Милен Цветков В "Здравей България"

  • 20 547
  • 238
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 604
Като журналист повече харесвам Кориратов от Цветков. Определено в първите предавания Лора беше доста напрегната, но вече си работят добре като колектив и наистина доста разтоварващо е станало предаането

# 226
  • Мнения: 77
А какъв скандал е имало вчера?

Ами преди няколко дни, Милен интервюира съпругата и брата на заподозрения за убиец на сестри Белнейски! Разговорът беше доста провокативен!
На следващия ден в студиото беше адвокатката на въпросните хора и пак имаше "сблъсък" и по едно време Милен напусна студиото! Уж така му казали в слушалката! - Това в общи линии!


sisi86,  то наистина, когато и да включиш ТВто все Милен Цветков на екран  hahaha


п.с. Достоверна ли е информацията за ски почивката! Струва ми се странно някак си! Все пак можеше събота и неделя да е на ски, а не в работен ден.  Thinking

# 227
  • Мнения: 3 634
п.с. Достоверна ли е информацията за ски почивката! Струва ми се странно някак си! Все пак можеше събота и неделя да е на ски, а не в работен ден.  Thinking


О, той е запален скиор, макар и да не е много опитен. Миналата зима цяла седмица беше на ски и ЧМЦ го водеха гост-водещи. А и той го каза в началото на тази седмица - в петък Лорчето ще е сама.

# 228
  • Мнения: 4 785
Аз в сряда гледах, че излизах по-рано и той разправяше, че Лора ще се шири сама в петък, защото той заминава на ски. Т.е. не е заминал принудително в почивка, ми си е баш планирана  Peace

# 229
  • София
  • Мнения: 940
Скучно и вяло беше сутринта предаването   Naughty (даже гледах и Бареков по едно време  Sick).
Айде да си идва, че да е по-интересно и разчупено.

# 230
  • Мнения: 212
Е, Лорчето и сама се справя,тъкмо да се наприказва,че като се върне Милен пак няма да може да вземе думата Joy

# 231
  • Мнения: 164
Сутрешното предаване наистина е готино беше ми писнало да слушам от сутринта само гадости и политика.

# 232
  • Мнения: 212
Сутрешното предаване наистина е готино беше ми писнало да слушам от сутринта само гадости и политика.
Да,това е плюса на обновеното предаване.Много си харесвам Коритаров,но политическата информация,докато си мия зъбите и пия кафе,ми действаше доста тежко Mr. Green

# 233
  • Мнения: 1 817
И на мен не ми се слушт сутрин политически теми.
Милен ми харесва. Директен е. И става все по-добър.
Ама в тази телевизия където и да погледнеш все Милен или Гала. Малко множко май идват. Макар че и двамата ги харесвам.

# 234
  • Мнения: 11 607
Да питам....Някой тази сутрин гледал ли е какво са давали за Десислава и дали го има качено някъде?

# 235
  • Мнения: 184
Маме, гледах с едно око. Мон Дийо (или както се пише) пусна стари клипове на Десислава, каза, че след посещението си в САЩ е променила визията си, видяла е много руси хора там и се е изрусила, имала екстеншъни. Лора няколко пъти вметна, че е много талантлива. Мон Дийо съжали, че Десислава няма добър продуцент и не е толкова популярна, колкото заслужава в последните години. Следващата седмица щял да покаже преди и след на Лора и Милен.

# 236
# 237
  • Мнения: 377
Момичета, какво мислите за това сладко момиченце, представящо различни клипове, известни на всички ни?Отгоре на всичко прави някакви нещастни опити да пее!Незнам, що я пускат - подиграват ли й се и защо ни задължават да слушаме смешните й напъни да изкара нормален звук???? ooooh!
Просто нямам думи за самочувствието на хора дето не стават! newsm78

# 238
  • Мнения: 824
И аз се чудя ,каква и е ролята!Че не може да пее е ясно!

Общи условия

Активация на акаунт