AVON- обсъждане на продукти за 02-ра и 03-та кампания

  • 18 326
  • 253
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 3 835
зеленият 3 в 1 е много сполучлив, най-продаваният ми шампоан!
Аз съм доволна и от Зимната серия.  Wink

# 196
  • Мнения: 6
И аз не съм доволна от всички  шапоаните на AVON много ми се омазнява косата от тях,а маската за коса на Planet Spa  е много хубва
използвам я от 4 години и съм мн.доволна от нея Peace

Последна редакция: ср, 25 фев 2009, 22:30 от iva-

# 197
  • Мнения: 3 419
Аз от 5 год. съм почитателка на Ейвън,обаче в последно време абсолютно не съм доволна от продуктите,които преди са ми харесвали.Пък и цените са  #Shocked

# 198
  • Мнения: 13 872
Бонче , кажи от кои родукти си недоволна, хайде да ги обсъдим - нали затова е темата, пък и ако ейвън прочетат обсъждането може и да се корегират ...

# 199
  • Мнения: 3 419
Бонче , кажи от кои родукти си недоволна, хайде да ги обсъдим - нали затова е темата, пък и ако ейвън прочетат обсъждането може и да се корегират ...
  • Шампоаните-от натуралните ми излиза пърхут,от другата серия също не съм очарована-Използвам шампоана Фитовал
  • Преди си купувях пяната за вана и я използвах като душ-гел.Сега обаче не ми измива кожата като преди.Иначе ароматите са супер,особено грейпфрута и бялата лилия!-предпочитам на Dove ili Bourjois
  • Преди си купувах редовно лосиона за целулит-сега много ми лепне на кожата  #Crazy - Използвам на Евелине(не,че виждам файда,пък и аз превантивно,ама поне не лепне по кожата)
  • Продуктите Clearscin не са лоши,но почти за същите пари(от както увеличиха цените) си купувам на Гарниер 3 в 1,който е много по-добър!
  • Тоалетните води-Pur Blancata ми е любима,ама или вече свинках с аромата и не го усещам,или наистина не е траен.Само да споделя,един път си бях поръчала 2 броя от него,и като им напръсках капачните единия направо не се усещаше,а другия беше страшно силен.. - Пнякога си го поръчвам,въпреки всичко,или пък използвам на Си-тру или XS
  • Спрейовете за тяло са силни  Peace - Не ги сменям с други,много са трайни,наистина!
  • Никога не съм била доволна от кремовете за лице-ставаха като кир на лицето ми  Sick -Използвам на Гарниер Пюр,А стъпка
  • От ФДТ съм ползвала 4 вида,от които 3 съм доволна  Peace  Само този озаряващия ми правеше адски мазна кожата  Sick - поръчвам си на ейвън,иначе от магазина който хвана,гледам да е пак по-скъпичък(все пак това е лице),но като цяло на Ейвън съм доволна  Peace

Последна редакция: ср, 25 фев 2009, 21:08 от bonkaivanova

# 200
  • Мнения: 13 872
Добра критика.
Остава да ни напишеш всеки от продуктите от които си недоволна с продукт на коя фирма заменяш ако не те затрудни моля те
  bouquet

# 201
  • Мнения: 3 419
Добра критика.
Остава да ни напишеш всеки от продуктите от които си недоволна с продукт на коя фирма заменяш ако не те затрудни моля те
  bouquet
Направо ще редактирам предния ми пост,за по-лесно  Peace

# 202
  • Мнения: 14 499
според мен също са много високи цените за качеството, което предлагат.
за мен качеството им е под това на много продукти от средния клас, както е написала и Бонка.
 аз си взех една "база за грим", с помпичката, дето шишенцето е като раирано (как го обясних само) и е много кофти. за база категорично не става, има блестящи частички като брокат, което за мен е абсолютна глупост и признак на долнокачествена козметика. пробвах го и върху фдт - подчертава ми ужасно порите, а при мен те никак не са много и се прикриват и с най-лекия фдт.

за мен си струват само продуктите от спа сериите (но не мога да разбера защо постоянно ги сменят, само маслината си е отдавна, другите все са нови, а имаше много добри продукти и от по-старите линии на планет спа), кремовете за ръце с глицерина и розовите продукти скин-со-софт

хубавите им парфюми пък са безумно скъпи - да ме извиняват за тези пари мога да си взема нина ричи, че и ести лаудер даже Tired

# 203
  • Бургас
  • Мнения: 5 688
Парфюмите са си парфюми и няма значение марката, от чието име се предлагат и това често сме го споменавали  Naughty За да е хубав и траен даден парфюм, трябва да се използват качествени съставки в него-повечето такива масла и съставки на пазара се ползват от всички парфюмерийни компании. За това как дадена "марка" оскъпява даден продукт и как в цената му се формира включително и от отделения бюджет за маркетинг и реклама е отделна и то много обширна тема. Така че парфюм с едни и същи съставки, който се предлага от две различни фирми, може да се предлага на абсолютно различни цени в зависимост от това кои са точно брандовете и каква реклама са заложили за дадения парфюм. Та в случая сравненията между парфюмите на Ейвън и Нина Ричи е напълно безпочвено и неоснователно. Давам пример-обожавам Love In Paris на Нина Ричи и използвам вече трета опаковка от него (като държа да отбележа, че не е менте или имитация със 100% гаранция), но ароматът му не ми се задържа и наполовина на времето, което "стои" върху кожата ми Little Black Dress, Incandessence или пък фаворитите ми Today и In Bloom на Ейвън, а те са доста по-евтини  Wink Така че се извинявам, но всеки който твърди, че марковите парфюми (или поне така са се наложили като понятие, макар и неточно, тъй като всеки парфюм се предлага с определена марка) задължително са по-хубави и трайни заради цената си и заради бранда си, за мен лично е сноб и просто държи на "марковото"  Peace Нищо лично-просто моето мнение за сравненията на парфюми  Rolling Eyes

# 204
  • Мнения: 14 499
въобще не си разбрала какво искам да кажа
не съм обсъждала трайността и въобще състава на парфюма. въпросът е, че не може парфюм от среден клас козметична фирма каквато е ейвън да е на цена като на високия клас.
да, суровините са едни, да - ести си оскъпяват продуктите защото са Ести Лаудер, заради какво се оскъпяват на Ейвън парфюмите, че са на цена на ести?

# 205
  • Мнения: 145
Момичета, а ползвали ли сте серума за разширени вени на ANEW clinical?
Струва ли си 40 лева?

# 206
  • Мнения: 13 872
Момичета, а ползвали ли сте серума за разширени вени на ANEW clinical?
Струва ли си 40 лева?

Тук мога да те посъветвам само от собствен опит- за мен не струва.
Аз измазах три туби на краката си. Една на нормална цена и две бях взела като имаше промоция две на цената на едно ( тогава 17 лв ми излезе всяко). При мен няма ефект, нито за разширените вени нито за спуканите капиляри.
Четох обаче един пост от едно момиче чиято съседка го е ползвала и останала толкова доволна че вече можела да носи поли.
Сигурно всички е индивидуално но 40 лева си е много за опит.
Можеш да опиташ с мостри - на мен една мостра ми беше за две мазания , но пак зависи от областта която искаш да покриеш.

# 207
  • Мнения: 13 872
въобще не си разбрала какво искам да кажа
не съм обсъждала трайността и въобще състава на парфюма. въпросът е, че не може парфюм от среден клас козметична фирма каквато е ейвън да е на цена като на високия клас.
да, суровините са едни, да - ести си оскъпяват продуктите защото са Ести Лаудер, заради какво се оскъпяват на Ейвън парфюмите, че са на цена на ести?

Мога само да отбележа че Брадата е отговорила перфектно, професионално и много точно.
Alegra
това че си купуваме този онзи парфюм на Ейвън не значи, че никой от нас няма представа от други парфюми. Не мога да отида до пазара напръскана примерно с Булгари ... Мъжът ми има възможност да ме глези с парфюми от доста висока ценова категория купени не в БГ. Брадата (като пишем тук таме по темите)разбирам, че също не пада от Марс. Има си парфюми и парфюми, марки и  марки, цени и цени.
Кой точно парфюм на Ейвън то се стори неоснователно скъп ( за мен примерно неоснователно скъп е Унгаро) ...

# 208
  • Бургас
  • Мнения: 5 688
въобще не си разбрала какво искам да кажа
не съм обсъждала трайността и въобще състава на парфюма. въпросът е, че не може парфюм от среден клас козметична фирма каквато е ейвън да е на цена като на високия клас.
да, суровините са едни, да - ести си оскъпяват продуктите защото са Ести Лаудер, заради какво се оскъпяват на Ейвън парфюмите, че са на цена на ести?
  Парфюм от "среден клас козметична фирма", но от по-висок клас може да съдържа доста по-скъпи масла и съставки от един парфюм на "фирма от висок клас" и в този смисъл е възможно цените да са изравнени-това ми беше идеята. За мен няма никакво значение цената и марката на даден парфюм стига наистина да ми допада аромата и да си "допадат" с кожата ми във времето  Peace

Четейки сега _re_ge се съгласявам абсолютно с нея за Унгарото-хубав аромат, средно траен (върху мен, а върху повечето останали дори не е средно траен, а слабо), но оскъпен доста незнайно защо, като се има предвид, че в родината на Ейвън-Америка се предлагаше на доста по-ниска цена оттук  Peace

# 209
  • Мнения: 13 872
въобще не си разбрала какво искам да кажа
не съм обсъждала трайността и въобще състава на парфюма. въпросът е, че не може парфюм от среден клас козметична фирма каквато е ейвън да е на цена като на високия клас.
да, суровините са едни, да - ести си оскъпяват продуктите защото са Ести Лаудер, заради какво се оскъпяват на Ейвън парфюмите, че са на цена на ести?
  Парфюм от "среден клас козметична фирма", но от по-висок клас може да съдържа доста по-скъпи масла и съставки от един парфюм на "фирма от висок клас" и в този смисъл е възможно цените да са изравнени-това ми беше идеята. За мен няма никакво значение цената и марката на даден парфюм стига наистина да ми допада аромата и да си "допадат" с кожата ми във времето  Peace

Четейки сега _re_ge се съгласявам абсолютно с нея за Унгарото-хубав аромат, средно траен (върху мен, а върху повечето останали дори не е средно траен, а слабо), но оскъпен доста незнайно защо, като се има предвид, че в родината на Ейвън-Америка се предлагаше на доста по-ниска цена оттук  Peace

Защо защо, ами то е ясно защо- заради марката - пардон заради името на дизайнера.
Мога само да спомена че на фона на слабия дамски - мъжкия Унгаро си беше едина много много сполучлива тоалетна вода.

Общи условия

Активация на акаунт