Чирпан - 5 /Пет/ Дано да ни е на късмет!

  • 17 253
  • 279
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 58
браво Диде ти все ни изненадваш,разгледах всичките снимки отново,припомних си те  и с руса коса,ти обичаш да експериментираш,дано пак си зарадвала Жоро той нали те харесваше с този цвят
Виле не се притеснявай ,че не можа да дойдеш,съжалявам че това е била причината ,дано всичко се разкриее,важното да сме здрави, а с теб щом се открихме ще се и видим
Лек ден на всички

Последна редакция: вт, 03 фев 2009, 13:51 от Dora Petkova

# 211
  • Мнения: 286
Ех Доре,нали си си ранобудна и си писала първа пък кафе не слагаш Winkами аз още не мога да се разсъня,то докато се натуткам да заведа децата на детска,,,,,,,,
а зе прическата да мерси изненадах го и с колажа го изненадах приятно,защото не се стърпях и му го подарих снощи Blushами какво да правя като вчера го извадих на хартия сложих в рамка и аз неможах да чакам 14,пък и няма защо важен е замисъла и на него му хареса приятно много го изненадах,дори беше запалил камината(което е моя привилегия) Mr. Greenвиждате ли как от едно колажче се разгаря огъня на любовта в семейството Joy

Лек и спорен ден ви желая!

# 212
  • Мнения: 7
Ееехххх... много се разчувствах нещо ...  Heart Eyes

# 213
  • Мнения: 0
Здравейте,момичета.Аз за първи път бях на форумската среща в събота Peaceнадявам се не и за последен.Прекарах си чудесно макар и за кратко.Останах с впечатление че др.мами са съгласни за следващата да я проведем на кръчмичка.Хем да ни е по весело,а и да имаме повече време.И не на последно място да документираме с снимки.Танче забравих да ти кажа да предадеш поздрави на Нина.Надявам се да се сети коя съм.
Viktori доста почакахме и и теб за срещата.Съжалявам за кражбата newsm12,който и да е заслужава fight.Пожелавам ти всичко да се оправи newsm10.И следващия път да не те чакаме напразно.Айде лек и успешен ден на всички!!!!! newsm53







                                                                                                                                                     

# 214
  • Мнения: 277
Привет и от мен!
И на мен ми хареса срещата, нищо, че за малко да се изложа Simple Smile Ама девойките няма да ми се сърдят, нали?
Чакам да кажете кога е кръчмата, да видим ще съм ли в Чирпан. Ако съм - бройте е Simple Smile.

Поздрави!

# 215
  • Мнения: 1 898
Здравейте,
и аз имах голямо желание, но не успях да дойда на срещата.Съжалявам.
Синът ми задряма по пътя за Чирпан в колата и после, за следобедния си сън беше много кисел. Наложи ми се да го приспивам повече от час и накрая, когато най-сетне заспа бях адски изнервена, никъде не ми се ходеше, а и беше вече почти 14.00 часа...

 jinjer_78 , хубаво си направила, че не си изчакала 14-ти. Когато подаръка е неочакван и подарен спонтанно, без конкретен повод има много по-голяма емоционална стойност. Поне за мен.
Иначе в нашето семейство не отбелязваме с особена романтика този ден. Не си правим подръци. Обикновено вечеряме някъде навън или пък си приготвяме нещо по-засукано у дома и задължително пийваме  домашно чирпанско червено вино.

