"Разград се сдоби с потомък-Бели Ружи с бял момък"

  • 11 814
  • 275
  •   1
Отговори
# 45
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Момичета, понеже още не мога да се свържа с личната днеска искам да ви питам кога почнахте да давате сокове на бебоците си. И мога ли да дам сок от круша на мойта мома, че поне да се изака? И как да го приготвя де. Понеже са ми тъмна индия тия каши, пюрета и сокове  Blush

Струва ми се,че ще е прибързано.Аз започнах да давам сокчета след третия месец.

# 46
  • Мнения: 104
Либра и ние сме в Орел. Ех че се радвам, че освен Ани има и други мами от форума, които са останали тука в тоя орел. Ние още не излизаме навън, но като почнем, ще се срещаме с тебе.  Peace

# 47
  • Мнения: 104
Е аз само питам информативно да знам. Благодаря.  Hug

# 48
  • Мнения: 23
Иве според мен още е мъничко бебчето за да му даваш сокчета.

# 49
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Иве, аз започнах със соковете щом децата ми станаха на 2 месеца.Знам, че някой отричат това. Но аз така постъпих и с двамата.
И не се притеснявай толкова с акането. Тя нали не е акала само вчера?
Някой деца акат на ден по няколко пъти, някой само веднъж на ден, други през ден.

Аз сега се връщам от у-ще Ботев. Разговарях с нашата госпожа и тя каза, че ще измисли какво могат да направят децата за нашия базар. Но със сигурност ще участват. След като мине 1-ви март и ще започнат да работят по нещата за Великден.
Днес се надявам да се срещнем с някои от вас по центъра. Да обменим идеи за базара, а и не само за него, де.  Laughing

# 50
  • Мнения: 5
Здравейте и от мен  Simple Smile
Макси много хубава кошничка си изплела  newsm10 ! Всичко ти се отдава на тебе.
Иве аз мисля,че е доста рано за сокчета и особено както имате и колики.Аз лично започнах доста късно към 3-4 месец защото и ние имахме много колики. Все пак попитай личната ви докторка.
Ох пък да се оплача почнах едни хапчета за отслабване и хич не се чуствам добре.То никой не ми е виновен де ама не виждам друг вариант да си убия вълчия глад и лакомията,а те ми помагат и наистина не ми се яде. Ще ги пия още малко да видим как ще се чуства и дали ще има най-вече резултат.  newsm17
Е занимавам ви с моите глупости  Embarassed хайде това е за сега. След малко ще поизлезнем с Дени на разходка, че нали е   Nature Sun With Face
лек ден и приятни разходки  Simple Smile

# 51
  • Мнения: 3 219
Иве, от сокчетата ще я боли стомаха, изобщо не си го и  помисляй, защо толкова се кахъриш с това акане Tired, не обърквай стомахчето на Вики.

# 52
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Оле, оле! Всички май сте навън.
Аз пък току-що се прибрах.

# 53
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Оле, оле! Всички май сте навън.
Аз пък току-що се прибрах.

Аз не съм излизала.Имам страхотно главоболие,преди обяд по се търпеше,но сега направо е ужас.Ще пия един хап.

# 54
  • Разград
  • Мнения: 377
Иве, да не съм чула, мила за сокове! Ние както нямахме колики и от сокчето ги получихме! Послушай мамите минали по този път и няма да сбъркаш!  Peace

# 55
  • Мнения: 4 585
Ивенцето, през лятото не е лошо в Орел. Има дървета, пейки, има горичка зад бензиностанцията. И аз не  съм излизал.

# 56
  • Мнения: 23
То в Орел не е лошо.Но ако си с малко дете няма къде да отидеш.Моята като беше малка заспиваше само в количката и то когато се разхождах.А то в орел къде да обикаляш?
Ох нищо не мога да напиша малката е застанала до мен и ме дърпа и тя иска да пише.

Последна редакция: вт, 20 яну 2009, 17:38 от libra_75

# 57
  • Разград
  • Мнения: 518
Поли, пратката е при Катето. Когато ти е удобно можеш да си я получиш  Peace

# 58
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Зори, Майче какво стана с играта на Памперс? Изпратихте ли си писмата? Аз имам до момента 70 точки. Още малко ще се помъча, за да събера 90, че жирафа го взех миналата година. Дано и да има още уолкъри докато изпратя писмото.

# 59
  • Мнения: 2
Здравейте wavey
Ние дне с малката бяхме цял ден навън,много беще хубаво времето само дето не е спала въобще от както е станала тази сутрин,цяла нощ ме кара да си приказваме и как изкара чак незнам,аз ако бях сигурно досега да бях заспала.
А пък ние соковете ги почнахме на 45 дни ама само морков и ябълка и то на ден по една кафена лъжичка и всеки ден я увеличавахме с по една.

Общи условия

Активация на акаунт