АВГУСТинче на мама се мръщи, не му се стои в къщи!

  • 10 577
  • 289
  •   1
Отговори
# 240
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 942
 Heart Eyes

# 241
  • Мнения: 660
Хелоууу,как сте банда,много сте нискоактивни тия дни Mr. GreenСкрили сте се или сте навън,нали се затопли времето..
Аз още съм сама до края на седмицата,тоест сме без малкия,който е в Пловдив и прави баба си дива и щастлива,но иначе двамата много се разбират Peace
Аз си почивам,гледам филми,дремуцам,презареждам батериите.... Мисля кога да заповам работа или какъв бизнес да со заформя Sunglasses Решила съм под хиляду леву  Laughing да не се хващам изобщо да работя за някои,освен ако не я закъсаме много и да е работното време от 9 до 18 най много,че нали като тръгне наесен малкото на ясла да може да го вземам.Такива мисли ме терзят мен...Работи ме се вече между хората,псина ми все вкъщи,еднообразие,2,6 години си починах всякаш....Сега отивам да си направя чайче и след това да изляза да се разходя малко и да си накупя дребни нещица... Айде лек ден от мен  Heart Eyes

# 242
  • София
  • Мнения: 1 724
Марти,  Joy убихте ме!
Янакр, добре е, че преодоляхте температурата.
Димяни, де е таз кръчма?
Мерси на всички за подкрепата. Hug
Яна и днес е с темпетатура, ниска 37,1-37,2. Само се моля да се разминем със зъбите,в понеделник ще даваме стерилна урина.

Последна редакция: пт, 23 яну 2009, 15:59 от Енита

# 243
  • Мнения: 324
Момичета, дайте някаква бабина рецепта против кашлица. Днес Мая започна да кашля с хрипове изведнъж, без да е кашляла преди. Ще я заведа да я прегледат в понеделник, но дотогава какво да правя?
Марти, много ме развесели Аничка   Joy Умно детенце, спор няма   Heart Eyes

# 244
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Слънчогелдке, недей чака до понеделник. Нямате ли възможност в спешното да я следите през събота и неделя. Не искам да те плаша, но Йована ми започна така от нищото с мокра кашлица, в събота я водихме в спешното, казаха, че нищо и няма на дробчетата и в понеделник при личния вече беше с бронхит и айде на антибиотика.  Confused Дано при вас не е това, но по- добре да сте сигурни  Peace

# 245
  • Мнения: 324
Бобче, ама от спешното така ли си ви пуснаха, без да предпишат нищо? Йована имаше ли температура?
Хич не ми харесва кашлицата - издълбоко, драскащо и мокро. Ама аз съм си виновна, тези дни все насам-натам, сред кашлящи деца и хора...
Не правете като мен, пазете си децата  Naughty

# 246
  • Мнения: 222
Янакр-радвам се, че юнакът вече е здрав!
Димяни-да, определено липсваш тук!
Анаморф-кой като вас, почивка без детенцето! Честно казано, до сега Перси изобщо не сме го оставяли някой да го гледа, освен 2,3 пъти по няколко часа и това е. Но мога да кажа, че нещо така ми се е натрупало и определено имам нужда от почивка. Но няма как да стане. Просто няма кой да го гледа. Съпругът ми помага, поне по разходки го извежда, поне малко да отдъхна.
Слънчогледка-има доста рецепти за кашлица! Но най -добре мнението си да каже доктор, да не стане нещо по-сериозно, всичко зависи от кашлицата!

# 247
  • София
  • Мнения: 3 925
Здравейте  Hug.
Яна, радвам се, че Ицко е добре  Grinning. Дано повече да не боледува  Praynig.
Слънчогледке, знам две бабини рецепти за кашлица, ама наистина не смея да ти препоръчам нещо, да не стане по - лошо. Ето виж това http://mama.btv.bg/index.php?p=21&l=1
Аничка от днес също започна да кашля, но веднага взех мерки, че не искам да я тъпча с лекарства и дано да има ефект  Praynig.
Енита, аз не съм специалист, но ми се струва, че тази Т е заради зъбките  Thinking.
Ира, благородно ти завиждам за активната почивка. Откакто Дани се е родил съм го оставяла само 2 пъти при родителите ми за по 3 дни, а Аничка още не е ходила на гости с приспиване, но тя е толкова пристрастена към мен, че и след 3 години изглежда няма да имам този шанс  Confused.
Пожелавам ви приятна вечер. Аз отивам да пускам пералня и да се разкрасявам Flutter.
Чао   bouquet.

