какви кремове против стрии да използва бременната жена?

  • 116 537
  • 245
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 172
Аз се мазах ВСЯКА вечер с Икаров и не ми станаха стрии, а съм предразположена (имах от преди бременноста). Наистина цапа, дрехите с които спях отидоха в кофата после , но 2- 3 тениски са нищо работа  Flutter По-добре са се цапате и мажете няколко месеца с гадости (може би по-скъпите ефикасни мазила не са неприятни, но аз не можех да си ги позволя, Икаров ми беше по джоба), защото после махане НЯМА  Peace Аз мисля, че трябва да е мазно, не просто лосионче или леко кремче  Peace

На мен пък не ми цапаше  Thinking Спях с някакви черни тениски на мъжа ми май,но не съм забелязала да са се съсипали,а мазах доста обилно.

# 226
  • Мнения: 1
Моите бременни приятелки ползват продуктите на Palmer's: http://www.palmers.com/product/detail.php?ID=43 и са доволни!

# 227
  • Мнения: 2 172
А някой може ли да препоръча някакъв лосион за мазане,който е като Икаров/тоест на мазна основа,а не като крем/ ,но да мирише по-хубаво и съответно да е ефективно? /Май много искам  Laughing/

# 228
  • Пловдив
  • Мнения: 297
Елфичка, аз почнах да се мажа с натурално какаово масло. На консистенция е твърдо като блокче шоколад, а при допира с кожата се разтапя и става доста мазничко. Още ми е рано да кажа дали е ефикасно, но четох хубави отзиви в нета Simple Smile Мирише на шоколад. В Пловдив си го купувам от 1 магазинче за шоколад до Пешеходния мост от страната на Новотела.

# 229
  • Мнения: 2 172
Елфичка, аз почнах да се мажа с натурално какаово масло. На консистенция е твърдо като блокче шоколад, а при допира с кожата се разтапя и става доста мазничко. Още ми е рано да кажа дали е ефикасно, но четох хубави отзиви в нета Simple Smile Мирише на шоколад. В Пловдив си го купувам от 1 магазинче за шоколад до Пешеходния мост от страната на Новотела.

А каква му е цената?
Звучи супер.

# 230
  • Мнения: 1 440
И аз скоро четох някъде за ползата от какаовото масло в борбата със стриите и се чудех как точно да си купя такова Joy

# 231
  • Пловдив
  • Мнения: 297
Елфичка, аз почнах да се мажа с натурално какаово масло. На консистенция е твърдо като блокче шоколад, а при допира с кожата се разтапя и става доста мазничко. Още ми е рано да кажа дали е ефикасно, но четох хубави отзиви в нета Simple Smile Мирише на шоколад. В Пловдив си го купувам от 1 магазинче за шоколад до Пешеходния мост от страната на Новотела.

А каква му е цената?
Звучи супер.
3.20 лв. за блокче от 50 гр. Аз хабя едно за около седмица, защото мажа не само корема и кръста, а  и надолу до коленете.

# 232
  • Мнения: 790
Някой попадал ли е на тема за след появата на стрии с какво може да се маже за заличаването? Търсих доста и не мога да намеря.

Мазах с три различни олиа и пак се нацепих  Tired

# 233
  • Мнения: 1 384
на avon solutions терапия за регулиране на стриите ! страхотен е аз се мазах с него много много помага имам стии само по гардите и то много малки, защото докато кармех не се мажех  Sad по принцип съм с много много суха кожа и мислех че ще се нацепя цялата но кремът помогна давам му 6 точки!

# 234
  • Мнения: 1 384
Някой попадал ли е на тема за след появата на стрии с какво може да се маже за заличаването? Търсих доста и не мога да намеря.

Мазах с три различни олиа и пак се нацепих  Tired
веднъж появят ли се с мазила не помагат имало някакъв метод с лазер които бил много добър но друго незнам

# 235
  • Пловдив
  • Мнения: 297
Някой попадал ли е на тема за след появата на стрии с какво може да се маже за заличаването? Търсих доста и не мога да намеря.

Мазах с три различни олиа и пак се нацепих  Tired
Чувала съм, че лекарствата за заличаване на белези помагат, докато са още пресни стриите, контратубекс, може и други подобни да има  newsm78. Пусни в гугъл контратубекс и стрии и излизат доста теми.

# 236
  • Мнения: 1 384
Някой попадал ли е на тема за след появата на стрии с какво може да се маже за заличаването? Търсих доста и не мога да намеря.

Мазах с три различни олиа и пак се нацепих  Tired
Чувала съм, че лекарствата за заличаване на белези помагат, докато са още пресни стриите, контратубекс, може и други подобни да има  newsm78. Пусни в гугъл контратубекс и стрии и излизат доста теми.
една приятелка роди преди 3 месеца и от тогажа се маже с контратубекс не и помага няма никакъв напредък сигурно зависи от кожата

# 237
  • Мнения: 3 642
и аз почвам да търся масло или крем против стрии за бременни
от кога може да почне да се ползва?

# 238
  • Мнения: 1 440
и аз почвам да търся масло или крем против стрии за бременни
от кога може да почне да се ползва?

На Икаров олиото за стрии пише, че е за след 4-тия месец Peace

# 239
  • Мнения: 1 986
Също ползвах маслата на "Икаров", но кайсиево и бадемово. Ползвах ги след като започнах 4ия месец! Лека бременност!

Общи условия

Активация на акаунт