Отговори
# 285
  • Мнения: 3 010
beky да пишеш как изглежда бебо, че и аз смятам към 11г.с да ходя
ssiillvvyy  Praynig дано да се оправиш от тези неразположения и се наслаждаваш на всеки момент от бременността!

Момичета вие заглеждате ли се ве4е в сайтове по легълца и коли4ки  Embarassed аз ве4е имам фаворити, нали не съм суеверна, а и това ме кара да се 4увствам по оптимистично. То от днес сутринта само на инфо за мисед аборти  се натъквам. Та гледам да се отърсвам от тези гадни мисли  Close
Шайн да си призная аз със студена вода не мога да се къпя, гледам да не е много гореща, но пък е топли4ка малко над полезнто, много съм зиморни4ава, но все пак бързам да изляза от банята, не се задържам по половин час. Та това ми беше едно от най-големите удоволствия преди бременността - горещия душ и кисненето под него до свършаване на топлата вода от бойлера, милото все се цупеше, 4е за него не остава  Mr. Green
If-73 честно да си кажа, аз самата не вижда смисъл от БХС след добра ФМ, но ти си знаеш миличка, ако ще ти  е по спокойно си я пусни, всъщност къде ще го правиш.
Майка ми купила списание Моята бременност много ми хареса от всички които съм 4ела до сега и там на една страница изтипосали едни снимки на плодове- малини, грозде, че така ми се приядоха....  Sad кога ще дойде сезонът на хубавите плодове, писнаха ми тея банани  Close

# 286
  • София
  • Мнения: 1 248
Добро утро... още ли спинкате?...
Аз тази нощ въобще не можах да спя добре, сто пъти се събуждах, май започнах да изпадам в дупка, а уж съм оптимист... Cry.... Не знам защо, но ми е някак си много тягостно и като няма с кой да споделя, се жалвам тук.  Confused Много ми е притеснено дали всичко с бебчето е добре, защото наистина изобщо не се чувствам бременна. Днес си запазих час за моя доктор, за да видя какво става... Моля се бебчо да е добре, въпреки че не усещам нищо, освен че ми е много смотано и подтиснато.
Извинявам се, че ви натоварвам с негативни мисли... дано скоро да се оправя, че не мога да се понасям такава!

# 287
  • Мнения: 35
Добро утро на всички

С удоволствие ще разкажа. За топлата вода аз си се къпя както обикновено. Може би съм пропуснала нещо защо трябва да е по хладно. Ако може да ме информирате.
И аз нямам търпение да дойде април май да се отпуснем малко да сменим менюто, да ме види малко слънцето, че зимата се крия като мишка постоянно мн ми е студено и съм в гадно настроение. Аз даже мисля и на плаж да ходя. От както съм спряла септември плажа постоянно за това си мисля.
Легълце си избрахме от хиполенд, но още не сме го взели. Съвсем обикновено. Количка имам от каката. Тя е лятна но ще я измислим за първите месеци. Това за сега съм гледала.

# 288
  • Мнения: 35
Кате недей така

Аз на моменти също не се чувствам бременна и да ти кажа така ми е по добре, че иначе все ми е едно смотано. През първата ми бременност ми стана лошо само два пъти и сега ми е мн трудно с това неразположение и се радвам на всяко по бодро състояние Добре си решила да посетиш доктора. Това ще те успокои. Горе главата.  Hug

А и вземи почети темата за смешното раждане мн ще те ободри Wink

# 289
  • София
  • Мнения: 17
Здравейте и от мен, момичета!Не съм писала отдавна.С малко закъснение-ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,Биа!!! Много здраве,щастие и любов! Най-сладкото бебче през август!
Аз вчера бях на преглед,направиха ми картона,бебо е вече почти 6см,имаме си всичко(ръчички,краченца),беше се завъртяло малко та трудно го премерихме,но всичко е наред.Сутринта ходих да давам кръв и урина,взеха ми и влагалищен секрет.След обяд ще станат готови изследванията,стискайте палци!!!
Доки ми забрани да ям хляб,сладко и да пия газирано,че продължавам да качвам доста,хм... не знам как ще стане с тоя апетит...
Събота и неделя с мъжо ходихме малко по магазините,вече си харесах креватче,но не смятам да купувам преди юли.
А,да се похваля-имам си гащеризонче за бременни и само ме бъзикат че приличам на Карлсон  Embarassed
Хубав ден на всички!!!

# 290
  • Пловдив
  • Мнения: 67
Момичета добро утро !!! Grinning
Да гоните бързо тези мисли!!!
Да ви успокоя при мен няма никакви бременни симптоми от самото начало.
Нито ми се  Sick ,нито ме болят гърдите ,само отвреме на време имам киселини.
така че не се шашкаите и аз не се чувствам бременна.

ето едно клипче да ви развесели малко аз лично се посмях доста  Joy
http://www.zazz.bg/play:96f04f5c
http://www.zazz.bg/play:c1176fc6

Изпита вчера го взех и много се радвам Simple Smile , добре че сте стискали палци че работата беше доста на късмет Simple Smile

Бременни дрешки и аз трябва да се замисля тия дни ,че всичко ми стяга и нося разкопчано Simple Smile
Вчера ми дадоха едни талонки за 10% отстъпка в conti и мисля да се възползвам.

Последна редакция: вт, 27 яну 2009, 10:12 от sunbeammm

# 291
  • Мнения: 60
Момичета добро утро !!! Grinning
Да гоните бързо тези мисли!!!
Да ви успокоя при мен няма никакви бременни симптоми от самото начало.
Нито ми се  Sick ,нито ме болят гърдите ,само отвреме на време имам киселини.
така че не се шашкаите и аз не се чувствам бременна.

ето едно клипче да ви развесели малко аз лично се посмях доста  Joy
http://www.zazz.bg/play:96f04f5c
http://www.zazz.bg/play:c1176fc6

Изпита вчера го взех и много се радвам Simple Smile , добре че сте стискали палци че работата беше доста на късмет Simple Smile

Бременни дрешки и аз трябва да се замисля тия дни ,че всичко ми стяга и нося разкопчано Simple Smile
Вчера ми дадоха едни талонки за 10% отстъпка в conti и мисля да се възползвам.


Браво за испита и за 2-то клипче бих казала виждатели какво прави инвитрото Grinning.Момичета някоя от вас гледала ли е филма "Тайната"?? Аз лично почнах да го гледам преди 10-на мин. за сега и не ми е много интересен можеби защото не е ужаси хихихи,но става въпрос за това в зависимост как мислим и разсъждаваме....такъв ни е и живота.АКо се притесняваме че сме болни и какво ли евентуално ще ни намерят още и то става,ако си мислим че на работа ни тормозят и това вълнува съзнанието ни че ето сега ще вляза и ще ме метнат с гаврите да така ще стане.Съзнанието е магнит на това за което мислим следователно трябва да си мислим за това че ние сме здрави и носим здрави бебета...Simple Smile мислете си го постоянно не се притеснявайте от изследванията всичко ще бъде наред Simple Smile

Последна редакция: вт, 27 яну 2009, 10:58 от Nevnev

# 292
  • Мнения: 143
Силвииии!  Hug Дано по-скоро минават неразположенията, че да можеш да се насладиш на момента. Нещо ми се губеха някои момичета от ИБ тук, а то какво било.  newsm51

Катенце, не го мисли. Аз в началото много се притеснявах за моята липса на симптоми, но сега като видях на 13 да скача бебче и се поуспокоих. После ще се чудим къде ни е бил акъла и защо не сме се наслаждавали на бременността си вместо да се чудим защо днес не ни е зле.  Wink Няма нищо, ще видиш.  Hug

За смятането на месеците мисля да питам лекарката, че ме изнервя това, че не мога да намеря някаква точна таблица дори в нета. Мисля засега обаче да го давам с метода с датата на термина - изглежда надежден - на 3-и февруари трябва да вляза в 4-ти месец значи...
Защо като минем първият триместър да не значи, че влизаме в 4-ти месец? Нали уж за това трябва да е три-мес-тър? Не че искам да се заям с някого, обаче ми е адски объркано в главата и никаква по-нормална информация не мога да намеря...

Дааа, "Тайната" и други. Има доста за закона на привличането. Ако човек се интересува, може "много нещо" да намери. "Тайната" е малко като проповед. Другите са подплътени с малко квантова физика и звучат доста убедително. Точно такива филми са подходящи за нашето състояние. Ето две заглавия, доста известни - What the bleep do we know? и What the bleep do we know: Down the rabbit hole. Едното уж е 2-ра част на първото, но не е. Заешката дупка е същият като първия, само че е разширен и е по-интересен съответно.

Усмивкиииии!!!!

# 293
  • Мнения: 60
Мисля че точно това ще ми даде сили да се преборя с това което ми се случва в момента:) Ще гледам и другите филмчета мерси Boqneto

# 294
  • Мнения: 636
Кате, ами то си е нормално да ти спрат симптомите към 12 г.с. Всъщност с повечето жени се случва така. Това повръщане и гадене през цялата бременност е по-рядко срещано. С двете ми успешни бременности точно по същия начин - всякакви симптоми изчезнаха в 12 г.с. Следват няколко хубави бременни месеца и накрая с големия тумбак пак си става тежичък период. Няма за какво да се притесняваш, но щом ще те успокои отивай на лекар.

Bagneto, недей се обърквай мила. Избирай си някакъв методи и смятай, пък гледай да ти е добре бременността и да й се наслаждаваш. Това е по-важното  Hug

Иначе първият триместър включва онези 2 седмици, в които не сме били бременни.

Аз почти съм си внушила, че имам мисед. Въобще не ми е лошо, припуши ми се, спя нормално, нямам ниско кръвно. Може би защото съм го преживяла един път и си мисля, че пак ще се случи.

Последна редакция: вт, 27 яну 2009, 11:45 от Лилия. Н

# 295
  • Мнения: 1 240
Здравейте  Hug

Някой знае ли паролата за общия профил Август 2009? Темата е вече 20 стр. и трябва да се пусне нова.

# 296
  • Мнения: 4 473
Здравейте!
Ако ми дадете малко време, че съм на работа в момента - ще пусна новата тема, ок?

# 297
  • Мнения: 1 054
Заповядайте, момичета!
Новата тема
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт