Милен Цветков В "Здравей България"

  • 20 557
  • 238
  •   1
Отговори
# 180
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
благодарско!

# 181
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Що да е наглост,човека си върши работата,то си беше ясно,че това ще пита,а не-ти какво яде вчера....Целта беше Ива да опавдае поведението си пред хората и да излезе суха от водата...както и стана,ако съдя по коментарите ви... Peace

# 182
  • Мнения: 380
Що да е наглост,човека си върши работата,то си беше ясно,че това ще пита,а не-ти какво яде вчера....Целта беше Ива да опавдае поведението си пред хората и да излезе суха от водата...както и стана,ако съдя по коментарите ви... Peace

точно така си беше,Милен знае какво ще им е интересно на зрителите и им го дава,там не са се събрали в ъгъла и да си съчувстват и да си мрънкат тактично,както правеше Лора днес,защото аз неможах много да чуя гласа и.Милен наистина си е нагъл,спор няма,обаче точно това трябва за да задържиш интереса,защото никои няма да потърси мишката Лора,след като неможе 2 провокативни думи да обели(макар че много я харесвам като визия Лора)но тя не става за работа тип "венета райкова" а виж на миленчо много му пасва,дай му да провокира само...

# 183
  • Мнения: 77
Oффф тоя Милен ми е адски противен!  Sick Все той знаещия, можещия... Въобще не дава думата на Лора! Прекъсва гостите си, затваря обажданията!  #2gunfire

Лора я харесвам, забавна е! Но скоро Милен ще я "изрита"!

С Лора и Коритаров имаше смях, забавни моменти...  Grinning, а сега само монолозите на Милен  Sick


ЕДИТ: Днес Лора, понеже не успя да вземе думата, си чатеше по скайпа!  Joy

Последна редакция: ср, 18 фев 2009, 15:21 от viktoria_vvv

# 184
  • Мнения: 380
eeee,вие я оревахте тая Лора,а тя как му се кефи на Милен,тя самата го каза де Mr. Green Mr. Green  дали е искрена или не....аз мисля че си го харесва и и е забавно с него,по-бързо минава времето Wink

Последна редакция: ср, 18 фев 2009, 15:24 от sisi86

# 185
  • Мнения: 1 367
Като цяло според мен предаването е толкова недоизпипано и пожълтяло,че няма накъде повече.Добре,решили са да заложат на по-лековати теми,въпрос на концепция.Но на моменти лиготията ми идва в повече.Лора се опитва да се впише в картинката с тъповати коментари,но не й се получава,защото е интелигентно и кадърно момиче.Онова създание,което се мъчи да чете прогнозата за времето,няма да коментирам,че ще стана цинична.Чудя се още кое предаване ще сложат Милен да го води?Ми дайте денонощно да е на екран,може и да задоволи егото си...Беше супер просташко първата сутрин като пуснаха на плазмата БТВ-"вижте Барека / Sick/ как изразително чете вестници!"Е,това ако е поведение на професионалист,здраве му кажи!Започвам твърдо да предпочитам сутрешния блок на БТВ,въпреки водещата,която безумно ме дразни с вечната си въпросителна интонация на финала на всяко изречение.Но май това е за предпочитане пред групичка лигавещи се и тъпо хихикащи.Жалко за Лора!

# 186
  • Мнения: 4 784
Мерси за преразказите.
Оставам с впечатлението, че спокойно "Здравей България" се превръща във своеобразно всекидневно "Горещо" с Милен Цветков.

# 187
  • Велико Търново
  • Мнения: 283
veni9, не се превръща в горещо  Naughty Просто всяка седмица имат рубрика за морални казуси, като някой е поканен да представи своята гледна точка и да оправдае действията си по спорен мопален въпрос. Първо май бяха Люба Кулезич и Венета Райкова за показната бременност, след това едно момиче и Зара за връзката с възратни мъже, днес Ива и Деси за траура на съпругата  Peace Мисля, че въпреки че разговорът става доста разгорещен и на места взривоопасен, се получава интересна дискусия за неща, за които по принцип хората само шушукат, а не се осмеляват да говорят. Фактът, че досега всички поканени са приели предизвикателството да участват в тази рубрика, говори красноречиво, че те също имат нужда да обеснят поведението си и моралните си разбирания пред публиката. Е, има и малко жълто в цялата работа, ама нали все пак канят засегната страна, а не трупат клюки без основание.  Whistling

# 188
  • София
  • Мнения: 2 430
Наистина доста взе да жълтее "Здравей България",лошото е ,че и Лорчето взе да поддава.А за днешните изцепки и нападания срещу Ива просто нямам думи.Много съм възмутена.Този Милен е по-зле и от Албена Вулева

# 189
  • Мнения: 96
Леле, гледахте ли скандала?
Милен е направо във вихъра си...

# 190
  • София
  • Мнения: 9 878
Леле, гледахте ли скандала?
Милен е направо във вихъра си...

Какъв скандал?

# 191
  • Мнения: 212
Леле, гледахте ли скандала?
Милен е направо във вихъра си...

Какъв скандал е станал?Аз пак съм на работа и му отървах края. Confused  То цялото предаване напоследък е скандално Mr. Green

# 192
  • Мнения: 96
Адвокатката на ТЕлбизов ги обвини,че се гаврели с него и сестрите Белнейски и като не можа да я надвика, Милен излезе от студиото и я остави с Лора, обаче мадамата не му се даде и си каза каквото искаше
Големи викове бяха, надвикваха се двамата, та му каза, че няма да му позволи да си прави шоу от нейното гостуване, а ще каже каквото иска.

# 193
  • Мнения: 421
eее това не е било за изпускане...Милен да се предаде без бой Joy Joy Joy на няква лелка

# 194
  • Мнения: 380
Адвокатката на ТЕлбизов ги обвини,че се гаврели с него и сестрите Белнейски и като не можа да я надвика, Милен излезе от студиото и я остави с Лора, обаче мадамата не му се даде и си каза каквото искаше
Големи викове бяха, надвикваха се двамата, та му каза, че няма да му позволи да си прави шоу от нейното гостуване, а ще каже каквото иска.

 обаче забеляза ли после Милен как седеше без да му се чуе гласът доста време,само Лорчето дискутираше доколкото можеше да вземе думата от тази хала-адвокатката Joy Явно Милен са го  скастрили по слушалките че прекалено се изхвърля в двубоя Mr. Green Mr. Green

Ами как ще се предаде,мълчанието му беше за минути,после пак се сдрачкаха с тази на висок глас Joy

Общи условия

Активация на акаунт