какви кремове против стрии да използва бременната жена?

  • 116 510
  • 245
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 826
Каквито и да ползваш, ако кожата ти е предразположена (в зависимост от еластичността и) ще имаш.  Sad Според мен няма значение скъп ли е лосионът или по-ефтин - накрая ефекта е непридвидим. Аз още не съм родила, но имам малко стрии по бутовете Blush от тийнейджърските си години. Доста се интересувах преди, но само разбрах, че това най-малко зависи от кремовете, с които се мажем. Хубавата новина е, че с възраста кожата става по-неподатлива на стрии! Странно звучи но е факт - колкото сме по-дърти Mr. Green толкова сме по издръжливи на опъване newsm68
 В момента се мажа с обикновен овлажняващ лосион за тяло, колкото да не е без хич. В аптеките, които правятлекарства и бъркат кремове, правят един точно срещу стрии за бременни. Не съм ползвала,но много бременни жени са ми го препоръчвали, а и все пак е от аптека, съобразен със състоянието ни! thumbsup

# 91
  • Мнения: 267
а лилавите стрии дали ще станат бели с това масло на икаров,от мустелата нищо не стана

# 92
  • Мнения: 1 354
Аз ползвам Chicco-Mamma Donna и за сега съм доволна Flutter

# 93
  • Мнения: 121
С първата бременност се мажех с мас , а с втората бебешко олио.

# 94
  • София
  • Мнения: 2 132
Имам Мама Дона, Перкуталфа и Икаров, мажа се редовно, но  и стрии си имам  Sad Просто кожата ми е предразположена.
а лилавите стрии дали ще станат бели с това масло на икаров,от мустелата нищо не стана
Докато ти расте корема мисля, че няма да станат бели. Но това не значи , че трябва да не се мажеш. Докато са лилави стриите са по- податливи на кремовете.Икаров мисля , че е добър избор.

# 95
  • Мнения: 682
Аз използвах крема против стрии на Мустела, който не ми допадна, защото стоеше лепкав и не попиваше; след това ползвах крема на Лиерак, който е страхотен, но малко по-скъп; на финала си купих Мама Донна на Чико, който също ми допадна. Нямам нито една стрия, но личното ми мнение е , че е до кожа. Ако си предразположена към стрии, надали кремовете ще те спасят. Те имат по-скоро хидратираща функция, според мен.

# 96
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Ползвах крема на Мустела и по корема нямам никакви стрии  Peace Имам само назад към кръста , където не можех да се стигам вече с големия корем Embarassed

# 97
  • Мнения: 136
Ползвах крема на Мустела и по корема нямам никакви стрии  Peace Имам само назад към кръста , където не можех да се стигам вече с големия корем Embarassed
Това все едно аз съм го писала  Simple Smile

# 98
  • Мнения: 654
На Бюбхен , но не съм доволна нито от крема, нито от олиото- поне не ме сърбеше, ако не друго..
Най- добре Виши, Мустела..

# 99
  • Мнения: 235
Още един глас  Wink за Мустела.

# 100
  • Мнения: 45
КОКОНА МАМА - специално за бременни жени, има го и за тяло и за гърди в аптеките. Peace

# 101
  • Мнения: 267
Ако си предразположена към стрии, надали кремовете ще те спасят. Те имат по-скоро хидратираща функция, според мен.
  ooooh! явно съм,имам надежда,че от пубертета имах 3 стрии на гърба,но сега гледам с времето,толкова са се свили,че не се забелязват,а с нищо не се мажа, та се надявам и с тези да се случи такова чудо  Praynig Praynig Praynig

# 102
  • Мнения: 1 558
Аз се мазах само с тоалетното мляко на Нивеа.Първия път нямах нищо,втория път ми се появиха ,но много малко

# 103
  • Мнения: 512
И през двете бременности се мажех с кремчето против стрии на "Виши" и съм изключително доволна.

# 104
Незнам дали е от кожата,но аз се мажа с крем против стрии на
орифлейм и нямам стрии.Останах доволна.

Общи условия

Активация на акаунт