Toyota Yaris, Citroen C3 или KIA Rio

  • 15 603
  • 87
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 268
Твърдо съм за Тойота.За Киа не си и помисляй.

# 76
  • Мнения: 674
Тойота №1

# 77
  • Мнения: 2 757
Сега не ми се сърдете, ама си избрах Honda Jazz  в крайна сметка и благодаря на юзерката дето ме насочи към нея. Оказа се, че е избрана за кола на годината в Дания и като я видях наистина мнооого ми хареса. И днес си я купих. След 2 дни ще си я получа и много се кефя.
Радвам се че пуснах тема по въпроса и се консултирах с вас  Hug

# 78
NikiFin

Честита да ти е и със здраве да си я караш .  car003 

Последна редакция: пн, 26 яну 2009, 04:22 от пловдивчанка

# 79
  • Мнения: 934
Честито! newsm01

# 80
  • Мнения: 396
Тойота много ясно. Другите две са пълен ташак.

Много цветисто казано ...
Но подкрепям мнението.

# 81
# 82
  • Мнения: 27 524
От трите изброени - Тойота, определено  Peace
И честито, ама за Хонда не си питала  Grinning

Борко, ако плащаш 5 евро на километър за такси, ще се позамислиш  Grinning

# 83
  • Мнения: 2 757
Блонди, не питах за Хонда защото не я бях виждала на живо. Тези трите ги срещам често по улиците и ми бяха харесали визуално, а за Хондата и не подозирах. Но тук някой ми пусна идеята за нея и проявих интерес. И случайно се оказа, че е спечелила приза Кола на годината пък и доста ми хареса и се радвам че така се стекоха нещата. С ваша помощ уцелих десятката  Hug

# 84
  • Мнения: 2 839
Борко, ако плащаш 5 евро на километър за такси, ще се позамислиш  Grinning
Къде са тия 5 евро? Доколкото си спомням си в Брюксел, а там тарифата е 1,35евро/км., без значение в кое време на денонощиено.

# 85
  • Мнения: 14
СИТРОЕН С3

# 86
  • Мнения: 23
Тойота Ярис и от мен защото според мен японските автомобили са най-качествени. Wink

# 87
  • Мнения: 4 585
Авторката на темата си купи кола, не от тия в заглавието. Но ние продължаваме да чепкаме вълна.
Доброто форумско държание предполага авторката да помоли мод да заключи темата, след като се е изчерпала.

Общи условия

Активация на акаунт