"Много мина, мъничко остана, през МАРТ да стана мама!

  • 14 176
  • 296
  •   1
Отговори
# 285
  • Ловеч
  • Мнения: 184
момичета току що си идвам от докторът! значи бебка расте 31 седмица-1880гр.добре вървим,но днес се оказа че шийката ми се е скасила драстично-1.48см Shocked ,а на 1см в болница се ходи за раждане!Сега ще лежа и се надявам да позадаржим така и да не бързаме толкова Grinning Praynigпритеснена съм!В понеделнок пак при докторът и така!Дръжте се момичета  bouquet

А сега се успокой и си почивай. Може да се наложи да полежиш малко на системи, ама е рано да се каже. Аз с баткото влязох в болница с подготвителни контракции в 33та седмица, полежах 10дена и ме пуснаха защото влязох в девети месец... изписаха ме с 1см разкритие и казаха че мога да се върна като реша.
Върнах се ама 2дена след термина....., я се успокой и стискай кълки и най-важното си почивай.
  bouquet

# 286
  • Мнения: 267
 Hug dobro_nastroenie, много ти е хубаво есето
Момичета пазете се,сега на финала няма да се излагаме я  Naughty
Какво мислите за тези пезлонгчета,които вибрират и стават като люлка,някоя мама има ли опит?Доста се чудя за таккъв вариант бебчо да се люшка и да подремва в нея

# 287
  • Мнения: 99
veroniki, аз наистина,че не съм търсила. Но ще се разходя по книжарниците, защото наистина ме грабна. Благодаря за алтернативата .  Hug

Днес бях по магазините за платове....какво съм му  намислилаааа. Харесах 6 цвята хасе (от "по-скъпото"  Rolling Eyes ), остава да си избистря идеята и  ..дано само да се получи...   Купих и бял полар за плетеното одеалце да му пришия от долу, че още не може да се каже ,че е завършено без него!

А за сатенирано хасе не бях чувала, сега ми стана интересно, ще разпитам тук.

 annimm,  дълго се изгуби. Покажи детската стая да и се полюбуваме, особено аз...(нали знаеш, че няма такова понятие у нас)  Wink

Последна редакция: пн, 19 яну 2009, 20:00 от savage_17

# 288
  • Мнения: 115
Elwing,  благодаря за отговора! Бебчето досега все си беше в норма, аз също съм доста слаба. В края на месеца съм на ултрасaунд и тогава ще я видим.   Nerd Praynig 

# 289
  • Мнения: 696
vily   бързам с педиатъра заради това че незнам дали ще удържа фронта така както писах по долу.Колкото до това къде живея аз съм на бул.Т.Каблешков в сградата на Shopping center Friends  bouquet може за по кафе да се видим някой път Laughing
момичета отпишете ме за срещата-съжалявам но сега с този проблем който се появи няма да мога да дойда и да се запознаем Rolling Eyes
но дано поне всичко да е наред Praynig

# 290
  • Мнения: 28
Момичета да ви се оплача.като чух за бебешкия сет на Карера,веднага се обадих на роднини от Ст.Загора да ми го купят,защотото тук си нямаме метро.Вчера са ми го взели,но днес ми се обадиха,че като са се прибрали в къщи и са го разопаковали е липсвал уреда за претопляне.Веднага са се обадили на метро рекламации,но са отказали подмяна,вината е тяхна че не са поогледнали в метро.е как може такова нещо.Направо ми се причупи всичко.Толкова си го исках този комплект

# 291
  • Мнения: 671
Добро настроение, много ми хареса есето. Много близко до мен е   bouquet

# 292
  • Мнения: 267
Дали може да си взимаме вана,как мислите,не с гореща вода,най -  Thinkingразлични неща чета-едни казват че е полезно,др не

# 293
  • Мнения: 43
Здравейте,
Записах се за лекцията този петък и аз. Дано да успея, че още ходя на работа и сега сякаш ми е супер напрегнато. Още 2 седмици и 1 ден до болничните Simple Smile

Иначе миналата седмица бях на преглед. Бебокът върви 2 седмици напред, аз съм качила 4 кг за месец и половина, лекарката се притесни и всъщност заплаши, че мога да развивам гестационен диабет. Но пък изследванията ми са тип топ.
А явно и +/- 2 седмици не са толкова фатални.
Така че реших просто да спра да ям тестени неща, обаче все още ми е притеснено.

# 294
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Хайде заповядайте в новата тема

# 295
  • Мнения: 0
Здравейте! Казвам се Валентина и съм тук да ви споделя, че чакаме нашето момче на 18 март 2009 г.

# 296
  • София
  • Мнения: 5 757
Valentina Treyman , заповядай в новата тема  Hug Според правилата на форума при 20страници се заключва старата тема и се "местим" в друга  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт