1001 нощи - екрана погледнете и кърпичките извадете - част 7

  • 29 317
  • 462
  •   1
Отговори
# 450
# 451
  • Мнения: 378
тука няма ли ред бе?

# 452
  • Мнения: 0
Тази Ясемин, пък откъде се взе,досега не я бяха споменали,нали бившата на Онур,която му е изневерила се казваше Нил.Кога пък е имал връзка с тази? Нещо май ще се набърка в отношенията между Шехи и Онур,ама и тя как само ревнуваше,дано и натрие носа на тази.
Най-после я изгониха тази натегачка Зейнеб,но защо ли имам усещането,че нещо са замислили с Айшен.
Браво на Бурхан най-после показа на Фюсун,кой командва парада.

# 453
  • Мнения: 4
Здравейте на всички Simple Smile
днешния епизод отново беше много емоционален:)Много се израдвах на уволнението на Зейнеб,а и на милите думи на Бурхан към Надиде,ама на края нещо Онур се отплесна с тая новата,а и какъв завършек само "Аз тъкмо мислех да си върна старата любов"казва тая ...,ама де тая какво си мисли.
Май ще трябва Шехерезад вече открито да заяви чувствата си към Онур така че да стане ясно на всички че няма място за трети лица:)
Надявам се тая прекрасна приказка между тях да няма край Praynig
А вие продължавайте с инормацията аз предварително благодаря   bouquet

# 454
  • Мнения: 3 070
Днес пропуснах сериятаааааааааааааа.............  Close Close Close #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 455
# 456
  • Мнения: 1
hop i  sam tuk stavam vseki den v  da gledam seriala strahoten e no benu zapochva da me drazni ne se bori za nishto koeto iska

# 457
  • София
  • Мнения: 2 381
hop i  sam tuk stavam vseki den v  da gledam seriala strahoten e no benu zapochva da me drazni ne se bori za nishto koeto iska

Чети и пиши ето тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=365653.msg9928973;topicseen#msg9928973

# 458
  • Мнения: 3
филма е много готин

# 459
  • Мнения: 3
някой знае ли каде има качена 27 серия на първи сезон, че днес нямаше кабелна и го пропуснах. моля ако някой знае да пише!!!

# 460
  • Мнения: 265
И аз много харесвам филма.Така си организирам нещата,4е за филма да съм приспала малкия и да съм пред телевизора.Много емоционален и въздействащ.

# 461
  • Мнения: 959

харесвате филма, записвате се в темата, а не четете преди вас кой какво е писал...след тази в която пишете, има още една, че и още една...

# 462
  • Мнения: 3
sorri!Вси4ко съм из4ела!И ве4в съм на 9 тема.

Общи условия

Активация на акаунт