Има ли и други фенове на "Мързел град"?

  • 82 317
  • 485
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 5 602
а какво е това списание,само за лейзи таун ли? нащо като румънския вариант ли ?  bouquet

# 466
  • София
  • Мнения: 3 524
Дават ли филмчетата по някой канал,че ми изчезнаха от Дисни-то ?   bouquet
от дисни отдавна изчезнаха, не знам поради каква причина, надявам се да ги пуснат пак.
има серии по тв7 всяка събота и неделя от 7.30 сутрин или около този час някъде, раничко ги дават Peace

# 467
  • София
  • Мнения: 2 658
тъкмо щях да питам, кога го дават това филмче по TV7. Миналата седмица гледах, че е през уикенда от 8.30. Тази седмица се бяхме приготвили да го гледаме, но не го даваха. Като имат правата, кога смятат да го излъчват не знам.

# 468
  • София
  • Мнения: 3 524
тъкмо щях да питам, кога го дават това филмче по TV7. Миналата седмица гледах, че е през уикенда от 8.30. Тази седмица се бяхме приготвили да го гледаме, но не го даваха. Като имат правата, кога смятат да го излъчват не знам.
права си, пише от 8.30 ето и тук е така:
http://www.tv7.bg/programme/2010-10-30.html
сина ми също го гледа записано та не се надигаме специално за това толкова рано, но когато го излъчваха по дисни през седмицата беше идеално, защото го даваха тъкмо сутринта преди да тръгне на яслата и беше много щастлив Simple Smile

# 469
  • София
  • Мнения: 270
Видяхте ли това:

"Последна информация за списанието:
ТЪРСЕТЕ
първи брой на официалното списание "Мързелград". От 4-ти НОЕМВРИ в
големите магазини и павилионите за вестници и списания. Списанието е с
подарък DVD с "Лисицата и детето". Вземете 36 страници с игри, задачки,
...здравословни съвети, плакат и награди! + Превод на текста на любимата
песен на Стефани."

# 470
  • Мнения: 905
О, дали най - после ще е достоверна информацията,че го чакаме от 1 месец. Първо щеше да излезе на 12 октомври, после на 20- ти. ooooh!И да разбираме, че ДВД-то не е със серии от филмчето?

# 471
  • Мнения: 834
Еййй, хубава работа, ама българска #Cussing out Как да кажа сега на детето, че диска не е очкавания от нея, ммм? "Лисицата и детето"...за какво ни е, ай сиктир Twisted Evil
Извинявайте, но се ядосах Embarassed

# 472
  • София
  • Мнения: 96
Е,от какъв зор ще е друго детско,а не Мързел град?

# 473
  • Мнения: 2 028

подарък DVD с "Лисицата и детето".

 hahaha тия не са добре, честно...

# 474
  • София
  • Мнения: 2 658
е това е голяма простотия!  #Crazy Как не ги е срам? Сигурно диска ще го пуснат отделно да се продава, да не би да се минат.  Close

# 475
  • София
  • Мнения: 53
Днес уж е датата за излизането на списанието, някой вече да си го е купил?

# 476
  • София
  • Мнения: 270
Купих го  Peace
Струва 4.50лв. Диска няма нищо общо с Мързелград  Rolling Eyes, но карай...
Основно има занимателни игри и задачки. От рода на лабиринти, разлики... и подобни. Има и доста от типа- изпрати и спечели... Няма историйки, разкази, приказки или нещо такова.
Пълно е с реклами разни. Има и снимки от "най-голямото откриване"  Whistling

# 477
  • София
  • Мнения: 53
И ние го купихме, синът ми го хареса, но аз не съм особено впечатлена, предполагах, че ще има някакъв разказ, но не.

# 478
  • София
  • Мнения: 309
Само дето толквоа го чакахме май Sad...толкова се надявах на диска да са записани упражнения за децата,песни и танци,ама не би!

# 479
  • София
  • Мнения: 53
Някой знае ли дали е излязъл вторият брой?

Общи условия

Активация на акаунт