LOST - сезон 5

  • 24 121
  • 462
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 59
Момичета, сцената на летището да ви напомни на една сцена, в някой от предишните сезони, когато някой сънуваше, че е на летището и видя всички тези хора. Мисля, че сънуващия беше Мистър Еко или Лок, но не съм съвсем сигурна.  newsm78

Лок сънуваше ,по скоро  се упои сам в палатката когато беше загубил гласа си след взривяването на станцията,но не ми напомня на това което се случва сега ,на летището той видя и Буун и Клеър която беше с Чарли и Аарон,Бен беше облечен като служител на летището.Не ми напомня с нищо за сегашната ситуация,много от героите в момента ги няма.Тогава Буун му каза че някой е в сериозна опасност и това беше Мистър Еко в пещерата където мечката го беше завлякла.По-скоро това видение на Лок се отнасяше само за Мистър Еко за да го спаси.

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 23:24 от BeLLa111

# 451
  • Мнения: 2 746
Много объркващ епизод - все още не става ясно защо трябва да се върнат на Острова.
И това прескачане на острова, излиза че се движи не само във времето но и в пространството.

Не ми хареса идеята за преминаването през "прозорец" при връщането обратно.По тази логика би трябвало сума неща от древността до днес да са попаднали там, а както видяхме от предходните сезони, Острова си беше почти пуст. Повече ми допадаше, когато всички смятахме, че е защитен с нещо като електромагнитен щит и той го скрива от околния свят. Добре се пасваше с натискането на бутона на 108 минути.

И защо точно това място са търсели от Дарма? С какво ли е по-специално от другите такива енергийни места? Става още по-заплетено....

# 452
  • Мнения: 59
А забелязахте ли в самолета когато Джак попита Бен как може да чете ,Бен отговори "Майка ми ме научи"

А майка му е починала при раждането на Бен!!


И как ли пък Хърли се е измъкнал от затвора.

# 453
  • Мнения: 2 746
Да, в предните сезони показваха как Бен виждаше родната си майка си на Острова и тя му говореше.Или просто е контактувал с нея в един паралелен свят, където тя е жива.

# 454
  • UK
  • Мнения: 3 959
Или човека просто се пошегува с Джак. Вече почвате във всичко да намирате въпроси Wink

# 455
  • Мнения: 994
Или човека просто се пошегува с Джак. Вече почвате във всичко да намирате въпроси Wink

Абсолютно! Peace Много ми беше забавно тогава. И другото "Who cares" в типично Беновски стил.
Хърли е пич! Много ми хареса как се беше подготвил за прехода Simple Smile
А и също много мил жест със закупуването на всички свободни билети. Как се караше само на дамата, да не ги обявява като stand by.

# 456
  • Мнения: 59
На мен лично не ми прилича на шега,някой който е загубил майка си и определено страдаше за това че баща му го обвинява за смъртта и му липсваше ,въпреки че е Бен ,де да знам ,странна реплика  newsm78

Има някакво значение може би .

А не ви ли се стори че накрая на разговора с Джак в църквата Бен го нарече Джон,а не Джак ,точно след последните му думи,аз си го превъртах няколко пъти и Джон ми се чува  ,и по форумите почнаха да го обсъждат усилено.

И тая брада дето му беше поникнала на Лок докато Джак го преобуваше  newsm78 първият път я нямаше като го показаха мъртъв  Thinking

# 457
  • Мнения: 4
Здравейте,
много харесвам сериала и го следя редовно,но не мога да кажа, че съм разбрала кой знае какво от него. Някой има ли представа какво точно се случва?
Някъде бях чела че развръзката ще е много проста и ясна - щяло да се разбере какво се случва.
Всичко било пред очите ни но не сме го забелязвали??? Confused
Аз лично мисля че всичките тия хора винаги са си били на острова и никога не са го напускали,
но какво ги свързва Sad

# 458
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078

И тая брада дето му беше поникнала на Лок докато Джак го преобуваше  newsm78 първият път я нямаше като го показаха мъртъв  Thinking
На мъртвите по принци продължават да им растат косми и нокти, известно време след смъртта Peace

# 459
  • Мнения: 59

И тая брада дето му беше поникнала на Лок докато Джак го преобуваше  newsm78 първият път я нямаше като го показаха мъртъв  Thinking
На мъртвите по принци продължават да им растат косми и нокти, известно време след смъртта Peace

И аз съм го чувала това ,просто си мислех дали не е някаква подсказка че не е мъртъв .

# 460
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078

И аз съм го чувала това ,просто си мислех дали не е някаква подсказка че не е мъртъв .
Възможно е. Но на нас жокер не ни требе Party

Ако все още някой не е чел за експеримента "Филаделфия", ето тук има подробности: http://forums.vratza.org/index.php?showtopic=142
Някои неща са ми доста познати ... като скачането от кораба например Thinking

# 461
  • София
  • Мнения: 5 828
Чак сега стигнах да изгледам новата серия, но ще пиша в НОВАТА ТЕМА   Grinning

# 462
  • Мнения: 5 710
епизода доста го претупаха, явно аудиторията губи търпение  Laughing
хареса ми как се приземиха в 197.. и някоя година.
сега би трябвало скоковете да спрат и героите да се посветят в намиране на правилното време ли?Wink)
Лок ми е интересно как ще влезе пак в играта. Някакви предположения?

Общи условия

Активация на акаунт