за картите и ларедута

  • 11 099
  • 92
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 576
Аз имам Виза Електрон, дебитна, левова на ЦКБ. Нямам такси, бързо ми минават парите. В 10 ги вкарвам, в 11 поръчвам.
Сега ми трябва още една и като гледам, май ПИБ води класацията.

# 31
Благодаря на МИМИ Панайотова!Хубав ден,и успешни покупки!

# 32
  • София
  • Мнения: 1 476
аз съм направила много поръчки с Виза на ПИБ и досега не съм имала никакъв проблем, както в Ларедут, така и във всички други онлайн магазини, където съм плащала, действа безотказно, само пари да има  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 0
Аз имам Виза Електрон, дебитна, левова на ЦКБ. Нямам такси, бързо ми минават парите. В 10 ги вкарвам, в 11 поръчвам.
Сега ми трябва още една и като гледам, май ПИБ води класацията.
Много ясно, че ПИБ води класацията. А ДСК изобщо не е Банка, а каса.

# 34
Картите на ПИБ имат толкова много предимства, че като добавим и безотказното разплащане в нета, на всички става ясно, че това е най-добрият избор! Simple Smile

# 35
  • Мнения: 1 080
не съм запозната с интернет банкиране - ако не е активно не може да поръчваш в ла редут ли

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Можеш да си поръчваш, разбира се. С него просто си следиш кога какво са ти дръпнали от картата или пък ти самата извършваш плащания  Peace

# 37
  • Мнения: 2 298
Пазарувам с 2 дебитни карти Viza Electron и 1 кредитна Viza:
- на ПИБ (имам проблем с интернет банкирането, но то е след преинсталация на моя комп. така че считам, че проблема е "в моя телевизор"
- на Райфайзен (единствения "недостатък" е че не се виждат блокираните суми в онлаин банкирането)
- понякога и с кредитна Viza на Райфайзен

# 38
  • у нас
  • Мнения: 5 715
Така, от много вече са ми изтеглили парите. Ето и резултата - парите се теглят по курса на Пощенска банка, който има разлика от този на БНБ (не е голяма разликата, зависи от сумата) +0,5 % за теглене от ПОС от чужбина, макар че в банката ме уверяваха,че нямат такава такса, но ето че вече има и платежни за това.

# 39
  • Мнения: 2
Здравейте!Радвам се за темата ,защото е по моя въпрос!Аз съм с карта на Пощенска-изтече й срока и онзи ден мъжа ми си взе новата.Два дена чакам да си поръчам едни сандали и Ларедут ми отхвърля картата.Свързахме се два пъти с банката и веднъж с централата.Вътрешните плащания ги приема но в най-важния за мен сайт -тц #CrazyИ днес вече е пети ден от взимането на картата-пък каквото и да са й правили -осчетоводяване на парите или кавото там било трябваше всичко да е наред ,но не!Между другото има прилична сума в нея.И вече от тая Пощенска ми се реве! Tired

# 40
  • Шумен
  • Мнения: 67
Пазарувам с Visa Electron на Пощенска банка. Такса 0.05 % на всяко плащане.  Tired.

# 41
  • у нас
  • Мнения: 5 715
не е 0.05 %, а 0.5%  Peace

# 42
  • Шумен
  • Мнения: 67

Да това исках да кажа, влизам да се редактирам (чак сега ми остана време), ама ти ме поправи   bouquet.

# 43
  • Мнения: 86
Явно Виза Електрон води класацията Laughing
Моята е от ОББ кредитна и нямам никакъв проблем.


Да разбирам ли, че може с Визата Електрон на ОББ да се пазарува. Навсяказе пише, че неможе.

# 44
  • у нас
  • Мнения: 5 715
Явно Виза Електрон води класацията Laughing
Моята е от ОББ кредитна и нямам никакъв проблем.


Да разбирам ли, че може с Визата Електрон на ОББ да се пазарува. Навсяказе пише, че неможе.


с дебитна виза електрон на ОББ не може. А момичето е писало, че нейната е кредитна  Peace

Общи условия

Активация на акаунт