Споделете 92

  • 20 737
  • 736
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 1 783
Е чакай де,нали юрган са му дали,и родопското,как така няма нищо,или пА не съм в час Mr. Green 
Юрганът няма реснички.

# 211
  • Мнения: 503
Вълк, нямахте ли ресурсен център, ресурсни учители и личен асистент? Или бяха други времена.

# 212
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 717
Честит ми функциониращ кабинет! Най-после го завършихме, днес даже се е и нанесох с всичкия багаж: папки, пъзели, дървении, конструктори... Останаха само някои декоративни елемента, които Златото обеща да направи, а тази вечер ще постави и огледалото на стената. Сега голямата ми дилема е, дали да си прекарам нет и там?

Свраче, стига си ми се смръцафръцала и ела да пием кафе заедно. Все пак съм ти на една ръка разстояние.

# 213
  • Мнения: 4 586
Нямаше. Пъки по документи няма нищо от натиска на класна и директор, лека му пръст. Има наша молба за индивидуална форма на обучение в домашни условия. Има много толерантни класове, но има и такива, в които боят в междучасие е нормална почивка. То затова има училищен психолог, но е далеч от психология. Пък и няма възможност за преформиране на класове, при условие, че в училището има по една паралелка изучаващи съответно английски, немски или руски. Разбира се, има решение. Часовете по езици да са определени дни и часове и тогава, само за тия часове, класовете да се прегрупират. Както бяхме в института.
Логопетка, честито!   bouquet Имам двайсетина съфорумки, които правят много за децата, както трябва.
И някои домове и центрове, но не под крилото на Масларова. Питайте някой родител например, който си води детето в Карин дом, във Варна. Там всичко е 6, забележки нямат. Значи има начин.

# 214
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 717
Вълк, обикновено като заговориш за Вълчето и аз започвам да вия. За това се махнах от системата, защото ме беше срам да ви гледам в очите (за родителите на специалните деца говоря). Здраве да е. Алтернатива сте намерили, както и аз. Останалото е типично българска трагикомедия.

# 215
  • Мнения: 274
Има ли някой акаунт в e-bay? Искам да си купя това. Съвсем сериозно питам.

# 216
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 701


Няма да си мерим библиотеките,нали?


А защо не?
Ама акъла ми стига до толкова, че показвайки колко са ми големи,
всъщност не мога да ви убедя, че черепносъдържимото ми си струва  Wink

Балу, съжалявам. Знам, че ако ще на сто години да е детето ми, ако го видя с посинено око,
ще ми се свие сърцето.

Мен ме е страх от тийновете.
Когато ходех редовно на работа в офиса на "Ангел Кънчев" и "Солунска", минавайки покрай училището на Кънчев,
обикновено се прехвърлях на отсрещния тротоар.
Ми страх си ме беше  Tired
От повечето съм по-дребна, храчат, плюят, псуват.
Знам, че не всички са такива.

# 217
  • Мнения: 1 217
Отдавна не съм прелиствала списания за обзавеждане,искам и аз кът с библиотека,люлеещ се стол и масичка с компютър Laughing,та като се разхърка милото да мога да сърфирам/чета/разглеждам разни нещица без да безпокоя никого,нито пък мен да тормозят с модни версии на "Трубадур" и разни други гърлени възклицания Mr. Green
Балу,какво се е случило та се е стигнало дотам? Не е истина колко много натрупана агресия и келешлък има в някои деца ooooh! Какво делят толкова не ми е ясно,знам само,че заради момче,или спор кой футболен отбор е по-добър няма да хвана никой за косата.
Вълк,една приятелка работи с такива дечица,мисля,че няма допълнително изкарана диплома по специална педагогика,но ми разказваше колко и била благодарна бабата на едно детенце,че е постигнало страшно много благодарение на нея.Всичко си е до човек,желание и търпение май.Иначе и в моето училище имаше деца и деца.Едно "различно" веднъж не можа да си събере в раницата мартениците от съучениците,но пък в моя клас специално имаше и двама келеша,които страшно тормозеха един съученик.Дано с времето са се променили.Все се надявам,че всеки пораства/израства в даден момент.
Ох,чак сега видях ролята на ресничките Mr. Green Joy
Лого5ка,лека и ползотворна работа в кабинета!  bouquet

Последна редакция: пн, 19 яну 2009, 20:32 от Дон Кихот

# 218
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Балу, дано проблемът се изясни по мирен начин и без дългосрочни последствия! Юнак без рана не ходи, така ли е?

Лого5ка, честит кабинет!

Споделям че новата ми библиотека в хола е почти празна, но пък предвкусвам с удоволствие как лека-полека ще си я пълня. Другата ми не е за показване, там само аз си намирам нещата, и дори крия коледните подаръци на децата зад книгите.  Mr. Green

# 219
  • Мнения: 5 462
А сега разбрах , че мъжките пеперуди не били толкова невинни ...  Wink
Брях тоя пеперуд , много извратен бе ... олееее .
http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=1266884

# 220
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Не искам библиотека с натрапени книги. И в нашите, и в свекито преди беше пълно с такива - соц. недоразвити разкази и поучения.
Искам аз да си създам библиотека. Не ми се отдава възможност за сега обаче. Част е липсата на желание да купувам сериозна литература, част е и липсата на място в момента. Сега наблягаме здраво на детските книжки.

# 221
  • Варна
  • Мнения: 1 306
А сега разбрах , че мъжките пеперуди не били толкова невинни ...  Wink
Брях тоя пеперуд , много извратен бе ... олееее .
http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=1266884

Е, тя Касиди откога ни го намеква...

# 222
  • Мнения: 1 217
Не искам библиотека с натрапени книги. И в нашите, и в свекито преди беше пълно с такива - соц. недоразвити разкази и поучения.
Искам аз да си създам библиотека. Не ми се отдава възможност за сега обаче. Част е липсата на желание да купувам сериозна литература, част е и липсата на място в момента. Сега наблягаме здраво на детските книжки.
И ние така,ама какво пречи да са в уютна библиотечка? Няма да чета подробно за пеперудите,предпочитам да е така,както аз си го представям Simple Smile Може пък и як пердах да отнасят мъжките от някоя царица Simple Smile
Олееее,то било хубаво човек да попогледне в различни теми,истина ли е това,което виждат очите ми в подписа на Sladka Hapka Joy Joy Hug Ето, http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=1630 ,кажете ми че имам основание да получа сърцетуп Mr. Green

Последна редакция: пн, 19 яну 2009, 15:52 от Дон Кихот

# 223
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 701
Най-обичам да ми натрапват книги  Grinning Никога това не е предизвиквало отрицателна емоция в мен.
Може би, защото и в библиотеката на нашите (която всъщност, не съм обрала, щото тя си е тяхната, и маман е време вече най-накрая да седне, и да си попрехвърли, това дето и се ще открай време, ама няма време), и в библиотеката, която наследихме от бабата и дядото на Явор, в никакъв случай не мога да кажа, че е синтезирано нещо, което да предизвиква
неприятно чувство за мен. Напротив.
Лого5че, честит кабинет! Да ти е спорна и удоволетворяваща работата в него  Hug

# 224
  • Мнения: 4 586
Markrit, значи не си виждала мъжкото водно конче как хваща с едни клещи женското за тила.
Или пчелата майка със седем матки, само че се стяга и отнася инструмента на последния напълнил я търтей с топките като резерв.
Или богомолката, изяждаща богомолеца след като е свършил работата си, а понякога и преди това, ако е имал неблагоразумието да я ухажва, захождайки към нея откъм главата.

Общи условия

Активация на акаунт