СреЩали ли сте се с някого от форума"Родители в 4ужбина"?

  • 3 030
  • 73
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 244
Вие като се срещнахте с Тедсан, къде ви е моля отчета?  umnikuu
Не сме още - в събота и неделя ни е запивката
Дано Фрайбург не пропищи от нас и да не ни вземат лиценза за пребиваване  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 221
Със Mimozadk Grinning Grinning Grinning GrinningДаже утре може да ми дойде на гости, ако не се откаже...

И да се похваля...много хубаво гости си направихме. smile3501 И сладкото и е много вкусно на Торнерозе, ама тя нали си е притеснителна....Хи4 не и вярвайте Simple Smile И супа от спанак ядохме, и пе4ени 4у64ици с 4есън4е...нам нам....
 newsm22айде облизваите се

# 62
  • Мнения: 980
а докаzателствения материал? newsm78
дай,дай,дай Twisted Evil


малко офф
коя е таzи мама
http://image04.webshots.com/4/9/1/75/160390175BeMVzq_ph.jpg

# 63
# 64
  • Bristol
  • Мнения: 9 366
Познавам се с мери_арк от няколко години-тя ме открехна за форума и ме свърза с Дорет,която също живее в Бирмингам.Други мами от форума не познавам,а може и да познавам ама да нямаме идея 4е пишем тук:)
А с теб как се запознахме през ICQ-то спомняш ли си Wink Още беше в Бургас  Flutter

# 65
# 66
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Това е Милена_миз от Щатските мами Wink

# 67
  • Мнения: 508
Как да не помня Мери-нали миналата година като си бях в Б-я ти се оплаквах 4е нито едно моми4е на което пиша в ИЦЯ-то не ми се обажда и ти ми викаш 4е и ти си си казала"айде още една обратна"та можело и моми4етата така да си мислят хахаха

# 68
  • Vienna
  • Мнения: 266
Аз съм много доволна от форума, запознах се с 3 мами от Виена, с Дяна( Diana IK) се виждаме много 4есто и си телефонираме още по- 4есто, но ве4е ми е много топло и едвам ди6ам, така4е ще трябва да разредим срещите, поне до раждането де. С Милена( Melicat) все си определяме срещи и все нещо става, за последния пат, аз съм виновна Embarassed Със Susan само си пишем, но тя не живее във Виена, ще идва тук скоро и ще се видим. А когато ходя по 4ужбината, ще ви изнамеря и вас, другите мами и ще има запивки и раздувки  Hug!!!

# 69
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Със Mimozadk Grinning Grinning Grinning GrinningДаже утре може да ми дойде на гости, ако не се откаже...

И да се похваля...много хубаво гости си направихме. smile3501 И сладкото и е много вкусно на Торнерозе, ама тя нали си е притеснителна....Хи4 не и вярвайте Simple Smile И супа от спанак ядохме, и пе4ени 4у64ици с 4есън4е...нам нам....
 newsm22айде облизваите се
Cry,ама искам и аз Praynig

# 70
  • Germany
  • Мнения: 224
Лелеее, че дълга станала темата докато се наканя да пиша....
Та и аз да се отчета. Срещала съм се с Надя от Бон, даже станахме прителки, всеки ден си говорим по телефона и сме доста близки.
Онзи ден се срещнах с още едно момиче, което още не е маика, омажена е в Падерборн обаче, тя се сварза с мен. Беше много приятно и много се радвам се се запознахме. мислим и за напред да се срестаме.
Със Силвия пък от Билефелд само се 4ухме, но имаме планове и да се видим съвсем скоро.
А маиките от Бг които съм намерила броят ли се Wink
Много се радвам 4е го има тоя форум, намерих сродни душици, а ми беше толкова самотно тук... Heart Eyes

# 71
  • Germany
  • Мнения: 224
Леле, Роза, ама ти от Дортмунд ли си била?!?!?! Ние и до там доста честичко отскачаме! А аз чак сега виждам Rolling Eyes

# 72
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Леле, Роза, ама ти от Дортмунд ли си била?!?!?! Ние и до там доста честичко отскачаме! А аз чак сега виждам Rolling Eyes
ъхъ, преместихме се таzи година тук.

# 73
  • Мнения: 1 425
Кате, това да не е мамата на близнаците, за която говориш че е от Саарбрюкен?  newsm78
Аз и дадой координатите си ама явно с бебета и изпити и не и е останало време да ми дрънне една жица, хем съм на един хвърлей място Crossing Arms

Izvinjavam se latinicata, na kompa na mazha mi njama.

Da, za sa6tata Elina govorja. I az ne si pi6a 4esto s neja, za6toto njama mnogo vreme pokrai bebetata,

Общи условия

Активация на акаунт