АВГУСТинче на мама се мръщи, не му се стои в къщи!

  • 10 573
  • 289
  •   1
Отговори
# 255
  • Earth
  • Мнения: 1 952
PIVANOVA - Не знам какво да ти кажа. Браво на Перси...Вече е порастнал. Ицко също доста е намалял, и от 1 месец се кърмим само сутрин и вечер. Понякога само сутрин, понякога само вечер. Толкова се радвам на този плавен преход.... Hug
Морска - стискаме палци. Знам, че скоро ще ни се похвалиш..
Тони и Тото - страхотни снимки..
Анаморф - лека почивка. Използвай я пълноценно .
Тиги - как можеш да пишеш толкова страхотни постове... Hug

# 256
  • Видин
  • Мнения: 685
Ето кафето от мен тази сутрин. Е аз докато напиша и Морска ме изпревари Heart Eyes
Само набързо ще напиша, защото съм на упражнение. Взех си най-сетне изпита в сряда. КОгато имам повече време пак ще пиша. Приятен ден за сега от мен  bouquet

# 257
  • Мнения: 222
Добро утро!

Честит Рожден ден, Ади!
Пожелавам ти много, много здраве, щастие и винаги да вземаш правилните решения!



Френско Тони-Тотончо е такъв сладкиш!  Hug
Ния-браво, много се радвам за изпита!

# 258
  • Мнения: 530
Честит Рожден Ден Ади!С пожелание за много здраве и незабравими преживявания.

# 259
  • Видин
  • Мнения: 685
Ади, Честит рожден ден мила! Много здраве, застие и късмет във всяко твое начинание.

# 260
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Честит рожден ден, Ади! Бъди много здрава, щастлива и обичана!

# 261
  • Мнения: 1 554
Ади честит рожден ден Hug  bouquet Heart Eyes

# 262
  • Мнения: 243
Ади, Честит Рожден Ден! Бъди  здава и винаги много обичана и уважавана!!!

Хайде давай насам тортата и  Рафаелото  Mr. Green

Френското Тони Тотончо е едно малко сладко бандитче  Crazy Hug

# 263
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Здравейте.
Ади честит рожден ден.Бъди  здрава,обичана и много щастлива с твоето прекрасно семейство  bouquet
При нас е все едно и също и за това не съм ви писала.Вчера сутринта Стилиян падна в къщи и си разби устната.Сега е подут и където и да отидем всеки го пита,какво му се е случило.
Времето в Пловдив е все така мрачно и мъгливо и си стоим в къщи.
Хайде приятен ден от нас.

# 264
  • Мнения: 498
АДИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
Ния честито! Видя ли , че лесно ще го пребориш този изпит, а беше оклюмала предния път!
Пиванова, Френско Тони много салдки и лъчезарни дечица си имате!
Марти  Joy hahaha Joy, аз малко назад чета, но случката трябва да се отбележи!
За детските, не ми се искаше пак да зачеквам въпроса, но мъжо го задължават да се осигурява на две места, а аз не виждам нищо от тези пари да се връщат при нас, заради тъпите закони. Не искам да засягам никого, много ясно че ако имах възможност и аз щях да ги взимам, но за мен лично е несправедливо това делене на децата, не че с 25-35 лв, ще си оправиш живота  #Cussing out, но такава ни е социалната политика на държавата. Както не мога да разбера, защо първо дете струва 200лв според държавата, второ 600, а третото отново 200лв и после искали раждаемост.
Димяни, Морска и Хари стискам ви палци и Цвети с мен, скоро да има  EFP.
Слънчогледка аз знам рецепта, черна ряпа се издълбава малко отвътре и слагаш в нея мед, получава се като сокче т.е. меда се разтваря от соковете на ряпата, рецептатат е изпитана. Но най-добре отидете първо на лекар.
Анаморф, завиждам благородно на почивката ти.
Времето тук е прекрасно, а по рязко спаднала отчетност, си мисля че на всякъде е така. Честно казано предпочитам да е по-студенко, сега пак като плъзнат едни вируси, не ми се мисли.

# 265
  • София
  • Мнения: 1 724
Ади, да си жива и здрава!

# 266
  • Мнения: 361
Здравейте мами!!!

Благодаря на всички за пожеланията-да ви се връщат с повод и без повод Heart Eyes

Аз си пожелавам само да сме здрави,другото ще го постигнем Peace

От сутринта не съм се отлепилс от кухнята.Едвам изведох Ивон до магазина Laughing

Хайде,да се почерпите с моите приготовления:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=165490&pid=10178689-това са "гнезда",да засолите преди тортата.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=165490&pid=10178692
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=165490&pid=10178691-ето и тортичка Party

Пийването го оставям на собственият ви избор Peace

Лек ден за сега Heart Eyes

# 267
  • Мнения: 660
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН АДИ Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 268
  • Мнения: 498
Ади, много е сладка тортичката. Само махайте перличките преди хапване, да не счупите някой зъб.

# 269
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
АДИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!



Общи условия

Активация на акаунт