2009, 10:58 от Dendy

Общи условия

Активация на акаунт