# 216
  • Мнения: 58
сутрин нямам време за кафе, все бързам, но така е като не ми се става,въпреки ,че си лягам рано
но сега ви сипвам едно следобедно кафе да пийнете с мен

# 217
  • Мнения: 286
Мммм Доре,то даже гарнирано с тортичка Mr. Greenмерси за следобедната почерпка Peace

# 218
  • Мнения: 0
 Благодаря jinjer_78 за подробните обесения ,но не ми остава време да се задържам пред компа .На детенце започнаха коликите и сега се гушкаме повече ,но уви и това не помага..Доки изписа еспумизан ,но явно няма да го успокояват.Утре сме на консултация ще го мерят и теглят.
За щастие ВСЕ ОЩЕ ИМАМ КЪРМА,не го кърмя ,но се изцеждам и му давам всичко.Само нощното хранене е със сухо мляко,защото не мога да му произвеждам много.
На срещата не можах да дойда въпреки че бях се приготвила,но тогава започнаха коликите и като го видях как се гърчи милото сърце не ми даде да го оставя.Дано на февруарската да мога да се включа.
Хайде приятна вечер Hug
А къде се загубихте ....?

# 219
  • софия
  • Мнения: 757
smarfieta9, на нас за коликите нищо не ни помагаше. Купих и чая на хип, но пък той не сикаше вода да пие съответно чай. Не вярвах да му хареса и отварата от копър ли беше? да му хареса... Confused
Общо взето хората са казали...с капки коликите минават за 3 месеца, без капки за 90 дни...И при нас се оказа точно така. Единствено държането на ръце го успокояваше. Държали сме го по цели нощи. Тъй като сме си сами в София и нямахме помощ сме спели на смени  смъжа ми да носим малкия. Но всичко с времето си. Всяко бебе обича да го носят и това не е глезене за мен. Та сега той не ми дава да го целуна даже...
В началото си спомянм как си налагах топли кърпи да се отворят каналчетата на гърдите. Тъкмо го накърмиш, да се приспи, да се изцедиш и бебето пак се събудило... Crazy
За др. среща и аз ще следя кога е и ще направя всичко възможно да дойда и аз. А ако е вечерта в кръчма...с мъжа ми и малкия.
Хубава вечер на всички  bouquet

# 220
  • Мнения: 7
Здравейте!
Smarfieta, а на нас капките ни помагаха. Само че ние давахме Sab Simplex - мисля че така беше. Той е нещо като Еспумизан-а, но е по-гъст и по-бавно свършва. Моят мъж беше купил на едро 10 шишета и аз му се чудех, но пък всички свършиха. Всъщност преди да ги купи бяхме купували 1-2 шишета и една вечер остана без капки, защото бяха свършили. Такова надуване, пръцкане и гърчене падна, че таткото ме навика защо не съм купила други капки и още на следващия ден купи въпросните шишета. Давахме ги в лъжичка преди кърмене - около 10 капки на хранене.

# 221
  • Мнения: 1 898
Не искам да звуча обезсърчително, но най-доброто лекарство за коликите е времето, кърменето, гушкането и масажите по коремчето и търпението.
Никакви илачи не помагат. Обикновено родителите сменяме по 3-4 лекарства, като оставаме доволни от "чудодейния ефект" на последното изполвано, а то коликите си отшумели сами като им дошло времето.

# 222
  • Мнения: 286
Хора искам да споделя с вас мъката си,един ужасно скъп за мен човек е починал тази сутрин-моят кумец и най-близък приятел,дъщеря му е в много лошо състояние с два хематома и черепна травма,моля се за детето да остане жива Praynig Praynig Praynigсъпругата- моята приятелка и кумица ще ражда през април втората им дъщеричка,която той няма да види никога,не мога да ви опиша колко съм ужасно нещастна,колко е кратак и несправедлив живота,момчето е на 34г по късно тръгваме за Чирпан за да бъдем заедно и в последните му часове от престоя на земята Flowers Rose Flowers Rose

# 223
  • Мнения: 1 898
Съжалявам за трагедията. Винаги е много тъжно, когато млади хора си отиват от този свят.
Flowers Rose Flowers Rose
Ще се моля момиченцето да оцелее.
Моите съболезнования!

# 224
  • Мнения: 58
и от мен искрени съболезнования
с тази лоша новина и аз започнах деня
дай боже детето да се оправи
много съжалявам Диде, предай съболезнования на кумицата си и от нас Flowers Rose Flowers Rose

Общи условия

Активация на акаунт