НГДЕК

  • 126 601
  • 788
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 12
Записахте ли се вече ?
Докога беше срока Thinking

# 31
  • Мнения: 148
И ние се записахме миналата седмица... Сега  проблема ни е как да намерим литературата за осми клас... Търсихме на " Славейков " открихме сами 5 книги...   bouquet

# 32
  • Мнения: 4
И ние се записахме миналата седмица... Сега  проблема ни е как да намерим литературата за осми клас... Търсихме на " Славейков " открихме сами 5 книги...   bouquet

Само 1 въпрос от у-щето ли ви накараха да я търсите?

# 33
  • Мнения: 4
Здравейте майчета и татковци,

Днес съм най-щастливата майка на света - синът ми влезе в НГДЕК, с 5.50 на изпита. Тази сутрин разбрахме класирането - само , ако знаете какво щастие и радост имаше в очите на сина ми !!! За този миг, бих изтърпяла всичките тревоги и притеснения още веднъж - заслужава си , повярвайте...Simple Smile))
На всички Ви желая същото щастие и успех !!!  Щастливои сме-е-е-е...Ура!

Честито на сина ти. Има защо да се радваш,нашите също бяха така след като ме приеха, макар и не на 1во място. Пожелавам му успех занапред с училището и един съвет от мен- ако хване началото на 'умрелите' езици и по другите неща учи по малко по малко ще се справи и дори ще има време за купони. Защото освен знанията, които ти дава НГДЕК дава ии приятели, които ще имаш задълго Simple Smile Затова отново казвам- Късмет Simple Smile

# 34
  • Мнения: 148
И ние се записахме миналата седмица... Сега  проблема ни е как да намерим литературата за осми клас... Търсихме на " Славейков " открихме сами 5 книги...   bouquet

Само 1 въпрос от у-щето ли ви накараха да я търсите?
Да, дадоха ни  един списък и казаха, че тези книги трябва да се прочетат... Simple Smile))...

# 35
  • Мнения: 5
Здравейте на всички! Аз тази година ще съм зайче в НГДЕК..и честно да ви кажа почна да ме хваща шубето...особено след като прочетох тези неща за честото оставане на поправителни и така нататък..аз винаги съм имала добри оценки, но не защото обичам да уча, а просто ми се отдава..както и да е..доста късно научих за тази гимназия, но пък много ми хареса като цяло.. стиснах зъби и за по-малко от месец, с помощта на един много добър учител от гимназията, без курсове, успях и научих всички теми и се гордея със себе си, защото изкарах 5,75 по история /което беше шок за мен/ и 4,75 на писмения.. от държавните изпити ме приеха в Търговско - Банковата гимназия..но дори не се замислих къде да се запиша..както и да е.. късмет на всички, които искат да учат там..а за училището..ами да хареса ми на външен вид..и г-жа Тончева е много добронамерена..е надявам се да ми хареса и да има готини деца и добри учители /не че се съмнявам/ .. Късмет! (:

# 36
Аз съм най-щастливият човек на света!Мен ме приеха в НГДЕК с ПЪЛНО 6.00 на изпита по история и обща култура и с 4.20на писмения.Макар и да не попаднах в десетката съм изключително доволен от себе си и от това, което направих на изпитите.Първоначално си мислих, че няма да успея, но ето: УСПЯХ! Grinning Искам да кажа на всички, които тепърва ще кандидатстват в гимназията, че Класическата е най-добрата гимназия в ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ - НЕСЪМНЕНО!!! Трябва да сте убедени в своите знания и да не се притеснявате!Късмет на всички Peace
Поздрави:
Томи   Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 4
И ние се записахме миналата седмица... Сега  проблема ни е как да намерим литературата за осми клас... Търсихме на " Славейков " открихме сами 5 книги...   bouquet

Само 1 въпрос от у-щето ли ви накараха да я търсите?
Да, дадоха ни  един списък и казаха, че тези книги трябва да се прочетат... Simple Smile))...

От 8ми клас,  нямам никакъв спомен да са ни карали да купуваме учебник. Мисля,че ни го дадоха от гимназията, което се прави всяка година. Смисъл има учебници, които просто няма как да намерите ако не ги получите от НГДЕК или не са писани от наши учители и купени лично. Относно книгите, които мисля че присъстват Пачатантра, Махабхарата и т.н. могат да се купят отвсякъде или просто да вземете 1 христоматия и да се чете, то вече не остана и много време де,но все пак Simple Smile

Последна редакция: пн, 31 авг 2009, 01:17 от mar_

# 38
  • Мнения: 4
Здравейте на всички! Аз тази година ще съм зайче в НГДЕК..и честно да ви кажа почна да ме хваща шубето...особено след като прочетох тези неща за честото оставане на поправителни и така нататък..аз винаги съм имала добри оценки, но не защото обичам да уча, а просто ми се отдава..както и да е..доста късно научих за тази гимназия, но пък много ми хареса като цяло.. стиснах зъби и за по-малко от месец, с помощта на един много добър учител от гимназията, без курсове, успях и научих всички теми и се гордея със себе си, защото изкарах 5,75 по история /което беше шок за мен/ и 4,75 на писмения.. от държавните изпити ме приеха в Търговско - Банковата гимназия..но дори не се замислих къде да се запиша..както и да е.. късмет на всички, които искат да учат там..а за училището..ами да хареса ми на външен вид..и г-жа Тончева е много добронамерена..е надявам се да ми хареса и да има готини деца и добри учители /не че се съмнявам/ .. Късмет! (:

О, Зайо не се плаши. В НГДЕК не е ненормално да остнеш на поправка особено по мъртвите езици, също така не е и признак ,че сте глупави, но ще видиш за какво говоря като почнеме. Първоначално няма да се осъзнаете къде сте и какво правите, но като свикнете виждате как е и,че ненормалните неща за вас до сега тук са нормални. Пожелавам ти успех в гимназията Simple Smile

# 39
  • Мнения: 5
Здравейте на всички! Аз тази година ще съм зайче в НГДЕК..и честно да ви кажа почна да ме хваща шубето...особено след като прочетох тези неща за честото оставане на поправителни и така нататък..аз винаги съм имала добри оценки, но не защото обичам да уча, а просто ми се отдава..както и да е..доста късно научих за тази гимназия, но пък много ми хареса като цяло.. стиснах зъби и за по-малко от месец, с помощта на един много добър учител от гимназията, без курсове, успях и научих всички теми и се гордея със себе си, защото изкарах 5,75 по история /което беше шок за мен/ и 4,75 на писмения.. от държавните изпити ме приеха в Търговско - Банковата гимназия..но дори не се замислих къде да се запиша..както и да е.. късмет на всички, които искат да учат там..а за училището..ами да хареса ми на външен вид..и г-жа Тончева е много добронамерена..е надявам се да ми хареса и да има готини деца и добри учители /не че се съмнявам/ .. Късмет! (:

О, Зайо не се плаши. В НГДЕК не е ненормално да остнеш на поправка особено по мъртвите езици, също така не е и признак ,че сте глупави, но ще видиш за какво говоря като почнеме. Първоначално няма да се осъзнаете къде сте и какво правите, но като свикнете виждате как е и,че ненормалните неща за вас до сега тук са нормални. Пожелавам ти успех в гимназията Simple Smile

Ахамм.. Ами благодаря всe пак (: (:

# 40
  • Мнения: 12
Ей, Зайци!
Честито за влизането ви в гимназията!
Страшното минава след първия час , поне в 8-ми клас , после става трудното, учете и всичко ще е наред!

# 41
  • Мнения: 5
Ей, Зайци!
Честито за влизането ви в гимназията!
Страшното минава след първия час , поне в 8-ми клас , после става трудното, учете и всичко ще е наред!

Мерси (: Само 1 въпрос - Не успях да намеря всички книги от списъка, който ни дадоха за лятото от гимназията.. това голям проблем ли е?

# 42
  • Мнения: 12
Ей, Зайци!
Честито за влизането ви в гимназията!
Страшното минава след първия час , поне в 8-ми клас , после става трудното, учете и всичко ще е наред!

Мерси (: Само 1 въпрос - Не успях да намеря всички книги от списъка, който ни дадоха за лятото от гимназията.. това голям проблем ли е?
Ами не мисля, че е проблем, аз бях прочела само една ако не се лъжа, но в процес на учене ги прочетох. Не се притеснявайте толкова за книгите.

Ако имаш други въпроси пиши ми ПМ да ти дам скайп.

# 43
  • Мнения: 7 831
Не допускаме "отчетни" по училища. Моля, не превръщайте темата в подобна или ще я преместя в "общ отчетен"!

# 44
  • Мнения: 5
Ей, Зайци!
Честито за влизането ви в гимназията!
Страшното минава след първия час , поне в 8-ми клас , после става трудното, учете и всичко ще е наред!

Мерси (: Само 1 въпрос - Не успях да намеря всички книги от списъка, който ни дадоха за лятото от гимназията.. това голям проблем ли е?
Ами не мисля, че е проблем, аз бях прочела само една ако не се лъжа, но в процес на учене ги прочетох. Не се притеснявайте толкова за книгите.

Ако имаш други въпроси пиши ми ПМ да ти дам скайп.

Мерси много!  (: (:

Общи условия

Активация на акаунт