София - кв. Надежда, Толстой, Триъгълника, Свобода (5)

  • 52 232
  • 293
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 167
Здравейте!
Не съм писала от много време, но то е защото ми е кротичка щерката.
Добре дошли на новите мами.
Аз да запитам отзиви за 42 ОДЗ на колелото на трамвай №6. Там сме приети от септември. Чувала съм много хубави неща, но за яслената група нищичко. Ще бъда благодарна за всяко мнение.

# 256
  • София
  • Мнения: 6 269
Здравейте!
Не съм писала от много време, но то е защото ми е кротичка щерката.
Добре дошли на новите мами.
Аз да запитам отзиви за 42 ОДЗ на колелото на трамвай №6. Там сме приети от септември. Чувала съм много хубави неща, но за яслената група нищичко. Ще бъда благодарна за всяко мнение.

Ние сме там от октомври 2008 г. в яслена група. Доволна съм. Ако имаш конкретни въпроси, питай на ЛС, ще ти отговоря.

# 257
  • софия
  • Мнения: 149
за 15 одз,мога да каже,че госпожите Русева и Иванова от група МАЛИНКА ,септември поемат 1 гр. и са много добри!особенно Русева.

# 258
  • Мнения: 7
  Здравейте!
  Моля ви, споделете отзивите си за ОДЗ № 15.
  Приети сме в І група. Разбрах, че г-жа Гаджева ще поеме една от двете І-ви групи.
  Споделете нещо повече за персонала, материалната база... каквото ви е направило впечатление /може и на ЛС/.
  Предварително ви благодаря!

# 259
  • София
  • Мнения: 231
Здравейте, може би това не е точното място но тъй като сте надежденки искам да ви попитам знаете ли някой кадърен гинеколог в квартала? Без д-р Командов от 8 ДКЦ - имам доста лоши впечатления от него. Предварително благодаря.

# 260
  • Мнения: 3 641
Аз не бих рискувала, не съм чула за нито един добър. По-добре някой от Тина Киркова, не е много далеч Peace

# 261
  • София
  • Мнения: 39 771
В 8ма има двама. Единият ти си изкл., другият аз изкл.
По-близо до квартала се намира "Фемина".

# 262
  • Нови искър
  • Мнения: 253
В 24 поликлиника д-р Славчев при него си изкарах бременоста и съм много доволна.
На нечетно е сутрин, а на четно вечер.

# 263
  • Мнения: 97
Доктор Тошева от 30-та/кв.Обеля/

# 264
  • София
  • Мнения: 231
Благодаря на всички които ми отговориха. Весел ден!

# 265
  • Мнения: 21
ехеееее, браво на Рали за куража - аз сега ти видях лентичката и че Бети ше става кака:)))))) супер, много ти се радвам!!!! Леко бременеене!!!

А не си ли ти момичето, с което говорихме за детските градини на път за млечната кухня? Ох, как го обясних само Embarassed

# 266
  • Мнения: 97
ехеееее, браво на Рали за куража - аз сега ти видях лентичката и че Бети ше става кака:)))))) супер, много ти се радвам!!!! Леко бременеене!!!

А не си ли ти момичето, с което говорихме за детските градини на път за млечната кухня? Ох, как го обясних само Embarassed
Ами май съм аз Embarassed
Мерси за пожеланието Hug

# 267
  • София
  • Мнения: 39 771
Цитат
SVWebsite@sofiyskavoda.bg to me

Известие за планирано спиране

Уважаеми клиенти,

В изпълнение на инвестиционната програма на „Софийска вода” се налага временно да бъде прекъснато водоподаването по няколко улици в жк. „Надежда ІІІ” .

Във връзка с реконструкция на уличен водопровод в кв. „Надежда ІІІ” на 10 юни 2009 г. от 09.00 до 21.00 часа няма да има вода в района между ул. „Ломско шосе”, ул. „Христо Силянов”, ул. „Възрожденска” и ул. „Кумановски бой”. Ако работите продължат повече от 12 часа, ще бъдат осигурени водоноски на кръстовището с ул. „Христо Силянов” и ул. „Възрожденска”.

“Софийска вода” се извинява за причинените временни неудобства. Инвестиционните проекти ще осигурят по-добро управление на водопроводната мрежа и ще ограничат евентуални бъдещи нарушения на водоснабдяването. Засегнатите от спирането на водата могат да се обръщат за повече информация към Телефонния център на “Софийска вода” АД на телефон 0700 1 21 21.

"Софийска вода"АД

# 268
  • Мнения: 386
Здравейте мамчета!
Аз отдаван не съм влизала, но с дребния имам малко време само. Идвам с едно питане- продават ли някъде в квартала пюрета "АМ-АМ"? Аз до сега никъде не съм срещала, а ми ги препоръча една позната и не знам от къде да взема...

# 269
  • Нови искър
  • Мнения: 253
Здравейте мамчета!
Аз отдаван не съм влизала, но с дребния имам малко време само. Идвам с едно питане- продават ли някъде в квартала пюрета "АМ-АМ"? Аз до сега никъде не съм срещала, а ми ги препоръча една позната и не знам от къде да взема...
           В магазин Европа има и в БИЛЛА. Също провери и в Топчо и ОХИ но за последният не съм сигурна

Общи условия

Активация на акаунт