Възможно ли е да има такива мъже и жени???

  • 8 557
  • 131
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 4 041
Естествено, че му купувам! Какво странно виждате в това,да купя дрехи на мъжа си. Обикновено чорапи и бельо, по-рядко тениски, блузи и т.н., никога дънки,ризи, костюми(това пък оставаше). Аз обичам да се моткам по магазините, той-не. Ако не му хареса, няма да го носи и толкова. Не се е случвало, де, но не бих се обидила, просто не ми пука. Ако не носи гащите, които съм му купила, не значи,че не ме зачита  Crazy, а че просто не харесва тези гащи.  Laughing Няма драма. А ако иска може и сам да си купи, няма да изгладуваме едни гащи, я!
И определено не разбрах , каква е връзката между мъжествеността и гащите, дето ти ги купува жена ти. Някой се чуства истински мъжествен като си купи гащи? Браво!   bouquet

# 121
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Купувала съм му чорапи,бельо,понякога тениски и ризи по простата причина,че мрази да обикаля.Понякога само ги набелязвам,после той идва директно да мери,за да не се лутал по магазините. Mr. GreenПО-често обаче пазаруваме заедно.
Не виждам нищо ненормално жена да купува дрехи на мъжа си,но не и всичките,нека все пак и той да има собствено мнение по този въпрос.Има и обратния случай,мъжът да е толкова капризен,че да те е страх да му купиш нещо,че няма да го хареса.

# 122
  • Мнения: 129
е не мога да разбера защо да не му купувам чорапи  newsm78 не само чорапи, но и тениски и слипове му купувам Crazy като се прибере в 19 часа при 6-дневна работна седмица, да му кажа ли - ааа мило, я иди си купи чорапи  #Crazy
в интерес на истината и други дрехи му купувам, естествено след като се консултирам с него  Peace

# 123
  • Мнения: 2 388
Ма ти си имай представа.Само че е наистина добре ако я сверяваш.Ама това че е зает невинаги е оправдание. Не целият живот е само бачкане. По тая логика утре няма да има време да яде...вместо него ли ще дъвчеш? То не е лошо да си суетен и да имаш претенции, но ако знаеш къде какво има не е нужно да обикаляш като гламав и да прелистиш милион закачалки. Е за тва се кефа да пазарувам дрехи на запад - всичко е подредено и строго профилирано. Не като тука - всичкото гмеч накуп и повечето неща не стават за гледане, камо ли за носене.

Имам си представа и я сверявам. Все пак той си е носил дрехи и преди мен.
Погрешна покупка досега нямам.
Ако толкова се съмнявам, че нещо ще му допадне просто казвам на продавачката "Запазете го" и той минава, когато му е удобно да го види.

На кой какво му е живота - бачкане, обикаляне на магазини, кафета или каквото и да е, не е твоя работа нали? Малкото си свободно време,  което има предпочита да го прекарва по друг начин, а не в мерене и избор на дрехи.

Като си пазарува от други градове, държави си избира сам дрехите. Избира и на мен. Не е сгрешил нито веднъж, като размер и модел.
Пък за бельото изобщо няма какво да коментирам. Аз си купувам поне 4-5 пъти месечно. Не виждам нищо странно да избера и на него. Имам много по-добър поглед върху новите неща.

А да, да кажа, че купувам редовно и на една приятелка и двама приятели.

п.п. Ще дъвча, ако трябва заради него, но веднъж дневно намира време да се храни, така че засега не се налага.

# 124
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
По-стряскащо е на женен мъж майка му да му купува чорапи.

Именно. Какво нередно има да купувам на мъжа си дрехи. Все пак мъжът е едно голямо дете Mr. Green

# 125
  • Мнения: 4 733
Има такива хора. И купувам и ми купуват. Не ми е неприятно. Сега ако мъжо реши да ми прави тоалетите от глава до пети...вероятно ще ми докривее.

# 126
  • Мнения: 304
интересно ми е дали съпрузите ви ви купуват гащи.
не еротично бельо за повод, а прости гащи.
прибира се от работа и казва "скъпа, взел съм ти 3 чифта гащи, че видях че имаш нужда".
или чорапогащници.
Не, не се е случвало, защото обикновено по магазини излизаме заедно. Освен това знае, че гащите обичам да си ги купувам заедно със сутиена за да са ми еднакви, а сутиена винаги го пробвам дали ми е удобен и не ми прави ръбове под тесни дрехи. Това без пробване просто няма как да го нацели. Какво да се прави като ни е по-сложна анатомията  Wink

Сетих се за една случка с чичо ми, който с двама колеги през 80-те бил в командировка в Турция и жените им си били поръчали да им донесат бельо. Естествено мерки не си записали. Влезли в един магазин и някой предложил да "пробват" сутиените  с шепи по памет. Единият колега го избило на лигня и пробвал на коляно, другият да не остане по-назад, тръгнал да си нахлупва чашката на главата. Турчинът продавач само стоял, гледал, хилел се и повтарял "Машалла!!!" Laughing

# 127
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Няма нещо, което да не съм му купавала, включително обувки и костюми. Имам отношение, доставя ми удоволствие, познавам фигурата му, и не на последно място, имам повече време за обиколки по магазините. Това не означава, че той не си купува, прави го, правим го и заедно. Но, когато видя хубава жилетка например, полудявам докато не му я купя, и съответно го правя. До сега нямам нито едно лошо попадение. Нито едно!

Апропо, аз обличам и майка ми и баща ми. Детето въобще не го коментирам.

В нашата къща аз съм по реквизита.

# 128
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Купувам бельото и чорапите му. Случвало се и той да си купи. Останалите дрехи си ги купува сам след като го заплаша с развод или физ. насилие. Не обича да ходи по магазините и т'ва е   33uu
Така че  не очаквам че ще се върне вечер и ще ми донесе 3 чифта гащи (  Sick)

# 129
  • Мнения: 125
Ми не виждам повод за почуда. Излязла съм да пазарувам - купила съм му чорапи...купила съм и за мен. К`во странно има?
Останалите дрехи си ги купува сам след като го заплаша с развод или физ. насилие. Не обича да ходи по магазините и т'ва е 

# 130
  • Мнения: 668
Да купувам.Мрази да ходи по магазините или ако излезе влиза в първият  и ако има възможност да е зареден с всичко което му трябва #Cussing outМрази да излиза и с мен  на покупки.Последният път стоя 30мин докато си избирах лакове.От тогава каза край,повече немога Joy Joy Joy.Чорапи купувам,защо да не взема?Нищо не казва,даже се радва,че е избегнал едно такова излизане.Иза мен и за него добре Peace

# 131
  • Мнения: 1 432
Купувам и не виждам нищо стряскащо и ненормално в това. Каквото харесам го взимам. По принцип излиаме заедно по магазините, когато  му трябва нещо ново, или просто сме на разходка и нещо му грабне окото.

Общи условия

Активация на акаунт