Милен Цветков В "Здравей България"

  • 20 561
  • 238
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 44
По сценарий ми се струва, че има лека заигравка между Лора и Милен и се чудя да не би да стане както се случи с Рашков и Мария  Simple Smile

# 211
  • Мнения: 96
Какво се е случило с Рашков и Мария?

# 212
  • Мнения: 601
Май се загаджиха

# 213
  • Мнения: 1 217
Сигурно имате предвид Рачков Mr. Green Не вярвам нещо кой знае какво да се е случило,веднъж даваха и него,и жена му с детето по телевизията,сториха ми се щастливи и сплотени,пък и да е имало нещо,тяхна си работа.
Ако мога да си позволя малко отклонение бих казала,че Милен Цветков,в неговото си предаване,понякога се държи много студено с гостите .Веднъж имаше едно момче, на което убили баща му,и разказваше за перипетиите си с правосъдието,а той с един такъв,грубо казано парвенюшки тон и вдигане на раменете,след като се свърза с някаква прокурорка по телефона:"Добре,кажи какво правиме.Ето,тя казва....Какво искаш да направиме?" Никаква позиция не изказа.След това неусетно се премина към репортаж от встъпването в длъжност на новоизбрания президент на Америка,Обама и около 2-3 минути наблюдавахме ескорта на служебните коли.Хубаво,добре,нека бъдем обективни,и аз симпатизирам на Обама,но ми се струваше,че може да отдели още малко време на момчето,или поне да не говори с този студен тон.Иначе според мен между него и Лора Крумова има толкова заигравка,колкото има в отношенията му с всяка една зрителка,или гостуваща в неговото предаване.

# 214
  • Мнения: 212
Милен Цветков,в неговото си предаване,понякога се държи много студено с гостите .
И аз съм го забелязала Peace  Разбирам,че иска да изпъкне с индивидуално и оригинално държание,но на моменти се улива.Държи се с гостите на предаването си, сякаш са някакви глупаци а той милия, едва ли не най-умния сред всички ooooh!

# 215
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Рачков не беше женен за майката на детето си,освен това тя го напусна още миналата година,докато се снимаше Сървайвър,понеже е част от екипа,и май там си намерила друг...
а според клюките Мария и Рачков наистина са гаджета,даже живеели заедно Peace

# 216
  • Мнения: 77
Абе къде е Милен Цветков? Днес го няма в предаването!  newsm78 Не, че ми липсва, ама пусто любопитство!  Laughing

# 217
  • Мнения: 380
Хмм,момичета,къде беше изчезнал Миленчо днес,аз като че ли имам спомен че отначало си беше там,но докато приготвя детето за ясли и....след 30мин.го няма че чак до края Sad
И да ви кажа прекалено спокоино ми беше без него,дори и ТВ-то беше почти на муте Wink

# 218
  • Мнения: 77
sisi86, аз мисля, че въобще го нямаше в началото. Уж гледах от началото до края  newsm78

Сигурно има санкция от НОВА след вчерашния скандал!  newsm78

# 219
  • София
  • Мнения: 5 750
Отишъл е на ски. От понеделник пак ще е на линия.

# 220
  • Мнения: 421
Отишъл е на ски. От понеделник пак ще е на линия.


иеее супер си, Peaceглавата ме заболя да го мисля,тоя миленчо,къде из4езна.нали ми е любимец какво да правя....

# 221
  • София
  • Мнения: 5 750
Отишъл е на ски. От понеделник пак ще е на линия.
Който е станал, когато почва предаването, е информиран Mr. Green

# 222
  • Мнения: 607
sisi86, аз мисля, че въобще го нямаше в началото. Уж гледах от началото до края  newsm78

Сигурно има санкция от НОВА след вчерашния скандал!  newsm78
А какъв скандал е имало вчера?

# 223
  • Хасково
  • Мнения: 224
Какво се е случило с Рашков и Мария?
  Сори за спама. Рачков и Мария са гаджета и в миналия брой на Стори имаше интервю и фотосесия с тях и там разказаха как са се залюбили.

# 224
  • Мнения: 380
sisi86, аз мисля, че въобще го нямаше в началото. Уж гледах от началото до края  newsm78

Сигурно има санкция от НОВА след вчерашния скандал!  newsm78

Божеее,ами аз кво съм гледала,възможно ли е вече да ми се привижда  Милен,то вярно че когато и да включиш е все на екран,ама....аз направо се улях,чак да го гледам когато го няма:35: Joy
А mausbeni ,верно ли е това че е на ски,всмисъл казаха ли наистина в предаването че е на ски?

Общи условия

Активация на акаунт