# 248
  • Мнения: 467
Здравейте момичета  Hug

Ей ме росна-пресна, след първата ни от годна и половина самостоятелна вечер  Grinning Ми то, хубаво било без деца  Mr. Green И проливният дъжд, от който подгизнахме цели, не успя да ни развали нятроението, та чак и на ресторант се заведохме, мани, мани  Sunglasses За почитателите на класическа музика и специално за Лулумба, ето го порастналот вече, момче чудо, един от най-голеите съвременни пианисти - Евгений Кисин. Това е първата му концертна изява, едва на 12 годинки  Wink
 http://www.youtube.com/watch?v=vd3Mj6AOBic
И днес :
http://www.youtube.com/watch?v=8oS7Gk7-KZ8&feature=related

Пива, страхотна прическа, за страхотно момиче ! Много ти отива  Heart Eyes
Анаморф, на твое място и аз така щях да си уплътнявам времето  WinkИ трупайте запаси с мъжо, че после ще е трудно, знайш   Joy

Хайде, допис и ето ви няколко симки на ходещият човек, който сега се пъне да...ака  hahaha
http://mediaphoto.doctissimo.fr/dossiers/v/i/victorjockin/2009-0 … jpg?aff=899866196
http://mediaphoto.doctissimo.fr/dossiers/v/i/victorjockin/2009-0 … pg?aff=1115642781
http://mediaphoto.doctissimo.fr/dossiers/v/i/victorjockin/2009-0 … jpg?aff=145093348

# 249
  • Мнения: 1 554
Тони и Тото много ти е хубаво детето Hug

# 250
  • Мнения: 361
Здравейте момичета!!!

Чак сега стигнах до компа.

Тони,Тотончо е великолепно,чаровно дете Hug

Анаморф,браво на теб.!Аз си мисля,че Ивон няма да мога да я оставя и за 2 дни някъде.Просто сме толкова привързани,че незнам.А може и само така да си мисля де newsm78

Бобче,Слънчогледке,какви са тези болести-ужас.
Слънчогледке,не че си натрапвам мнението,но ако имаш възможност идете и по-рано на лекар.
Дано не сте лепнали гадния вирус.
Аз ви разправях за майка,как я повали за 1 ден,пи антибиотик цяла седмица, а днес се установи,че вече има пневония,след антибиотика и я приеха в болноца тази вечер.
Ужасен е този грип.Умирам си от ужас Ивон да не е прихванала Tired

Ние днес се поразходихме във влагат и мръсотията,после правих торта и бонбони Рафаело и сега ще се къпем и ще лягам,че едвам гледам вече Tired

Хайде,лека нощ на всички Heart Eyes

# 251
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Слънчогледке, ами да, така ни пуснаха. Казаха, че било вирус и с нищо не се лекувал, сам щал да си мине, да си пиела сиропа за кашлица, който в Норвегия за деца е само един и то за деца над 10 години. Но го предписват и на по- малки с по- малка дозировка  Shocked ooooh!. Та, в понеделник от този вирус, който щял да си мине от самосебе си, вече се бе завормил и бронхита. После цял месец ми се отхрачва и кашля като стар тютюнджия  Tired. Хич не я бавете, ами директно в спешното  Confused

Тони, Тотончо изглежда голям разбойник, да го нацункаш  Heart Eyes Едно време като пеех в хор и изнасяхме концерти с Варненската филхармония, обичах да слушам класическа музика. Сега, какво ми стана незнам, ама нещо немога да и се насладя както преди  Confused newsm78

Ирка така ти завидях. Как ми се иска и на мен една такава почивка, па било то и за два три дена само. Нооооо, няяма, ни баби, ни дядовци покрай нас. Незнам откога не сме излизали двамата само някъде вечер. Преди не бях голям почитател на дискотеките, а сега така ми се ходи да разкърша телесата. Младо съм още  Crazy

# 252
  • Мнения: 530
Тони и Тото голям сладун е малкия юнак Hug Hug Hug
Слънчогледка не чакай води детето на лекар да не се усложни.
Лека нощ на всички

# 253
  • Мнения: 1 554
Бате Жорооо,видях  те Crazy Heart Eyes

# 254
  • Мнения: 1 554
ауу никой не е писал след мен,добро утро Crazy

Общи условия

Активация на акаунт