Духове

  • 17 320
  • 128
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 2 840
Влюбена съм в Джули и я преследвам. И тъй като виждам, че темата дълбоко я вълнува, няма как - тук съм и аз.

Знаех си аз, че имам ясновидски способности  bowuu
И като си го предрекла, що ме остави да страдам като бясно куче, м?
Всички ясновидки сте такива - лошави.

Зорке, защо сега намесваме и сънищата? Там има дълбока символика. Това едно, а друго - говорим за мозъка. Много са неизследваните полета, но е всеизвестно, че и крайните скептици по отношение на ясновидство и подобни, не са равнодушни към сънищата и им "дават шанс" като евентуална възможност да преминават през времеви пластове и да "подсказват" или дори предричат бъдещи събития.

Но това няма нищо общо с явяването на духове, които си споделят с теб тайните, защото си избрана.
Ако си продължа мисълта, ще кажеш, че съм груба. Затова - няма.

# 121
  • Мнения: 6 029
Влюбена съм в Джули и я преследвам. И тъй като виждам, че темата дълбоко я вълнува, няма как - тук съм и аз.

Знаех си аз, че имам ясновидски способности  bowuu

За ясновидските способности не съм сигурна,но имаш добро сърце.

Въх, нИдей.
Зла съм бе, питай всички във форума, ще потвърдят.

# 122
  • София
  • Мнения: 2 840
Айде, потръгна ви диалогът.
Чувствам се излишна и пренебрегната.
Джули, оттеглям си любовта.

# 123
  • Мнения: 20
Напротив,има много общо,именно сънищата са коридор използван от душите на живи и мъртви за да осъществят връзка помежду си. Аз не съм избрана,избрани са тези,които могат да влизат в контакт с духовете и да разговарят с тях. Много често това са хора,които са били на косъм от смъртта и са получили втори шанс,непонятен за докторите. Отключване на даден център в мозъка или отваряне на третото око. тези хора са се върнали с мисия на Земята и тя е да помагат на хората,които имат нужда от помощ. Те не спират да общуват със същества от другия свят,но нямат право да разкриват всичко,което виждат и знаят.

# 124
  • Мнения: 1 217
Въх, нИдей.
Зла съм бе, питай всички във форума, ще потвърдят.
ОбъркАла си се в преценката си,пич Mr. Green  bouquet (заимствано от объркАл си рейса.... Mr. Green)
Предпочитам да не вярвам.Ако ги има,мОлим ги да не ме оборват с нагледни примери Crazy

# 125
  • Мнения: 6 029

Джули, оттеглям си любовта.
Ех, Клонке, а аз тъкмо почнах да я споделям.  Cry

# 126
  • София
  • Мнения: 2 840
Зорке, как не си от избраните, като каза, че си се виждала с духове и сте си говорили?

Джули, късно е, либе, за китка Mr. Green

# 127
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Вярвам ,но се случи нещо за да повярвам ,а е нелепо и безмисленно да го споделя -никой не би повярвал.. Tired

# 128
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Тенденциозно ли всички пропускат ШЕСТАТА публикация по темата?
Или лаф да става?
Моля авторката да се запознае с правилата на форума!

Общи условия

Активация на акаунт