AVON- обсъждане на продукти за 02-ра и 03-та кампания

  • 18 319
  • 253
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 14 494


Alegra
това че си купуваме този онзи парфюм на Ейвън не значи, че никой от нас няма представа от други парфюми. Не мога да отида до пазара напръскана примерно с Булгари ... Мъжът ми има възможност да ме глези с парфюми от доста висока ценова категория купени не в БГ. Брадата (като пишем тук таме по темите)разбирам, че също не пада от Марс. Има си парфюми и парфюми, марки и  марки, цени и цени.
Кой точно парфюм на Ейвън то се стори неоснователно скъп ( за мен примерно неоснователно скъп е Унгаро) ...

и той и онези - днес, утре, завинаги серията.
и хайде да не приемаме прекалено лично нещата, въобще не съм казала, че не разбирате от парфюми, че не сте ползвали други марки или че мъжете ви не ви глезят....

# 211
  • Мнения: 10
и той и онези - днес, утре, завинаги серията.
и хайде да не приемаме прекалено лично нещата, въобще не съм казала, че не разбирате от парфюми, че не сте ползвали други марки или че мъжете ви не ви глезят....

Не виждам смисъл от питания тип "това защо е толкова скъпо" в тази тема. Никой от хората, които пишат тук не знае как точно се произвеждат парфюмите на Ейвън и на която и да е друга марка, а и да знаеше нямаше да го разгласява по форумите. Като преценяш, че е повече пари, отколкото би дала, просто не си го купувай.

# 212
  • Мнения: 13 825
Кой парфюм на Есте Лаудер ползваш Алегра?
Бонка щеше да пише от кои заместители ползва и така не писа ...

# 213
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Кой парфюм на Есте Лаудер ползваш Алегра?
Бонка щеше да пише от кои заместители ползва и така не писа ...

Бонка си преправи предния пост Simple Smile
Колкото до ароматите на Есте... аз лично съм АДСКИ доволна.. и наистина някои от по-скъпите парфюми на Ейвън, могат да се сравнят по трайност с нея.

# 214
  • Мнения: 13 825

Кажете кой бе хора !!!!!
Да подготвя списък на мъжо ...

# 215
  • Мнения: 14 494
White linen  ми е любим много отдавна
Pleasures delight наскоро се влюбих в него въпреки, че не съм по цветно-сладникавите миризми


Не виждам смисъл от питания тип "това защо е толкова скъпо" в тази тема. Никой от хората, които пишат тук не знае как точно се произвеждат парфюмите на Ейвън и на която и да е друга марка, а и да знаеше нямаше да го разгласява по форумите. Като преценяш, че е повече пари, отколкото би дала, просто не си го купувай.

имаше такова запитване по-нагоре - да си кажем критиките - ейвън можело да предприемат нещо.

# 216
  • Мнения: 3 835

Кажете кой бе хора !!!!!
Да подготвя списък на мъжо ...

О, недей по чужди впечатления! От някои аромати може да получиш стомашно неразположение! (точно такова имам напр. към White Linen, който Алегра обича) Съответно, тези които аз харесвам, на много хора им прилошава от тях.
Отиваш в магазина и пробваш, и то няколко пъти!  Wink

# 217
Здравейте. Съвсем скоро ви открих и смятам, че сте направили много полезна темичка. Много моля за мнение за един продукт. Става дума за маслото за тяло и вана с мароканска роза - знае ли някой дали може да се използва като просто си намажа тялото, без да го отмивам. Благодаря предварително

# 218
  • Бургас
  • Мнения: 5 683
Да, можеш  Wink А пък и самото наименование е такова "Масло за ТЯЛО и вана"  Peace

# 219
  • Мнения: 13 825

Кажете кой бе хора !!!!!
Да подготвя списък на мъжо ...

О, недей по чужди впечатления! От някои аромати може да получиш стомашно неразположение! (точно такова имам напр. към White Linen, който Алегра обича) Съответно, тези които аз харесвам, на много хора им прилошава от тях.
Отиваш в магазина и пробваш, и то няколко пъти!  Wink
О Стики
аз първо ще помириша тестери в магазина и тогава ще поръчвам, но когато ей така отидеш в парфюмерия  искаш да ти покажат нещо от хилядите парфюми по щандовете ( дори и ако конкретизираш в каква насока да ти предложат ) накрая така ти се завива свят че не си способен да усетиш никаква миризма ... Joy

# 220
  • Мнения: 1 354

Кажете кой бе хора !!!!!
Да подготвя списък на мъжо ...

за есте лоудър- най- добрият ми и траен и романтично женствен парфюм е Романс  Heart Eyes
обаче моят е от щатите, не знам в тукашните магазини как е. страшно траен,силен,но ненатрапчив,невероятен е  Party

# 221
  • Мнения: 14 494

Кажете кой бе хора !!!!!
Да подготвя списък на мъжо ...

за есте лоудър- най- добрият ми и траен и романтично женствен парфюм е Романс  Heart Eyes
обаче моят е от щатите, не знам в тукашните магазини как е. страшно траен,силен,но ненатрапчив,невероятен е  Party

Романс е парфюм на Ралф Лорън, не на Ести Лаудер

# 222
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
 newsm62

Хайде да се върнем на темата

  love001

# 223
  • Мнения: 14 494
newsm62

Хайде да се върнем на темата

  love001

права си, много се отклонихме Peace

# 224
  • Мнения: 13 825
Кажете нещо за маслото за вана  и душ от серията Лиив ботаникалс.
Как се използва и струва ли си парите.
 

Препоръчайте  добър крем за ръце. Бях доволна от аризонскире пясъци но свършиха -  сега заместих с розов от серията SSS и белият който е специално за нокти и кожа на ръцете -но не съм доволна идват ми слаби - явно ми тярбва нещо по-ефективно.

Общи условия

Активация на акаунт