София - кв. Надежда, Толстой, Триъгълника, Свобода (5)

  • 52 262
  • 293
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 61
ivben, AnMary - благодаря ви за отговорите! Аз също незнам дали ще успеем да влезем, но все пак надеждата умира последна!  Hug

# 226
  • Мнения: 223
Някой имали телефон или уеб сайт на някакъв детски клуб в кв.Свобода.Бил нов.Много ще съм благодарна ако ми помогнете.

# 227
  • Нови искър
  • Мнения: 253
Някой имали телефон или уеб сайт на някакъв детски клуб в кв.Свобода.Бил нов.Много ще съм благодарна ако ми помогнете.

Бон Бон от Надежда се премести в Свобода на гърба на 15 градина някъде около бившата Ена /СВА/

# 228
  • Мнения: 3 641
Дами, кои са най-хубавите и евтини детски магазини в Надежда?  Hug

# 229
  • София
  • Мнения: 39 816
Какви магазини, за дрехи, принадлежности или за храни?
Аз дрехи май купувам основно от "Пебълс", "Джиджо", "Бокал". Има и един малък магазин преди големия "Пебълс", с/у бебешкия Пебълс.
"Джиджо" и "Бокал" не са много евтини магазини.

За храните става по-сложно. По Ломско няма хубав магазин. В "Джиджо" продават, но не го зареждат често.
"Топчо" с/у Била е хубав магазин, добре зареден (за храна). Има и дрехи, памперси и принадлежности, но не съм обръщала внимание (за цени и разнообразие).

# 230
  • Мнения: 3 641
Ами на нас всичко ще ни трябва Simple Smile
Благодаря АнМари, много полезнна информация.  bouquetРаничко е още,ама аз ще пообиколя Crazy

# 231
  • Мнения: 21
"топчо" - на колелото на тм= 7 е страхотен магазин! Всичко е на изгодни цени и има мнооооого голямо разнообразие! Само от там купувам всичко!!!

# 232
  • София
  • Мнения: 6 280
За Топчо също още един глас - добре зареден откъм храни, има и хубави дрешки на добри цени (например в магазинчетата май Близнаците се казват е доста по-скъпо), но аз лично предпочитам за дрехи да пазарувам от други места.

# 233
  • Мнения: 3 641
Ще го потърся  и и Топчо, сега не се сещам къде е точно Hug

# 234
  • Мнения: 24
Здравейте момичета. Аз съм от Надежда 1. И чакам второто си дете през ноември. Много интересна тема. Ще я следя и ще се включвам  Hug

# 235
  • Мнения: 3 641
Съни, аз също съм от надежда 1.ЩЕ ми бъде рпиятно да се запознаем и разхождаме бебчетата Hug
В кой блок си? Simple Smile

# 236
  • Мнения: 24
Аз съм в 137. А ти?

# 237
  • Мнения: 3 641
130, точно до твоя съм Simple Smile

# 238
  • София
  • Мнения: 39 816
Добре дошла Съни  Hug
Къде учи щерка ти? Simple Smile

# 239
  • Мнения: 24
Ами тя е в 54 училище. Аз съм учила в 16 училище

Общи условия

Активация на акаунт