Нощно будене

  • 2 275
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 498
Ана беше така,докато никнеха зъбите,будеше по 5-6 пъти нощем и започваше да плаче.

# 31
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Щом е преминала периода на коликите, следващото, което идва са зъбките. Най-вероятно в тях е причината. Купи гел за мазане на венци от аптеката и я намазвай щом се събуди.

# 32
  • Мнения: 13
от 2-3 нощи спряхме да плачем, но продължаваме да се будим по 6-7 пъти и да искаме да ядем постоянно. Нищо друго не я успокоява и преспива отново освен млякото. Това пък чудо какво е?! Не мога да я храня всеки час... Малката стана като "малкият слон от Странджа планина" Party

# 33
  • Мнения: 142
Зъби най-вероятно  Peace
И ние сме така от два месеца  Tired Още не са поникнали, но много се надявам скоро да се успокои детето  Praynig

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Моята дъщеря се будеше безпречинно по 5-6 пъти в нощта до 3 годинки. Дано твоето дете не е тръгнало по тоя път, че едвам се издържа.

# 35
  • Мнения: 577
Стига с тези зъби не е нужно само те да са проблем има бебета бутат ръце в устата от 2-3месечни пък зъби никнат на 11месеца.
Търси друга причина корем, може някой от вас да хърка и да я стряска. Пробвай да спи на телевизор(тихо) за да има постоянен шум. Може да чува шум от улицата.   

# 36
  • София
  • Мнения: 184
Моята дъщеричка е така непрекъснато откакто се е родила. Спи по 10-15 минути и се пробужда. Говорила съм с няколко педиатъра вече и все още не е изяснено защо така се получава Sad

# 37
  • София
  • Мнения: 184
Поли, а на мен пък педиатърката ми каза "да не би детето да не може да спи през деня, защото в стаята работи телевизор". Не разбрах дали имаше предвид лъчението на телевизора или шума. Така или иначе при нас не е това проблема де Confused

# 38
  • Мнения: 577
Поли, а на мен пък педиатърката ми каза "да не би детето да не може да спи през деня, защото в стаята работи телевизор". Не разбрах дали имаше предвид лъчението на телевизора или шума. Така или иначе при нас не е това проблема де Confused

през деня Синът ми до 5 месеца спеше 4-5 пъти по 20-30мин. от 5мес.-до 10мес. 3пъти по час до два. сега спи 2пъти по 2 часа.
през ноща се будеше до 6месеца по 3-4 пъти пие АМ,вода,гушкане хващам му раката  но спеше до 10часа.
Спеше на радио а сега на телевизор. За да има някакъв шум. До нас има едно заведение  като се почерпят някой и като завикат будеха детето и радиото помогна. Заспива на музика и се буди с музика. 

Общи условия

Активация на акаунт