Духове

  • 17 327
  • 128
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 20
Курбан?
Жертвоприношение на Богородица?!
Охо!
И зловреден дух на дядо.

Зорка, здравей, добре дошла при нас. Предчувствам бъдеща дружба.

Здравейте момичета,тези неща винаги са ме вълнували(в рамките на разумното),чела съм и съм дискутирала много на тази тема и ще се радвам ако мога да помогна на някого.  За четиридесет дена ще ви разкажа моето мнение. Смята се,че през тези дни след смъртта,душата на починалия обикаля близки и места,където е живял и работил,взима си сбогом и на четиридесетия ден поема към небето. Когато почина прабаба ми,бях съвсем малка и разбира се нямах понятие от това,но ден преди четиридесет я сънувах,как си взима сбогом с всички нас,които бяхме наредени в редица и чакахме прегръдката и и тихото и сбогом.

# 61
  • Мнения: 6 029
здравейте и от мен сега виждам темата и искам и аз да споделя какво се е случи на баща ми няколко месеца преди да почине вечерта когато си е легнал е имал чувството че някой го гледа когато е погледнал към терасата е видял висока жена цялата в черно помислил си  че му се превижда  и пак затворил и отворил очи но тази жена стояла пак там когато тръгнал да става към нея тя изчезнала когато разказал на майка тя отишла до църквата запалила свещ и обяснила на свещеника какво е видял баща и описала жената както той на нея свещеника и казал че това е богородица и не е на хубаво нейното явяване в къщата след около два месеца баща ми почина и от тогава до сега близо 14год. в къщи вечно нещо става няма и месец нещо лошо да не стане незнам духове дали има но някаква сила има

Леле майко, на един дух, пардон дъх те прочетох. Дано почнат да ти се прЕвиждат препинателни знаци скоро.

# 62
  • Мнения: 3
явно неможеш да четеш на мен нищо не ми се е превиждало пробвай пак виждам че имаш желание

# 63
  • Мнения: 6 029
Ами толкова неграмотно пишеш, че не мога да те разбера, съжалявам.

# 64
  • Мнения: 3
извинявай  тоя форум само за грамотни ли е

# 65
  • Мнения: 6 029
 Rolling Eyes Тя темата така или иначе ще иде при духовете, та ще ти отговоря.
Ако искаш да те четат и разбират се очаква да пишеш грамотно. Лека вечер  Grinning

# 66
  • Мнения: 20
Ами толкова неграмотно пишеш, че не мога да те разбера, съжалявам.

Джули,не смяташ ли,че малко чувство на такт,не ти излишно. Историята на АЗ Клара ме развълнува,изобщо не съм обърнала внимание как е написано,за мен по-важно е какво. Ако държиш да корегираш някого,стани учителка по български език.

# 67
  • Мнения: 6 029
Аз не я разбрах тая история. Без препинателни знаци не мога да разбера какво иска да каже.

КорИгирам.

# 68
  • Мнения: 27 524
Третата опция, макар и не точно така написана  Simple Smile

# 69
  • Мнения: 20
Момичета,не разбирам желанието ви да се заяждате,аз разбрах историята отлично и без препинателните знаци. Струва ми се,че правите от мухата-слон.

# 70
  • Мнения: 3
Аз не я разбрах тая история. Без препинателни знаци не мога да разбера какво иска да каже.

КорИгирам.


а защо ли ?

# 71
  • Мнения: 20
Аз не я разбрах тая история. Без препинателни знаци не мога да разбера какво иска да каже.

КорИгирам.
[/quote



Корекция-корегирам!!!]

# 72
  • Мнения: 3
Момичета,не разбирам желанието ви да се заяждате,аз разбрах историята отлично и без препинателните знаци. Струва ми се,че правите от мухата-слон.


Зорка явно грамотните не разбират а ние нали сме неграмотни  разбираме

# 73
  • Мнения: 14
лелее, ама те духовете направо избягаха  Mr. Green

# 74
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...
 Смята се,че през тези дни след смъртта,душата на починалия обикаля близки и места,където е живял и работил,взима си сбогом и на четиридесетия ден поема към небето. Когато почина прабаба ми,бях съвсем малка и разбира се нямах понятие от това,но ден преди четиридесет я сънувах,как си взима сбогом с всички нас,които бяхме наредени в редица и чакахме прегръдката и и тихото и сбогом.
А защо е това взимане на сбогом? Какъв му е смисълът?
С мен никой не се е сбогувал. Значи е избирателно, така ли?

Общи условия

Активация на акаунт