София - кв. Надежда, Толстой, Триъгълника, Свобода (5)

  • 52 233
  • 293
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 39 771
Моята е 1вокласничка (вече 2рокласничка) в 16то. В изобразителното изкуство.

# 241
  • Мнения: 24
Значи и ти си някъде около 16 училище

# 242
  • София
  • Мнения: 39 771
Аз съм в 2ра част, зад пощата. Блокът с магазините (272)
В 1вият пост, има линк списък с майките надежденки. Кликни в/у снимката с надпис "Кои сме ние". Дописах и теб Simple Smile

# 243
  • Мнения: 24
Благодаря много. Е така или иначе сме близко ще се виждаме

# 244
  • София
  • Мнения: 413
*Jeny*   аз малко късно се включвам, но аз за храни съм много доволна от магазинчето което е на Христо Силянов (между Ломското и пазара на 4-та част). Не се сещам за името, но него има видеотека която май се казваше Окси. Там има много голямо разнообразие от детски храни и е пункт на няколко частни детски кухни.

# 245
  • София
  • Мнения: 6 269
*Jeny*   аз малко късно се включвам, но аз за храни съм много доволна от магазинчето което е на Христо Силянов (между Ломското и пазара на 4-та част). Не се сещам за името, но него има видеотека която май се казваше Окси. Там има много голямо разнообразие от детски храни и е пункт на няколко частни детски кухни.

Подкрепям за това магазинче, бях го забравила. Много добре заредено, с добър избор на марки, а собствениците са много любезни.

# 246
  • Мнения: 337
Здравейте   bouquet и аз да се запиша - в 3та част съм, до Фантастико.
Искам да попитам дали нечие дете ходи в 15 та ОДЗ - зад ЦБА? Там приеха дъщеря ми от септември, та ако имате отзиви, ще се радвам да споделите. Малката сега е в 61 ва ясла.

# 247
  • София
  • Мнения: 39 771
Тони, добре дошла  Hug
Дописах те в списъка.

Преди години бяхме на квартира в 305ти блок. Доста приятели имаме в района. Но отдавна не сме ходили.

# 248
  • Мнения: 3 641
Мами, благодаря ви за информацията .Вече нямам търпение да ходя на покупки в магазина, но ще изчакам още Hug

# 249
  • Мнения: 337
Тони, добре дошла  Hug
Дописах те в списъка.

Преди години бяхме на квартира в 305ти блок. Доста приятели имаме в района. Но отдавна не сме ходили.

Благодаря! Аз съм в 304! Офисът, в който работя е в 173 - новият блок със шарени тераси, точно до входа е "Джамбалая"
 Ще се радвам да се видим някой път с който иска:)

# 250
  • Мнения: 337
AnMary, моето джудже е на 29.01.09, моля те да я оправиш, че отива в съвсем друга зодия, пък аз така се радвам на нейната  smile3525

И ще чакам някой да сподели за 15та, видях я в линка, който е пуснат тук, четох и инфото в кг., но все пак  Thinking

# 251
  • София
  • Мнения: 39 771
Ами аз уж смятах Simple Smile
Я напиши точната дата. 2007ма нали? Simple Smile

# 252
  • Мнения: 24
AnMary - и моята дъщеря е 2001г а термина сега ми е на 29.11.2009 и засега сме момичета Heart Eyes

# 253
  • Мнения: 337
29.01.2007 година е родена малката Гуда (това значи прасенце, за който не знае  Joy )

# 254
  • София
  • Мнения: 2 210
Здравейте Simple Smile
За първи път влизам в ролята на отчетен "спамър", но пък идеята си заслужава риска Simple Smile
Ако се чудите как да зарадвате децата си за първи юни, а в същото време имате желание да направите и нещо добро, просто ей така Simple Smile,
можете да се присъедините към тържеството в София.
Подробности:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=395157.0
БЛАГОДАРЯ ВИ!   bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт