Има ли и други фенове на "Мързел град"?

  • 82 293
  • 485
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 834
Май още не е. Аз пък се чудя какво стана с диска? Нали самостоятелно щяха да го пускат между 2-та броя newsm78

# 481
  • София
  • Мнения: 309
Излезе-днес го купих.Има плакат на Стефани посредата,картичка с автограф на Спортакус и диск.Обаче диска ПАК не е нищо,свързано с филмчето,а обещаха да е първия сезон.Много ме е яд!

# 482
# 483
  • Мнения: 10 604
мацки, ако някой се интересува от оригинален костюм на Спортакус за 3-5г. дете - нека ми пише на лични. Обличан е 2-3 пъти на детски партита, но вече сме на вълна Спайдърмен и Рейнджъри, и Спортакус си стои в кутията.

# 484
  • София
  • Мнения: 309
Моето момченце се "скъса" да го облича това костюмче.Купих му леко голямо и го носи и досега,въпреки че му умалява вече.Пролетта и есента си тича с него в парка,вместо с анцунг.И децата много му се радват Simple Smile,и той много щастлив.Може да го пуснеш в Продавалника Peace.

Може ли някой да ми помогне с инфо за някои серии,търся:
-серията с цирка,
-серията,където Робин се облича като Спортакус,
-серията с тортата,
-серията,в която строят къщички.

Ще съм много благодарна,ако ми кажете дали ги има някъде по торентите или поне оригиналните заглавия на сериите.
Иначе другите ги имаме,но вече ги знае наизуст..сега започна да мрънка за тези,които си спомня,че е гледал по тв.

# 485
  • Мнения: 42
страхотно филмче и моята дъщеря ,която е на 7 години ,го обожава

Общи условия

Активация на акаунт